Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 06:30:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Асеновград - 4"  (Прочетена 211804 пъти)
 
peci
Любопитен
*
Публикации: 24


Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: март 11, 2012, 11:03:04 »

Аз лично такива шаферски роклички никъде не видях, всички бяха много странни! На моята шаферка и я дадох и на нея да й се шие, защото предлаганите модели бяха много зле!
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: март 11, 2012, 22:11:09 »

Josephine, в доста магазини видях подобни рокли, понеже и аз търся за моите шаферки. В почти всички ателиета, в които питах, ми казаха, че за роклите ще има отстъпка, ако си взема роклята от същото място.
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #347 -: март 12, 2012, 10:58:53 »

alla и sea_flower, трудно ми е да ви покажа точно роклята, която ме грабна при Радичев, защото в сайта я има само в гръб: www.raduchev.com колекция 3 (supreme) каталожен номер 44. Надолу е вталена, сатен с шифон върху него. Аз поисках гърба да е малко по-покрит, но не чак толкова като на тази снимка. Силуетът е като на снимката.


* Рокля_гръб.jpg (30.84 KB, 375x563 - видяно 400 пъти.)
Активен
sea_flower
Ентусиаст
**
Публикации: 70


« Отговор #348 -: март 12, 2012, 12:58:13 »

Много е красива:) от сайта аз харесвам само от Колекция 4 , кат. номер 18. На място, като отидеш има ли и модели различни от публикуваните в сайта му. И как се процедира изобщо. На място ли решавате от кой модел какво ще вземете, и как ще се направи. Аз съм си харесвала много модели, но не смея да поръчам да се ушие нещо, което незнам как ще ми стои, а и фигурата ми не е идеална...smile
Активен
svetlif
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #349 -: март 12, 2012, 15:45:03 »

И аз да се включа в дискусията Радичев smile Какви са цените? Колко време трябва за ушиването?
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #350 -: март 12, 2012, 19:50:25 »

Много е красива:) от сайта аз харесвам само от Колекция 4 , кат. номер 18. На място, като отидеш има ли и модели различни от публикуваните в сайта му. И как се процедира изобщо. На място ли решавате от кой модел какво ще вземете, и как ще се направи. Аз съм си харесвала много модели, но не смея да поръчам да се ушие нещо, което незнам как ще ми стои, а и фигурата ми не е идеална...smile

Съжалявам, но не мога да ти кажа дали има нещо различно в магазина, но предполагам, защото в сайта има много по-малко булчински рокли и повече абитуриентски, все пак им е сезонът. Пък и аз като се вторачих в "моя" модел и другото го изтрих от харддиска.  blum

Виж сега, в Асеновград няма ателие, в което да не ти кажат, че ще ти ушият каквото им кажеш. Така че аз избрах да шия там, където можех да покажа - като тази рокля, само че с такива презрамки, тука малко така, там това да го няма и това е. Носех си 4 принта за всеки детайл, на който държах. На място Радичев ме посъветва за някои други детайли, което, освен че ми хареса, ми помогна и с окончателната поръчка. Накрая той скицира модела, записахме забележките, взе ми мерките и.... преди един час звънна, че мога да ходя на проба!  danceg

Притеснение винаги ще има, както имам и аз сега, още повече че роклята ми няма да търпи корекции после, такъв е моделът просто. Но за мен нямаше друг начин.

Другата седмица ще пиша как е минало.
 girl_wink
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #351 -: март 12, 2012, 19:54:58 »

И аз да се включа в дискусията Радичев smile Какви са цените? Колко време трябва за ушиването?

Цените са 400 лв.- 500 лв., като на другите места. Аз отидох в началото на февруари и ми звънна буквално преди 1 час, че съм готова за проба. Имахме обаче предварителна уговорка за края на февруари или началото на март, защото готвеше някакво изложение за абитуриентки в Сф. Казах, че няма проблем (моята сватба е юни) и действително, човекът се обади в края на февруари да ме попита дали може да се забави.
Активен
sea_flower
Ентусиаст
**
Публикации: 70


« Отговор #352 -: март 18, 2012, 11:42:41 »

Здравейте, аз вчера бях в Радичев, имаше изложени 2 булчински рокли, а другите бяха отделени в една зала, в която не можеше да се влезе, защото я ползваха за пробна. Имаше много хора, много абитуриенти. Иначе роклите според мен са красиви. Но аз там не се задържах много. Имам впечатления и за някой други магазини. Сега трябва да излизам, но ако някоя се интересува конкретно за някой магазин мога да споделя впечатления.
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: март 18, 2012, 14:50:28 »

sea_flower Другата събота ще ходя до Асеновград за рокля,някакви препоръки? smile До сега не съм ходила там и не знам къде да търся,предполагам,че целият град е залят с булчински магазини,но все пак,ако си събрала някакви впечатление и желаеш да ги споделиш... smile ще се радвам!
Активен
sea_flower
Ентусиаст
**
Публикации: 70


« Отговор #354 -: март 18, 2012, 15:29:45 »

Като за начало бих ти препоръчала да идеш в делничен ден. Ако не е възможно се зареди с повечко търпение. Навалицата и блъсканицата е голяма. Един абитуриент никога не е сам- доста още членове на семейството го придружават. Аз лично харесах моделите на роклите само в Александра, Радичев и Версай. И все пак- зависи кой какво търси. Там имаше рокли, които аз харесвам. Магазините са съсредоточени на две места. За един ден се обикаля всичко. Ако незнаеш как да се ориентираш, например запомни имената на Сиана и Йоана. Те са големи двъетажни магазини и около тях има още много други. Дано съм ти била полезна. Ако има нещо друго може да ми пишеш и лично съобщение.
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: март 18, 2012, 16:19:03 »

Благодаря за информацията smile Предполагам,че ще е блъсканица,но няма кога друг ден да отидем освен през почивните дни.А за рокля не съм се насочила конкретно.От момента,в който определихме дата за сватбата специално за рокля си смених 100 пъти  мнението smile Но последно се спрях на рокля тип А-линия.
Активен
kremi89
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #356 -: март 18, 2012, 19:12:25 »

Здравейте, аз също имам актуална информация. Днес обиколих доста магазини, оказа се че работят в Неделя, но само единици. Като цяло наистина има доста абитуриенти, но има и за нас такаче няма страшно. Най-големите магазини не работеха днес като Александра, Булвеси и т.н. такаче продължавам утре. Изключително неприятно ме изненадаха в Сияна. Отношението беше много грубо, особено след като казах, че сватбата ми е Август. И това че аз идвам чак от Варна въобще не ги трогна и в крайна сметка не пробвах нищо там.
Активен
sea_flower
Ентусиаст
**
Публикации: 70


« Отговор #357 -: март 18, 2012, 20:32:37 »

В Сиана пробвах една рокля, на манекен на пръв поглед изглежда добре. Но беше така скроена, въпреки че е мой размер, седи като скафандър. И докато се огледах за 2 минути, където се допирах до бюстието се сипеха камъчета и паети. Викам си , давай да я свалям докато не се е разпаднала в ръцете ми. За отношението съм напълно съгласна, затова и се изнизах оттам на 5-тата минута.
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: март 18, 2012, 20:36:09 »

Не знам на каква продавачка сте попаднали в Сиана, но аз взех моята рокля от там и съм супер доволна! Пробвах колкото рокли исках, по няколко пъти, защото имах колебания. Никой нищо не ми каза, никой не се изнерви. Накрая ме наобиколиха 3 продавачки, едната облича, другата слага яка, трета воал...За пръв път те ме накараха да се почувствам истинска булка. Пък и там намерих моята Рокля. Няма как да не съм им благодарна!
Активен
geri_stme
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 202


07.07.2012


Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: март 18, 2012, 21:28:52 »

Аз вече разгледах роклите на Александра и си харесах 2-3 модела,надявам се,да ги имат в наличност и в събота да си харесам,а може би и да си взема рокля smile smile smile
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines