Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 10:14:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчинския букет - 6"  (Прочетена 206839 пъти)
 
MissMelly88
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #420 -: юни 28, 2011, 17:26:42 »

Толкова си настоятелна, но все пак ще обърна внимание на поста ти. Специално за теб попитах флористите в Тилия и те ми казаха, че все още няма култивирани черни рози, има само много тъмно червени и сини, а черната се постига единствено с оцветяване или през листенцата или се потапя в разтвор. Не може на бялото да се каже черно. И още веднъж уточнявам, черни рози има, както казахме на armira, но не са естествени. И общо взето си говорихме за това дали са естествени или оцветени, просто не си разбрала, но - човешко е. А кому е нужно да се спори за това? Големи хора сме. Ако все пак държиш да преразказваш информацията в гугъл с удоволствие ще чета, тъй като нямам толкова свободно време да ровя, а ми се иска да науча нещо ново. : ))
Друг път чети добре преди да пишеш smile Още малко ще направиш и тема за бялата лястовичка.. дали я има или не...

Целта е да си помагаме, нека не се самозабравяме... Wink
« Последна редакция: юни 28, 2011, 17:53:29 от shenessa » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: юни 28, 2011, 20:10:52 »

shenessa и Monikamaria бъдете така любезни да прекратите спора си.Ако имате някакви факти за или против тезата си ,изложете ги в един пост и спрете .Спора не е от полза на никого в темата ,освен това я разводнява излишно.Не случайно форума има опция : Лични съобщения.И много ви моля нека след моя пост няма още 10 ,за да ме убедите колко е важно булките да знаят дали черните рози си растат такива или после ги боядисват.
Активен
Hypnose
Ентусиаст
**
Публикации: 126



« Отговор #422 -: юни 29, 2011, 01:44:06 »

Момичета,моя съвет е да не слагате черни цветя или украси в букетите си,защото не е на хубаво!!!
Активен
yl
Професор
****
Публикации: 319



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: юни 29, 2011, 08:09:23 »

Защо пък да не е на хубаво? Много си е хубаво и елегантно даже  Wink Направо се побърквам с тези български поверия - и цветята да са нечетни нали, щото някой ще забележи, че не са 35, а са 36 розички. Ама и да няма момини сълзи, че е на несподелена любов и ще плачем. Пък горката Кейт Мидълтън, защо ли никой от цялата кралска свита не й каза да не се жени с букет от момини сълзи  sad

Hypnose Моля те, не го приемай лично! Просто напоследък ми идват много тези 'суеверни ограничения'.
« Последна редакция: юни 29, 2011, 08:11:40 от ylith » Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #424 -: юни 29, 2011, 10:47:30 »

Ето го и моят букет  butterfly smile


* untitled 2.JPG (37.06 KB, 392x583 - видяно 431 пъти.)
« Последна редакция: юни 29, 2011, 10:55:38 от fashion » Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: юни 29, 2011, 11:05:38 »

Даа и на мен ми харесва букетчето ти  Bravo   Аз обаче все още не знам дали аз ще си купувам букета или кумата ще ми го вземе, но искам да си имам представа какво да търся и не знам в мен ли е проблема или в интернет, но не намирам букети с лилав лилиум  (ей как ме грабна това цвете) можете ли да ми помогнете  huhhuh.gif .... ?
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #426 -: юни 29, 2011, 11:15:49 »

Здравей fabolous,
ето линк със сватбени букети от лилиуми http://saynatattoo.blogspot.com/2011/01/stargazer-lily-wedding.html
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #427 -: юни 29, 2011, 11:31:30 »

Ето страхотни лилави астромерии,които ще са красиво допълнение към букета ти http://www.google.bg/search?um=1&hl=en&rlz=1W1SKPB_en&biw=1024&bih=559&tbm=isch&sa=1&q=alstroemeria+purple&oq=alstroemeria+purple&aq=f&aqi=g1&aql=undefined&gs_sm=e&gs_upl=15484l18812l0l6l6l0l4l4l0l219l422l2-2l2
А лилиуми има бял със наситево щикламено лилаво розово вътре страхотни са, както и розово-лилави, можеш да направиш страхотно съчетание. Не търси на картинка точния цвят букет, трудно ще го намериш същия. По-скоро кажи на цветарката ка си го представяш и какви цветя искаш да съдържа. Аз така направих Wink
Активен
love.net
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 168



« Отговор #428 -: юни 29, 2011, 11:47:01 »

ето какво открих аз в тъмно  лилаво   girl_winkМоже да си избереш някакъв модел и да ти го израбоят с тъмно лилави лилуими
Активен
fabolous
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: юни 29, 2011, 12:14:50 »

Страхотни са  give_rose и ако успеят да ми направят ето този с цвета на третия, който си предложила, ще бъде чудесно 


* honibb.jpg (38.53 KB, 270x369 - видяно 3654 пъти.)
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #430 -: юни 29, 2011, 13:35:13 »

fabolous

И с един лилиум в косите, голяма красота ще е , аз исках лилиуми, но съм много алергична. Страшно силно миришат даже за косата беше готов бяхме го сложили в банята ден преди сватбата да е на хладно във вода и като влезнах чак ми призля(аз по принцип си имам алергия към такива силни миризми). Та сложих изкуствено цвете в косите нямаше как. Та по принцип за лилиумите бяхме проучили, ако сложиш в косата няма нужда от капсула,просто трябва да  го напръскат със специален спрей който едн вид го запечатва и остава живо цял ден.  Пробвахме с капсули за едно друо цвете да сложим, капсулите тежат и с 2 навеждания водата изтече...Друго за лилиумите трябва да им се махнат тиченките, много цапат и оставят петна. Та това е едно много красиво цвете, нямах в косите, но поне на масата на младоженците имеше окраса от лилиуми  Wink
« Последна редакция: юни 29, 2011, 16:05:25 от fashion » Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: юни 29, 2011, 16:02:55 »

Друго за лилиумите трябва да им се махнат тиченките, много цапат и оставят петна.  Wink

Точно така - тичинките много цапат - прашец пада по раменете, по роклята и по белите листа на цветето. Освен това той не е от най-трайните цветя. Аз бях с лилиум, защото друго голямо, бяло цвете не успях да открия. Но не бих го препоръчала.
Активен
Hypnose
Ентусиаст
**
Публикации: 126



« Отговор #432 -: юни 29, 2011, 18:15:18 »

Защо пък да не е на хубаво? Много си е хубаво и елегантно даже  Wink Направо се побърквам с тези български поверия - и цветята да са нечетни нали, щото някой ще забележи, че не са 35, а са 36 розички. Ама и да няма момини сълзи, че е на несподелена любов и ще плачем. Пък горката Кейт Мидълтън, защо ли никой от цялата кралска свита не й каза да не се жени с букет от момини сълзи  sad

Hypnose Моля те, не го приемай лично! Просто напоследък ми идват много тези 'суеверни ограничения'.

Не го приемам лично!Аз самата по принцип също не съм суеверна!Дори не се интересувам от такива поверия,да не кажа,че не ги и знам...Единственото нещо обаче,което знам и смятам да спазя е това,че по булката и букета не трябва да има нищо черно,като държа да подчертая,че това няма нищо общо с някакви поверия,а по-скоро със символиката на цветовете и някои други неща,но няма да изпадам в подробности.И не казвам,че не е красиво или пък елегантно,а че не е на хубаво.На който не му се вярва,нека не го прави. smile
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #433 -: юни 30, 2011, 13:53:38 »

fabolous
Здравей, виж линка, добра оферта е, пък и букета който е рекламен е с лилиум http://ofertomat.bg/offers/view/158.html  good
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: юли 01, 2011, 09:19:24 »

Влюбих се в този


* аааааа.jpg (34.92 KB, 450x450 - видяно 414 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines