Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 04:19:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Асеновград - 4"  (Прочетена 205876 пъти)
 
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #30 -: януари 03, 2011, 10:55:41 »

Пак съм аз  blush Тъй като аз няма как да се побера в готова рокля, 100% ще се налага корекция или шиене по техен  модел, но с мои мерки  blum Та се чудя ако ида до Асеновград как ще стои въпросът с пробите? Всеки път трябва да пътувам до Асеновград ли?
Активен
AnitaP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #31 -: януари 11, 2011, 15:00:47 »

Здравейте, връщам се да ви чета, но преди това искам да ви попитам: къде мога да намеря адреси на по-големи магазини в Асеновград и за колко дни преправят роклята, става ли за ден ?
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: януари 11, 2011, 15:17:54 »

Mariaid, въпроса с пробите е относителен.
Има дизайнери там, които не се нуждаят да ходиш на проба - вземат ти мерките и отиваш  в определен ден. Тогава ти вземат проба и след няколко часа отиваш да си вземеш готовата рокля. Но има и такива, при които трябва да се ходи на проба. Зависи на какъв попаднеш и какъв модел рокля искаш.  pardon
AnitaP, според мен може да се намери шивачка, която да ти я преправи и за ден. А за по-големите магазини - в темата има изброени доста, а и в интернет има много инфо.  Good luck
Аз не съм споменавала в тази тема, но роклята ми е от "Булвеси" и мисля, че тук е подходящо място, за да изразя прекрасното си мнение, спрямо тази фирма. Справиха се много добре.
« Последна редакция: януари 11, 2011, 15:19:32 от lunno momiche » Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: януари 16, 2011, 22:54:55 »

Mariaid вчера бях с моя приятелка (също булка) в Асеновград - за моята рокля изчаках час и половина - за да я отпуснат лекичко на едно място и да я свият на друго понеже съм по-пълна и имаше нужда от корекции + за да ми ушият чантичката, жартиера, късметите, кошничката за халките и воала за роклята (не се наложи да я скъсяват, защото съм височка и заедно с обувките се получи идеално) и другото, което ми направи впечатление освен бързината и че всичко беше качествено изработено, а не оръфано, с грозни тигели и т.н. беше, че от който модел и да поисках, винаги имаха моя номер ..
при моята приятелка, която е с доста голям бюст (Господ като е раздавал гърдите, тя се е редила май 2 или 3 пъти biggrin ) стана ясно, че няма да стане с готова рокля и в 12:30 й взеха размер, след 40 минути я извикаха за проба и в 19:30 роклята й беше готова + останалите аксесоари - воал, чантичка и още нещо имаше, но не съм сигурна какво .. всичко това се случи в сватбен салон "Сияна" - там до колкото на мен ми стана ясно практикуват експресно шиене на рокля - ако булката примерно е от далеч или е бременна и не е удобно да я разкарват за проба по 100 пъти и т.н., както беше в случая с моята приятелка, обаче виж не знам имаше ли оскъпяване заради срока на ушиването ..

искам да споделя, че бях чела и чувала доста неприятни неща за този салон специално и много се чудих да вляза ли изобщо, но сега се радвам, че го направих - мен ме обслужи дизайнерката, отговори на всичките ми милион и един въпроса, търпеливо и вежливо, и не беше само тя, ами и сътрудничките й също бяха така вежливи и приятни .. не знам дали просто уцелих такъв ден или този мит за отвратителното отношение е тръгнал от там, че собственичката има малко властен характер - дето вика майка ми, тази жена само за генерал е родена biggrin - ама аз съм си темерут и не ми пречат такива неща - като не исках нещо, колкото и да ми го предлагаха, аз пак не го взех и не се почувствах длъжна да го правя, така чеее имаам си роокля, имаам си роокля yahoo yahoo yahoo
« Последна редакция: януари 16, 2011, 22:56:51 от rafaeLa » Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #34 -: януари 17, 2011, 11:22:44 »

Честитооооо!  Bravo Аз също съм с по-голям бюст и това е  и притеснението ми... Ще помисля какво да правя.  crazy
Активен
Anichka_BG
Регистриран

Публикации: 6


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: януари 18, 2011, 08:42:27 »

Здравейте,
аз миналата седмица бях до Асеновград, обиколих всички магазини и се спрях на моята рокля. Момичетата ми взеха мярка и ще трябва само да отида април месец (май ми е сватбата) ще я пробвам и вечерта ще си я взема с всички корекции.
    Реших така да го направя т.к. ги помолих да я попроменят от тук от там, пък и знам че работят качествено (сестра ми си взе и нейната рокля от същия магазин).
    Та сега съм много щастлива.  yahoo
     Взех си букета за хвърляне и жартиера , а следващия път роклята и разходка smile
Но е факт ако сте решили веднага да си вземете роклята, на повечето места има различни размери от повечето модели и шивашки атериета и ви е готова почти веднага. smile
   
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #36 -: януари 19, 2011, 13:00:42 »

Аз реших да обиколя в София първо и ако нищо не намеря да отскоча до Асеновград  huhhuh.gif
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #37 -: януари 19, 2011, 13:13:32 »

И аз взех същото решение good
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #38 -: януари 19, 2011, 13:22:53 »

 Mariaid, Тiama, много правилни решения сте взели.
 Може би не съм права, но ми е трудно да разбера момичетата от и близо до градове като София и Варна, които отиват чак до Асеновград за рокля. Като знам само в София за какво огромно разнообразие на модели, платове и цени става дума, за мен е просто немислимо пътуване до друго място.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #39 -: януари 19, 2011, 17:31:34 »

Честно казано аз се отказах след като една колежка ми каза, че нейната рокля в Асеновград е била с 60 лв по-евтина в сравнение със София...Което аз ще дам за път + разходи за през деня там....
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: януари 19, 2011, 18:50:15 »

Mariaid то да ти кажа зависи - защото ако харесаш рокля бързо и няма нужда от бързи поправки по нея - можеш да свършиш с тази част от подготовката за приблизително два часа, освен това пак си зависи от магазина и модела на роклята - защото дори в самия Асеновград можеш да намериш идентичен модел с 200лв. разлика, както на мен ми се случи, но пък от друга страна София е много конкурентен град и има какво да предложи, така че всичко опира до там дали имаш желание да направиш една съботна разходка в провинцията или ще направиш обиколка по магазините в софия, мисля, че и в двата варианта това е прекрасен начин да си починеш от всекидневието good
Активен
ZATE
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #41 -: януари 22, 2011, 10:10:11 »

здравейте, моята рокля беше от Асеновград, от ателие Версай, ул "Цар Иван Асен II" 46 срещу църквата Св.Атанас. Моделите там са разкошни, на  много добри цени и нямах проблем на сватбения ден; изработката и пробите минаха супер професионално и без никакви проблеми; препоръчвам ги горещо good
Активен
InaLutay
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: януари 22, 2011, 16:55:44 »

здравейте, моята рокля беше от Асеновград, от ателие Версай, ул "Цар Иван Асен II" 46 срещу църквата Св.Атанас. Моделите там са разкошни, на  много добри цени и нямах проблем на сватбения ден; изработката и пробите минаха супер професионално и без никакви проблеми; препоръчвам ги горещо good


Точно от тях пък не съм доволна, роклите им изглеждат не добре изработени, иначе отношението е наистина на ниво smile Има един хубав, магазин, в който съм влизала, но не му знам името... преди моста е на ъгъла.. доста добре изработени са всички рокли...
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: януари 26, 2011, 18:03:11 »

И аз ще ходя до Асеновград за рокля. Хем на гости в Пловдив, хем за рокля, а може и за костюм да видим също. Дайте прясна информация работят ли в събота и неделя. Ако си харесам и рокля може ли да си я взема същия ден или поне на следващия?
Активен
InaLutay
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: януари 26, 2011, 18:32:02 »

И аз ще ходя до Асеновград за рокля. Хем на гости в Пловдив, хем за рокля, а може и за костюм да видим също. Дайте прясна информация работят ли в събота и неделя. Ако си харесам и рокля може ли да си я взема същия ден или поне на следващия?


Магазините в Асеновград работят само през делничните дни, в събота рабтят до обя, малко след обяд, а в неделя им е почивен ден smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines