Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 04:56:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Асеновград - 4"  (Прочетена 202682 пъти)
 
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #435 -: април 11, 2012, 18:02:49 »

Това е роклята, нали?
Активен
alla
Професор
****
Публикации: 338



« Отговор #436 -: април 11, 2012, 18:05:25 »

Ето още една снимка:
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: април 11, 2012, 18:12:20 »

Да, това е роклята, но корсета е мааалко изменен. Тези снимки са от сайта му ако не се лъжа.
Активен
svetlif
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #438 -: април 12, 2012, 11:09:17 »

doragenova, Честито smile а каква и е цената?
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: април 12, 2012, 11:58:38 »

Благодаря smile. Цената е 650лв, не е от евтините, но пък за сметка на това не е кич  Wink.
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: април 12, 2012, 12:20:59 »

хихи малко да се намърдам в темата smile тази рокля прилича на моята smile, която е от китайчетата и струва 285 лв Wink особено след като си махнах презрамките:)
По върпоса за кича - всяка от нас има свой собствен вкус и виждане за това как би искала да изглежда, различни за критерийте за кич.
Еми е напълно права важното е да бъдем удовлетворени от избора си, независимо от това каква е цената   good
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #441 -: април 12, 2012, 12:41:54 »

На мен роклята на Дора ми харесва, защото е нежна и семпла най-вече, без да е прекалено проста като модел, което по моите критерии си е плюс. Освен това мнението й е по темата, информативно, със снимки, с цена, с име на ателие и лични впечатления. Допада ми.
« Последна редакция: април 12, 2012, 13:34:48 от Деничка Звездичка » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: април 12, 2012, 12:53:16 »

Тук съм абсплютно несъгласна! Има хора, които много спекулират с марки и имена. Високата цена не винаги означава високо качество!
 Offtopic Деничка, всеки е свободен да докладва каквото иска, нали? Значи аз съм виновна, защото казвам, че не трябва да сме крайни и категорични, а ти намираш това за крайно! Странно...
А иначе Дора не е крайна като казва, че роклята и не е кич? За мен или някой друг може да е!
Айде да не се квалифицираме, моля.
аз съм виждала рокли по 700лв в сватбения център, които като сложност на дизайн и материя са за ценови клас 350 -400 лв. А ги водят маркови,италиански, от незнам къде си. Като им видя дантелата и не мога да кажа нищо, освен че това не е дантела, а тюл с апликации...
Така че марката  и цените които тряскат на нас, не определят хич качеството на роклите, а материите които използва фирмата ги определят. Има марки, които разчитат само на рекламата си , а има други брандове които влагат ресурси наистина.
« Последна редакция: април 12, 2012, 12:55:06 от emmmmmy » Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: април 12, 2012, 12:55:58 »

Именно затова говорех, Еми. Както винаги точно и конкретна. Аз все си бъркам мислите.
Да не говорим, че с очите си видях как напълно еднаква рокля в София я продават за 890 лв., а в Асеновград за 410.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: април 12, 2012, 13:26:36 »

Ами това дали е евтина пак си въпрос на гледна точка...мисля че беше 650 лв, което си е евтино според мен!
А има и булки за които сигурно е без пари...не смятам, че такива квалификации са уместни!
Активен
Hecate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 441



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: април 12, 2012, 14:00:14 »

Евтино или скъпо, кичозно или не са относителни квалификации, зависещи от Вашата преценка и според мен е излишно да бъдат намесвани във форум. За мен поста на Дора е пълен с обективна и конкретна информация, защото съдържа снимка, производител и цена и би бил полезен на всяка бъдеща булка, която е в търсене на рокля.
Дали това е Вашата рокля или не е отделен въпрос, които ни прави така уникални. На мен роклята ми харесва като изработка за тази цена, просто аз не бих носила такава, защото нямам фигурата за ниска талия. Но някоя булка може би ще я направи много красива.
Активен
abrakadabra
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #446 -: април 12, 2012, 14:24:24 »

Боже каква полемика се разрази заради това, че според Дора роклята и е евтина и не е кичозна- за нея е така, за друг не е. спокоино бе момичета - уважавайте си мнението и правото да го изразявате свободно.
Активен
DG
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 222



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: април 12, 2012, 18:55:13 »

Не разбирам защо ме нападнахте?! Показах роклята си и дадох информация за работата на Стоян Радичев. В първия ми пост не съм претендирала с цената на роклята (нито пък сега), а след това отговорих на въпрос и съответно дадох и мое мнение. Продължавам да твърдя, че роклята не е кичозна, може да е семпла дори безвкусна за вас, но от хорски срам можеше да си замълчите, тъйкато аз не изказах мнение късаещо вашите рокли, а моята.
emmmmmy не разбирам какво трябваше да означава това изречение "аз се въздържах от изказване дотук за роклята на Дора,...." ?!?! С нещо да съм те обидила? Да съм казала нещо конкретно обидно за твоята рокля или пък да съм парадирала с моята до толкова, че явно ей сега ти е кипнало и си решила да ми отговориш?
Цитат
Хич не ми се мисли какво ще кажат тогава за роклята ми от 90 лв   
Аз бих казала "Евала" намерила си роклята и то за добри пари. Незнам защо решихте, че съм искала скъпа рокля?! Просто това беше роклята и тя струваше толкова пари.

veseto_87
Цитат
Какво значи - "Не е кич"? Това е относително понятие. Всеки решава ко ее кич за него и кое му харесва, нали?
Права си, че кича е относително понятие и зависи от това кой какво възприема за кич. За мен роклите, които видях този ден в Асеновград бяха кич и не си струваха парите, пък били те 100лв или 1000лв. Не съм давала определение за твоята рокля нито пък за роклята на някой друг от форума. Изказвам мнение само и единствено за моята.

Цитат
Деничка, всеки е свободен да докладва каквото иска, нали? Значи аз съм виновна, защото казвам, че не трябва да сме крайни и категорични, а ти намираш това за крайно! Странно...
А иначе Дора не е крайна като казва, че роклята и не е кич? За мен или някой друг може да е!
Айде да не се квалифицираме, моля.
Защо се засягаш от мнението ми късаещо МОЯТА рокля, а не твоята или на която и да друга съфорумка?! Аз мога да бъда крайна, когато говоря за моята покупка, но не бих могла да бъда крайна за нещо което на теб ти харесва просто защото всеки има различен вкус и въприятия за нещата и немога да му казвам кое ще е кич или не.
Цитат
Тя казва- "Това не е кич", а не "Според мен (или за мен) не е кич". - това е крайното. Аз казвам - "За мен е кич" - не говоря за конкретната рокля, а по принцип.  Пък да ме убаждаваш кое е крайно и кое не, просто няма нужда! И не, не мисля че е нелюбезно да имам различно мнение, никак даже!

Ето тук казваш аз да не бъда крайна, а същевременно ти си крайна. Добре, за теб роклята ми е кич или семпла безвкусица или каквото там прилагателно си избереш. Чудесно! Никой не казва да не изказваш мнение, но може би можеше да не си толкова директна, все пак в този форум пишем и четем за прекрасен повод и надали ще ти готино някой да изрази крайно отрицателно мнение за нещо което ти си харесала или купила.

В крайна сметка аз стоя зад мнението си, че тази рокля не е кич и е красива. Някой беше писал, че роклята е често срещан модел. Аз лично не съм искала уникат, а и да бях искала то тогава щях сама да го създам. Това, че е често срещан модел не я прави по-лоша. Надали роклите на булките тук са уникати и няма да има никой като тях. Уникални ще са самите те, а роклите им само ще допринесат за тази уникалност.
Съжалявам ако съм ви засегнала, но не съм мислила, че ще реагирате като ощипани госпожици, за нещо късаещо мен. Нека запазим добрия тон и да продължим да "съжителстваме" мирно във форума.

Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: април 12, 2012, 18:59:40 »

Както вече казах, говоря по принцип, а не за твоята рокля. Напротив даже, роклята ти на мен лично много ми харесва!  Bravo И не виждам кой е нападнал теб. С кое съм крайна, нарочно подчертах "за мен". Това е лично, а не крайно мнение. Не ми се спори, наистина. Просто има хора, които не приемат да не си съгласен с тях.
 на теб ти желая една прекрасна сватба със също толкова прекрасна рокля.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: април 12, 2012, 19:24:48 »

Роклята на Дори не е уникална,но е красива и е уникална за самата нея! Някой беше споменал,че самия човек който ще я облече може да е толкова харизматичен,че тази рокля да изглежда прелестно. Аз също мисля така,защото съм виждала рокли на закачалката,които не изглеждат нещо особено,но след това когато видя булката с същата тази рокля нещата изглеждат по съвсем друг начин. Прическата,грима и бижутата играят голяма роля при завършване на цялата картинка. Да и е честито на Дорето  и  съм убедена,че ще бъде една прекрасна булка.  yahoo yahoo yahoo
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines