Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 08:27:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Асеновград - 4"  (Прочетена 211828 пъти)
 
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: март 08, 2012, 15:30:42 »

Момичета вие направо ме отказахте от Асеновград  nea huhhuh.gif
Защо? Аз като гледам повечето момичета, включително и аз, съветвам да се отиде до там.
Активен
sea_flower
Ентусиаст
**
Публикации: 70


« Отговор #331 -: март 08, 2012, 15:34:14 »

Аз искам да отида, но се опасявам, че ще е натоварващо- лутането, незнанието -къде, какво, как...
Активен
Tsutsi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624



« Отговор #332 -: март 08, 2012, 15:35:59 »

Аз не съм от постоянните, още след като обиколя 5 магазина ще се откажа  pleasantry
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: март 08, 2012, 15:37:31 »

А то е някакъв град 3 улици... едва ли ще има лутане.
Активен
AsyS
Новак
*
Публикации: 8



« Отговор #334 -: март 08, 2012, 15:42:50 »

А то е някакъв град 3 улици... едва ли ще има лутане.

Аз минах от там случайно и реших да се отбия в няколко магазина  blush Те са наистина на няколко улици и са един до друг ... Така че обикалянето е малко  good Успех  give_rose
Активен
sea_flower
Ентусиаст
**
Публикации: 70


« Отговор #335 -: март 08, 2012, 23:21:27 »

 Едвам ме навихте  Wink ще отида сигурно, ще стисна зъби и....
Активен
famille
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 140



« Отговор #336 -: март 08, 2012, 23:57:05 »

sea_flower, аз също поръчах ушиване при Стоян Радичев. Цените са като на другите магазини (освен може би най-оборотните) - 400-600 лв. Сега си чакам роклята всеки момент и веднага ще докладвам като стане. Хареса ми първо това, че само в този салон (ама наистина само в него, вкл. Софийското обикаляне) намерих рокля, която много, много наподобява търсеното от мен. Бяха много любезни, никакво изнервяне, въпреки наплива от абитуриентки, пратиха ме и до другия им магазин да пробвам подобна рокля. Накрая им показах моите принтове - общо четири на брой - един за общия силует, един за деколтето, един за презрамките и един за воала и сглобихме модела на моята рокля. Радичев ми помогна да избистря някои детайли, спазарихме се и сега чакам и се надявам.

Хареса ми подхода, сайта (много повече внимание е отдал на това, отколкото някои от прехвалените имена), вниманието и не на последно място - това че бяха направили рокля по мой вкус.  Bravo

За обикалянето, не е толкова много, ако не сте решили задължително всичко да изръшкате. Магазините са на Главната ( funnytooth), като знаете какво търсите, общо взето с един поглед, дори отвън можете да отсеете - било по витрината, било по моделите, било по прическата на продавачката.  cap

Аз например като си харесах мястото и вдигнах критериите, много бързо обиколих.  Wink
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #337 -: март 09, 2012, 08:50:27 »

famille би ли показала какъв тип рокля си си избрала. Аз си спомням, че беше гледала модели по тялото с дантела, нещо такова ли? Кога се очаква твоята да е готова? Много ми се иска да видя някоя готова на Стоян Радичев. smile
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: март 09, 2012, 10:29:04 »

Аз също пропуснах магазини само като видях витрините - беше ми ясно какво има вътре, хич не си губих времето. Ателието на Радичев не съм го видяла, иначе щях да вляза. Просто нещата поне от сайта, изглеждат на различно ниво. Единствено в Булвеси видях различен подход и разбрах, че ще могат да ушият това, което искам. Няколко по-различни и интересни модели имаше и в "Александара", където поне по кройката си личеше, че шият добре. Оттам нататък - много, много зле... материи, кройки, за мен всичко изглеждаше евтино и модерно преди 15 години. Но това си е само моето мнение. Може би стана така, защото гледах доста по-скъпи рокли на чужди дизайнери, тъй като бюджета за рокля беше доста по-висок. Аз сама се разколебах, че не си заслужава да дам 3000 лв. за рокля, ама наистина не си, още повече, че искам фотосесия "trash the dress", която нямаше да направя иначе... И шаферките и кумата ме убедиха за Асеновград. Може и да си намерите рокля там, може и да не - зависи от вкуса. За мен преливаше от кич. Надявам се да взех правилното решение да си ушия роклята там, а не да купя оригинала. От към пари няма какво да коментирам - 2700 лв. срещу 500 лв., ясно е кое е по-добре и каква е разликата. Сега се надявам качеството да е добро, макар че по това което видях в това ателие от към материи и кройки беше много добре. Стискаме палци за края на март  Bravo

пп - само да кажа, че оригинала на роклята не можех да го пробвам, защото го нямаха. Взимат мерки и след 3-4 месеца ми го дават. Без да съм пробвала. Това наклони везните да го ушия - така и така не пробвам, поне да не е за тези пари. Пробвах подобна линия де, трябваше да видя дали ми седи добре smile
Активен
sea_flower
Ентусиаст
**
Публикации: 70


« Отговор #339 -: март 09, 2012, 12:35:25 »

famille, много благодаря за подробното обяснение. Явно трябва да се иде до там. Ще направя и както теб, ще си взема принтове на рокли, които харесвам. Аз досега не съм намерила такива, и не съм пробвала и незнам как би стояло. НО имам идея коя е мечтаната рокля. Въпроса е дали ще намеря такава. Склонна съм да направя компромис и да си взема нещо по-семпло. Би ли сложила снимка, на роклята която си намерила там...
Активен
sea_flower
Ентусиаст
**
Публикации: 70


« Отговор #340 -: март 09, 2012, 12:38:04 »

Christy, съгласна съм с теб. Наистина не е нужно да се влиза навсякъде и да се разглежда всичко. Хубаво е, че всичко е на едно място, пък и по витрините може да се преценява. smile
Активен
sunset
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 821



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: март 09, 2012, 12:44:00 »

Определено качете на една флашка модели на рокли, които харесвате. Аз на първата обиколка исках само да разгледам, а не да купувам, но като отида следващия път, задължително ще нося.
Според мен не съдете само по роклите, които са изложени отпред. Аз първоначално също смятах да сортирам магазините по този критерий, но понеже ние обикаляхме само централните магазини, реших да вляза във всички. Имаше такива, които бяха изложили доста кичозни рокли, а в същото време вътре видях и някои хубави модели.
« Последна редакция: март 09, 2012, 18:18:34 от sunset » Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: март 09, 2012, 13:24:20 »

О, да - това е много добър съвет, носете си флашка с модели, за да могат да ви показват нещо подобно или ако решите да шиете да може да им обясните и оставите снимките! Това наистина е важно, аз бях забравила, но имах роклята в пощата си, та оттам я сваляхме. А с флашка щеше да е 10 пъти по-лесно  good
Активен
peci
Любопитен
*
Публикации: 24


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: март 10, 2012, 16:04:55 »

Момичета, взех си роклята!  yahoo С две ръце съм за "Милениум" Асеновград, невероятно обслужване, просто нямам думи! good Роклята е направена точно както исках, без забележки! Няма да съжалявате, ако отидете до там! Успех на всички!  pardon
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #344 -: март 10, 2012, 18:40:46 »

Момичета, докато сте разглеждали за сватбени рокли в Асеновград попадали ли сте на някое ателие, което да предлага красиви шаферски рокли за деца на разумна цена?

Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines