Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 15, 2024, 23:07:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчинския букет - 6"  (Прочетена 210061 пъти)
 
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: януари 07, 2011, 16:48:58 »

Здравейте момичета,
Все си мислех че не бих се втелявала в нищо друго освен роклята за сватбата, но уви ...  pardon
Относно букета - много обичам бели калий, но ми се струва че букета е добре да е цветен, за да контрастира с роклята. Не мога обаче да си харесам комбинация на калии с други цветя, освен това не мога да си представя и украсата на булчинската маса с калии. Някакви идеи?!
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: януари 07, 2011, 22:19:30 »

Много ми се иска букетът ми да е с полски цветя, но не опасявам, че са по малотрайни от другите. А и в цветарските магазини май по-трудно се намират. Освен да накъсам отполянката отсреща каквото има  danceg Някой знае ли през август какви полски цветя има всъщност?
И едно цветно вдъхновение от мен


* bright_wedding_la_01.jpg (59.56 KB, 650x477 - видяно 461 пъти.)
« Последна редакция: януари 07, 2011, 23:19:14 от unicusbg » Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: януари 07, 2011, 22:58:16 »

Ето нещо с кала.
« Последна редакция: януари 07, 2011, 23:38:57 от Nina Style » Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: януари 10, 2011, 14:05:15 »

Monikamaria, супер идея - мерси!  smile А знаеш ли някой магазин в София конкретно? Виждала съм такива и много ми харесва идеята. С такива карфици искам да си оформя и бутониерките.

Ще отида до цветарския магазин, от който ще се вземат нещата и да видим какво ще направя. Като гледам по това време на годината цветята са бая скъпички..
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: януари 10, 2011, 15:30:15 »

 Hekseskud smile Ами давам ти идея две в едно- магазин "Рам"(има всякакви джунджурии за украса) е на ъгъла на "Димитър Петков" и "Цар Симеон"- точно срещу борсата за цветя, където цените на цветята са най-ниски! good Не съм сигурна обаче, че има черни карфички. За такива най-добре провери на Илиенци. Дано съм помогнала!
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: януари 10, 2011, 15:40:47 »

Nina Style, наистина хубави букети с кала си публикувала. Оства само и да им се намират от тези малките цветни кали smile
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #126 -: януари 10, 2011, 17:32:04 »

И аз по едно време бях подлудяла по тези кали, но като, че ли вече се разколебах... В момента съм на вълна рози и фрезия, но да видим до кога ще се задържи pardon
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #127 -: януари 10, 2011, 17:51:53 »

и аз мисля да си правя букета сама  blush
първо, че си го правиш какъвто искаш, а второ че не ти слагат тройна цена само защото е булчински букет
момичета в Youtube има много клипчета как да си направиш булченския букет сам, има доста идеи
особено за розите
успех на всички!  danceg
Активен
InaLutay
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: януари 10, 2011, 17:59:58 »

Morning_Flower, подкрепям за букета и с ръце и с крачета! Като чуят че е за булак и хайде 10лв. отгоре!
Чудя се за букета обаче, как ще го запази и съхрани дамата, която го улови, защото естествените цветя увяхват, можем да го запазиш съшия за 3 седмици максимум, ами след това... хербаризират ли го, хубаво е да остане за спомен.
Иначе на мен ето тези ми харесват smile


Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: януари 10, 2011, 18:14:29 »

И аз искам нещо подобно! smile По-назад съм качила любимия ми, а ето и нещо друго:
В този сайт theflora.ru има доста идеи за красиви букети!


* theflora.ru16.jpg (32.5 KB, 273x272 - видяно 4688 пъти.)
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: януари 10, 2011, 18:17:04 »

Това е мини кала. Незнам кога ти е сватбата,но има период в който калата спи и я събуждат после,но сега изключих кои месеци беше. Към юни би трябвало да я има,но миналата година за 22  август беше голям зор да намерим. Но вносна има по-всяко време. Малко по-скъпа е но я има.
« Последна редакция: януари 10, 2011, 18:19:41 от Nina Style » Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: януари 10, 2011, 21:44:50 »

Това е мини кала. Незнам кога ти е сватбата,но има период в който калата спи и я събуждат после,но сега изключих кои месеци беше. Към юни би трябвало да я има,но миналата година за 22  август беше голям зор да намерим. Но вносна има по-всяко време. Малко по-скъпа е но я има.
Моята сватба е април и ми казаха че внасят холандски рози и ги имат постоянно smile
Активен
Morning_Flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 279


Love is in the air!!! ...


« Отговор #132 -: януари 10, 2011, 23:21:19 »

manuela_dobromir първия ти букет е страхотен, аз искам нещо подобно, само че малко по-различен цвят
 ето фаворита ми http://www.youtube.com/watch?v=P9JJHy8yo_M   Love girl
страхотни сте момичета, пълни сте с идеи- вдъхновявам се още повече  blush girl_in_love
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #133 -: януари 11, 2011, 11:44:23 »

manuela_dobromir, много красиви букети! Аз също си мисля за такъв, но искам да има и някакъв светло зелен акцент....какво ще кажете?
Активен
kala
Сватбар
***
Публикации: 297



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: януари 11, 2011, 15:28:26 »

manuela_dobromir, много красиви букети! Аз също си мисля за такъв, но искам да има и някакъв светло зелен акцент....какво ще кажете?
зеленият акцент е супер, аз много харесвам зелено и дори бих си направила цялата украса зелена, но ресторанат е в други цветове pardon
Иначе за букет има едни малки много нежни хризантемки, които много добре се съчетават с рози.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines