Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 06, 2024, 03:38:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Асеновград - 4"  (Прочетена 205922 пъти)
 
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #90 -: май 23, 2011, 09:07:58 »

ние като ходихме с мойта мама до Асеновград за моята рокля, тя не вярваше, че ще намери нещо за нея, даже мислехме да ходим до Пловдив там да разгледаме, но като разгледа във "ФИНЕС" официалните рокли веднага си хареса и все едно беше шита специално за нея...затова съм много доволна от тази модна къща, ако пак ми се наложи да купувам официален тоалет от там ще е  smile
Активен
animal
Ентусиаст
**
Публикации: 131



« Отговор #91 -: май 23, 2011, 09:11:28 »

В "Соня стил" в Асеновград също има хубави рокли, а шият и по поръчка. Моята рокля е от там, а и майка ми си хареса няколко рокли от там. Има и един магазин в Пловдив (не му знам името) - намира се точно срещу пощата, след магазина на Geox.
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #92 -: май 24, 2011, 14:14:28 »

 danceg danceg danceg danceg danceg Момичета взех си моята рокляяяяяяяя ...шиха ми я по снимка и съм изключително доволна от резултата.......Влюбена съм в роклята си lol)
Ако искате ше дам координати на магазина smile няма да го цетириам тук за да не бъде опит за реклама yahoo yahoo yahoo yahoo
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #93 -: май 24, 2011, 16:49:02 »

Благодаря ви за разбирането момичета smile
Но мога да Ви уверя че жената която ми ши роклята определено си знае и разбира от работата!Едно към едно със снимката /само с лека корекция по моя молба/ .Матреията е качествена,много нежна и стилна!Роклята ми е без обръч,нестандартна може би за повечето бъдеши булки ,притесненията ми че след като е без обръч ше ми влиза между краката се оказака излишни...наистина е това което очаквах дори повече smile danceg danceg
Активен
malinka_a
Ентусиаст
**
Публикации: 144


Истински щастлива и обичана..


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: май 25, 2011, 08:25:57 »

Bibsi8792, честита рокля. *YAHOO*Ще пуснеш ли снимчица blush
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: май 25, 2011, 09:49:38 »

И аз бях миналата седмица до Асеновград и да ви кажа, момичета, направо ме заболяха очите  от камъни, пайети, брокат и всякакви блестящи дрънкулки по тях. Миналия път, когато ходех сякаш имаше много по-хубави рокли, хем тогава беше сезона на абитуриентите.  Явно си зависи от ателиетата. Сега бях до Сияна (ако не се лъжа) и там околоните магазинчета и както ви казах, главата ме заболя. Да не говорим, че мерих една рокля в същата Сияана и толкова ми бодеше от вътре, че едвам я изтърпях. Като се прибрах се бях обринала като крастава жаба! За лелките, които предпочитат да си оправят циците, отколкото да ми обърнат внимание, предпочитам нищо да не кажа. Сигурна съм че са способни да направят прекрасни рокли, както и много съфорумки са доволни!
Иначе в едно малко магазинче там ми казаха, че шият сега една рокля, която трябва да е готова тази седмица, като тази на снимката и ще ида да видя как се е получила, защото много ми харесва и е супер изчистена. Е, споменаха, че ще й сложат някакви камъни .... естествено!
Сори за дългия пост!  blush

Активен
Ивето
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 919


Мама на прекрасен син :)


« Отговор #96 -: май 25, 2011, 10:02:54 »

И ние като бяхме там първо в Сияна влязохме, само баща ми се уреди с много хубав костюм, аз пробвах само 1 рокля хем ме видяха с коремчето и пак ми я стегна много лелката и почти веднага я свалих то ми беше неудобно smile
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #97 -: май 25, 2011, 10:10:08 »

И аз бях миналата седмица до Асеновград и да ви кажа, момичета, направо ме заболяха очите  от камъни, пайети, брокат и всякакви блестящи дрънкулки по тях. Миналия път, когато ходех сякаш имаше много по-хубави рокли, хем тогава беше сезона на абитуриентите.  Явно си зависи от ателиетата. Сега бях до Сияна (ако не се лъжа) и там околоните магазинчета и както ви казах, главата ме заболя. Да не говорим, че мерих една рокля в същата Сияана и толкова ми бодеше от вътре, че едвам я изтърпях. Като се прибрах се бях обринала като крастава жаба! За лелките, които предпочитат да си оправят циците, отколкото да ми обърнат внимание, предпочитам нищо да не кажа. Сигурна съм че са способни да направят прекрасни рокли, както и много съфорумки са доволни!
Иначе в едно малко магазинче там ми казаха, че шият сега една рокля, която трябва да е готова тази седмица, като тази на снимката и ще ида да видя как се е получила, защото много ми харесва и е супер изчистена. Е, споменаха, че ще й сложат някакви камъни .... естествено!
Сори за дългия пост!  blush




Тази рокля ако се направи от хубав плат няма нужда от нищо друго. Стискам палци.
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #98 -: май 25, 2011, 11:12:54 »

Аз до Сиана изобшо не стигнах  pardon. Само имах честа да мина полрай магазина и това което видях на витрините беше само от типа сметанова торта ... което за мен е ужасно . С две ръце препоръчавам ЕТ НЕЛИ ДИМИТЪР ГЕРОГИЕВ която се намира под районото комплекс Континентал .. мнгого усмихнати и лъчезарно хора.Мъжо също от там си взе костюма и остана много доволен

А отнсоно дали ше кача снимчица..ккато казах леко съм суеверничка  blush blush blush
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: май 25, 2011, 18:42:27 »

Момичета, а можете ли да ме ориентирате как вървят цените на роклите в магазините на "Роси 87" , "Булвеси" , Модна къща "Илина", "Сиана" и "Милениум"? Харесала съм си няколко модела от там и се чудех дали можете да ми дадете някаква иформация crazy crazy crazy crazy
Активен
dany_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: май 25, 2011, 21:20:35 »

Веси мисля че повечето им рокли са до 500-600лв
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: май 25, 2011, 23:03:55 »

Там някъде, да. Тази, която мерих беше 580. Обаче както казах беше толкова неприятна на допир, сърбеше и ми бодеше през цялото време. Трябва да обърнеш внимание на това като ги мериш.
Активен
mishuga
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #102 -: май 30, 2011, 09:57:01 »

здравейте!
да се включа и аз по темата за Асеновград. Наистина има страшно много магазини за булчински рокли и аксесоари и задължително (според мен ) всяка кандидат- булка, която има възможност да отиде до Асеновград трябва да го направи  smile Едно от нещата което ми се стори странно е, че една голяма част от булчинските магазини работят в събота до 15.00 часа  huhhuh.gif В неделя не работят. Така че като ходите най-добре е да е в работен ден. Според мен има богат избор. Но откъм мъжки костюми не видях нещо интересно от 100% студена вълна. Успех на всички момичета с избора на рокля. Аз почти съм избрала моята, но все още се колебая...
Активен
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #103 -: май 31, 2011, 12:42:06 »

mishuga това с работново време много ме притесни.

Точно тази неделя планувахме да ходим до там  crazy, но май няма да има смисъл?
Нищо ли не работи в неделя?
Активен
mishuga
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #104 -: май 31, 2011, 13:57:44 »

Susito, не съм сигурна дали работи някой салон в неделя...
Ние отидохме в събота ранния следобяд и почти всичко беше затворено. Да сме влезли в 3-4 отворени салона...Затова мисля, че е по-добре в работен ден.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines