Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 04:25:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Асеновград - 4"  (Прочетена 211740 пъти)
 
sea_flower
Ентусиаст
**
Публикации: 70


« Отговор #375 -: март 20, 2012, 10:03:18 »

Някой може ли да сподели мнение за Версай, Асеновград?
« Последна редакция: март 20, 2012, 15:17:58 от sea_flower » Активен
Bogi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



« Отговор #376 -: март 20, 2012, 21:58:54 »

Аз съм страшно доволна от ателие "Версай",там  поръчах да ми шият роклята и се получава точно както си я представях.Дизайнерката е много мила и изпълнява всяка моя прищявка.Препоръчвам я с двете ръце. pleasantry
Активен
kremi89
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #377 -: март 20, 2012, 22:09:00 »

sunset днес вече я поръчах, взеха ми мерки и останах доволна. Обсъдихме обстойно и какви промени искам, а вече за резултат ще ти кажа на 02.07, защото тогава отивам на проба и ще я взема. Относно Версай в момента няма модели има само абитуриентски и показват на каталог.
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: март 20, 2012, 22:16:34 »

Момичета утре отивам на Асеновград. Веднага щом мога ще се включа с актуална информация smile smile smile smile
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: март 21, 2012, 12:18:45 »

sunset днес вече я поръчах, взеха ми мерки и останах доволна. Обсъдихме обстойно и какви промени искам, а вече за резултат ще ти кажа на 02.07, защото тогава отивам на проба и ще я взема. Относно Версай в момента няма модели има само абитуриентски и показват на каталог.

Олее, ама аз тогава вече ще съм се омъжила. Сега си писахме с момичетата в темата с булчинските рокли. Аз май нещо съм закъсняла доста, а смятах, че имам време. В действителност ми остават три месеца до сватбата.
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: март 21, 2012, 12:33:48 »

И до моята остават три месеца,а аз нито рокля съм си избрала,в събота ще ходя до Асеновград,нито грим,прическа и все си повтарям-има време,има време  smile Но се оказва,че времето тече многооо бързо...
Активен
mery_bery
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 223



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: март 21, 2012, 16:52:21 »

Не се притеснявайте момичета:)и аз още не съм си взела роклята,а остават по-малко от 3 месеца ,решила съм да я оставя за месец преди сватбата-и без това в момента съм на диетка yahoo,вече съм си харесала модела,тъй като миналата събота обиколих и измерих всички магазини в Асеновград:))),а относно корекциите на самата рокля-ми казаха,че до няколко часа ще я направят -такава каквато си я искам:) Bravo
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: март 21, 2012, 16:54:55 »

И до моята остават три месеца,а аз нито рокля съм си избрала,в събота ще ходя до Асеновград,нито грим,прическа и все си повтарям-има време,има време  smile Но се оказва,че времето тече многооо бързо...
Зависи какво искаш. Ако мислиш, че ще си харесаш готова рокля и ако си някакъв стандартен размер, можеш да си я купиш и седмица преди сватбата. Но ако трябва да се шие, ти трябват поне 2 месеца.
Активен
kremi89
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #383 -: март 21, 2012, 17:34:10 »

Аз си мисля че времето ви е достатъчно, но наистина ще мине бързо и по-добре да поръчвате скоро.
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: март 22, 2012, 00:53:33 »

Момичета купих си рокля днес smile smile danceg danceg danceg Да ви споделя моите впечатления от Асеновград: Първо влезнах в Сияна много добро впечатление ми направиха продавачките веднага ми обърнаха внимание бяха много мили. След това в салон Александра ужасно отношение от дамите вътре, като чуха че искам размер 46 все едно казах 202, едно пренебрежение, че толкова големи рокли те шиели само по поръчка. От там в Маниак след Сияна се пада, там има две мацки много готини на пръв поглед, обясних им какво искам и едната вика може ли аз да ти дам да пробваш една рокля, викам й добре. Носи я тя, обличам я и  angry angry angry angry ужас, никога не съм си се представяла в такава рокля и им казвам, че просто не е моята рокля и те двете като почнаха: Това е твоята рокля, само за теб е и т.н. С 1000 мъки се отървах да я съблека и на етикета пишеше 480лв., и аз им викам добре ще помисля, ще ми кажете ли цената и двете така се спогледаха и изведнъж 580лв. Върнах се в Сияна и си купих първата рокля, която видях. Тези само 3 места посетих аз и намерих своята рокля. Дано съм била полезнаsmile
« Последна редакция: март 22, 2012, 00:55:58 от cchernata_perlichka » Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #385 -: март 22, 2012, 07:14:56 »

След това в салон Александра ужасно отношение от дамите вътре, като чуха че искам размер 46 все едно казах 202, едно пренебрежение, че толкова големи рокли те шиели само по поръчка.

Леле, 46! И не те е срам?! crazy Тези продавачки са били за убиване. beating 46-ти си е съвсем нормален за булчински рокли. Аз като ходих да меря това беше най-желания.
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: март 22, 2012, 08:52:28 »

Аз по принцип съм слаба, не знам кой размер съм, така като гледам таблиците да кажем към 38-40 (М, доста често влизам и в S, много зависи от дрехата). Това го давам само като ориентир, за да ме разберете. Във "Версай" ми дадоха рокля за китайка, размер XS или S, която за малко не ми мина през ханша и оная ме прати към цитирам "...турската конфекция, там шият големи размери като за вас, аз какво да направя!!!! Тука сме с дизайнерска изработка и малки номера!" Това без да й казвам нищо, а кумата и шаферките ми щяха да припаднат от това къде ме прати тази. Пък дизайнерската й изработка не ми се коментира - бледи копия на модели на Проновиас и т.н. Беше ми първото "ателие" и не ми се разправяше с някаква крайно ограничена гражданка и реших да подмина, за да не ми се вдигне кръвното още от началото.

Другите рокли, които пробвах ми бяха или точни, или малко големи. Т.е. може би повечето номера за пробване са около 40-42. Така че въобще не се комплексирайте на тема "килограми", явно в "столицата на модата" хахахахха вървят само модели около 49 кг.

Аз утре отивам да си взема роклята (всъщност ще се обадя първо, да не се разкараме напразно) и се надявам да се е получила, за да си изтрия малко горчивия привкус от Асеновград.  good

« Последна редакция: март 22, 2012, 08:55:40 от Christy » Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: март 22, 2012, 09:04:03 »

Аз да ви кажа не съм имала проблеми...но не съм и търсила чесно казано конкретен размер...даже незнам кой съм  crazy нооо имаше в повечето магазина какво да облека...само че всичко ми беше дълго..но то това е нормално при моята височина  blum
« Последна редакция: март 22, 2012, 09:08:16 от cveta_d86 » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: март 22, 2012, 09:06:48 »

Момичета купих си рокля днес smile smile danceg danceg danceg Да ви споделя моите впечатления от Асеновград: Първо влезнах в Сияна много добро впечатление ми направиха продавачките веднага ми обърнаха внимание бяха много мили. След това в салон Александра ужасно отношение от дамите вътре, като чуха че искам размер 46 все едно казах 202, едно пренебрежение, че толкова големи рокли те шиели само по поръчка. От там в Маниак след Сияна се пада, там има две мацки много готини на пръв поглед, обясних им какво искам и едната вика може ли аз да ти дам да пробваш една рокля, викам й добре. Носи я тя, обличам я и  angry angry angry angry ужас, никога не съм си се представяла в такава рокля и им казвам, че просто не е моята рокля и те двете като почнаха: Това е твоята рокля, само за теб е и т.н. С 1000 мъки се отървах да я съблека и на етикета пишеше 480лв., и аз им викам добре ще помисля, ще ми кажете ли цената и двете така се спогледаха и изведнъж 580лв. Върнах се в Сияна и си купих първата рокля, която видях. Тези само 3 места посетих аз и намерих своята рокля. Дано съм била полезна:)
Няма ли да покажеш малко снимки?

А относно номерацията...никъде на ми се случи да не се побера в някоя рокля, даже някои ми бяха големи. Относно дължината аз се притеснявах, че ще са ми къси но явно умишлено ги шият по дълги че да носят на скъсяване!
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: март 22, 2012, 09:13:16 »


punk_girl123  ти се притесняваш,да не са ти къси,аз пък да не са ми дълги  sad че каквато съм нисичка всичко ми седи огромно. Аз пробвах в сватбения мол няколко рокли и не съм срещала такъв проблем с размера.С нормални размери съм като изключим,че съм нисичка Wink и всичко,което пробвах ми беше голяма,даже продавачките ми казаха,да напълнея малко blush (а аз отслабвам).Тогава си представям в Асеновград сигурно роклите им са за анорексички.
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines