Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 11:57:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчинския букет - 6"  (Прочетена 206963 пъти)
 
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 05, 2010, 14:02:29 »

На последната сватба, която бях, букета го взеха сутринта на сватбата - но тя беше вечерна, така че имаше време за всичко .. а иначе съм съгласна с van4ii и milena_, че в деня преди сватбата е нормално .. уфф на мен ми се върти една абсурдна идея в главата, но нека първо бъдещия младоженец да даде зелена светлина и ще ви споделя, моите вълнения blush
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 10, 2010, 23:32:08 »

Имам въпрос.
Ако роклята е цвят ивори със сребърна бродерия, ще отива ли слънчогледов букет и изобщо ако тематиката ни е слънчогледи. huhhuh.gif?
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 11, 2010, 00:11:53 »

Имам въпрос.
Ако роклята е цвят ивори със сребърна бродерия, ще отива ли слънчогледов букет и изобщо ако тематиката ни е слънчогледи. huhhuh.gif?
Сребристо и златисто според мен не си отиват. Но имам предвид особено комбинация бяло и жълто злато, не го харесвам..ужас... smile но затова така не мога да преценя, все пак ако темата е такава защто пък и да не отива? Не се вталявайте чак пък толкова.



http://www.norfolkflorist.com/sunflower-wedding-package/images/SunflowerPkgRg.jpg
тук има и бутониера за мъжът ти. smile
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 11, 2010, 08:38:09 »

Сребристо и златисто според мен не си отиват.
Ne me разбра правилно. Имах предвид http://www.mariadesign-bg.eu/images/collection-hbedding-classic-ivory.jpg такъв цвят. Роклята, която съм си харесала е такъв цвят със сребриста бродерия (има опция и за златиста). И дали би си отивало със слънчогледи? Готова съм да сменя сребристата бродерия със златиста, макар че бижутата ми са от платина с циркоии и ще се наложи да ги сменям. Wink
Иначе си дала прекрасни идеи, много ти благодаря good.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 11, 2010, 12:18:42 »

Posum, аз като гледам цвета, който си показала е по-скоро към топлата гама( по-жълта), така че ако този плат си отива със сребриста дантела, то тогава давай смело, все пак е по-важно бижутата да си отиват с роклята, а цветята вече са си малко по-различни според мен, все пак, не всеки си избира цветя в същия цвят като роклята, така че според мен не пречи
Активен
van4ii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 12, 2010, 09:45:49 »

Според мен слънчогледите по биха отивали със златисто
Активен
hellen_law3
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #21 -: юли 13, 2010, 14:44:20 »

Здравейте момичета!
Чета тука мненията и малко се притеснявам, защото си взех вече булччинския букет - изкуствен е с рози в шампанско.Сега обаче гледам, че повечето сте "за" естествен букет.Моля, споделете вашето мнение - кое е по-добре, естествен или изкуствен букет?
Аз реших изкуствен, защото искам да си го запазя след сватбата все пак Wink
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 13, 2010, 14:50:43 »

Какво значи "кое е по-добре"....
Всичко е въпрос на вкус.

Аз лично не можех да си представя булчинския си букет с изкуствени цветя, но това е защото по принцип са ми противни. Но ако толкова искаш да си го пазиш, изкуствени е по-добрия вариант. 
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 13, 2010, 14:57:17 »

И аз неможах да си се представя с букет от изкуствени цветя. И в двата случая може да се запази, моя го оставих да съхне и сега ми стой в една чаша при другите неща, розите вече са жълти, но аз си го пазя. И в двата случая ще се окаже прахосъбирачка, скоро гледах изкуствения на майка ми след 30 г. и той е пожълтял. Успех с подготовката и да покажеш снимки после.
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 13, 2010, 15:09:04 »

Аз също не мога да си представя булчински букет от изкуствени цветя, но аз по принцип не мога да съчетая думата "букет" и "изкуствен" в едно изречение  blum. Мисля, че всичко е въпрос на вкус, ако на теб ти харесва, какво значение има чуждото мнение?
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 13, 2010, 16:22:38 »

Hellen_law3,а за какво ти е да си пазиш букета след сватбата?Той вече е изпълнил своето предназначение.После само ще събира прах.Толкова джунджурии останаха от нашата сватба,че сега се чудя къде да им намирам място.За мен единствените спомени,които си струват са снимките и видеото.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 13, 2010, 21:27:52 »

Hellen_law3,а за какво ти е да си пазиш букета след сватбата?Той вече е изпълнил своето предназначение.После само ще събира прах.Толкова джунджурии останаха от нашата сватба,че сега се чудя къде да им намирам място.За мен единствените спомени,които си струват са снимките и видеото.

Подкрепям!

Аз дори нямах два букета. Хвърлих моя и не съжалявам. Нали това е целта в крайна сметка blum
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #27 -: юли 13, 2010, 22:58:29 »

Аз харесах един невероятен изкуствен букет. yahoo Видях ТОЙ ми се закова в очите... без дда търся и да разглеждам smile и мисля,че този ще е моя smile. good
Активен
Little flower
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 192



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 14, 2010, 10:49:41 »

И моя букет само седи и събира прах - нищо, че беше много хубав.  smile  За сега седи върху портмантото в коридора... но ако в един момент започне да ми пречи, може и да го изхвърля. Много прах събира!!!  pardon
Така че да го подариш на някой на самата сватба наистина е по-добър вариант. Иначе аз за хвърляне бях направила три малки букетчета от изкуствени цветя, които приличаха на един голям букет.
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #29 -: юли 27, 2010, 06:38:02 »

И аз съм решила моя да го хвърлям просто не ми трябва за после.
Мразя да трупам такива неща  вече .
 good
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines