Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 07:58:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Асеновград - 4"  (Прочетена 202698 пъти)
 
pipilota_85
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 25, 2010, 12:45:15 »

ами не съм от София но съм живяла там 5 год така че познавам града.Кажи от къде си си ги взела
Активен
veronika_u
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #16 -: август 05, 2010, 17:47:44 »

Аз пък искам да ви кажа, че ако сте се запътили към Асеновград в неделя - въобще недейте да тръгвате. Всички магазини са затварени!!! Аз направо не можах да повярвам- точно в почивните дни, когато хората имат време да обикалят находчивите магазинери са решили да почиват и те  Bravo големи търговци са   smile
Активен
Nastiq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


Бъдещо мамче :)


« Отговор #17 -: август 06, 2010, 15:36:10 »

Момичета, утре отивам към Асеновград за рокля.  yahoo
Стискайте палци да намеря моята из всички  good
Активен
Trubadura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 07, 2010, 07:07:06 »

Успех, Nastiq!

Очакваме те обратно с добри новини!
Активен
Nastiq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


Бъдещо мамче :)


« Отговор #19 -: август 08, 2010, 10:48:09 »

Имам си рокляяяяяяяя  yahoo yahoo yahoo
Най-хубавата  Girl_hide
Ще се снимам скоро да ви я покажа  blum
Активен
sweet_anita
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #20 -: август 08, 2010, 11:21:18 »

Nastiq,ще чакаме снимки,непременно да я покажеш!
Аз дълго време не исках да се включвам в темата за Асеновград,защото съм асеновградчанка и да не ме обвините в пристрастие,но ще изкажа мнението си все пак.Когато тръгнах за рокля мислех,че знам къде ще я намеря.Оказа се,че там лежат на стари лаври и не са вадили нов модел от поне 2-3 години.Тъй като имам доста свободно време,а и ги знам,обиколих всички магазини.Почти навсякъде еднотипни модели стил като торти и от некачествени материали.Не ми харесаха  nea .Аз си имах представа за това,което искам и където и да попитах не предлагаха такъв модел.Като обобщение мога да кажа,че магазините,които си струват в Асеновград,за мен са 2 - Версай и Милена.Там бяха роклите уникат и отношението беше като към човек!Браво! Аз,понеже съм малко по-пълничка от манекените,си шия роклята по поръчка в Милена и съм много доволна от резултата до момента.Ходих на една проба и скоро трябва да си взема роклята.Нямам търпение да я прибера в къщи и да се снимам с нея.
Ако някои се нуждае от информация относно магазините в града - насреща съм.Пожелавам успех на всички търсещи момичета! good
Активен
♥ Тiama ♥
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 638


"Do you think that our love can create miracles?"


« Отговор #21 -: август 08, 2010, 12:02:57 »

Nastiq, чакаме снимчици  Bravo
Sweet_anita, добре, че сподели мнението си, защото за това ателие Версай не бях чувала даже, а като влязох в сайта им ми харесаха доста модели. Аз харесвам по-прибраните рокли, а не тези с обръчите, и бях много приятно изненадана, че имат избор и от такива модели  good
Активен
sweet_anita
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #22 -: август 08, 2010, 13:13:18 »

Тiama,радвам се,че съм ти била полезна.Версай имат чудесни модели,наистина доста различни от масовите.Единственото,което ме спря роклята ми да не е от там е цената,по- скъпичко си е при тях.В Милена за същия модел ми казаха доста по- проиемлива цена,пък и материалите бяха същите.Въпрос на личен избор е,но ако парите не са ти проблем,спокойно може да си вземеш от Версай и няма да съжаляваш. smile
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 09, 2010, 11:07:29 »

Anita, къде се намират Версай и Милена?
Активен
kerasaki
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #24 -: август 20, 2010, 17:06:52 »

imam i as roklia ve4e!!!!!

versai imase 2 atelieta,ednoto ve4e e zakrito.as trugnax da tursia tova koeto sa go zatvorili i slu4aino nameric MILENA.
ot tam si vzex moiata roklia+obufki(640 leva)
modelut bese 4isto nov,daje mi kazaxa 4e poneze e nov model ste mu davat moeto ime:)

mnogo sam dovolna.

otnosno rasxodite,spored men zasluzava.pone za men...
as os gertsia si xodix samo za edin den do asenovgrad,umorix se mnogo, probvax samo edna roklia, no tova bese!!!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: септември 13, 2010, 14:18:56 »

kerasaki  супер, това е чудесно, още повече е станало веднага при теб, познала си твоята рокля. а няма ли да пуснеш снимка за любопитните
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: септември 13, 2010, 16:34:21 »

Аз вече писах от кой салон съм доволна, само искам да кажа, че за мен си заслужаваше да бия 4-5часа до Асеновград, защото там ми изпълниха желанието, за роклите не мога да кажа нищо, мисля че навсякъде са еднакви, но аз си отидох със снимка и съм доволна от резултата. Ако някой иска да си шие да не му мисли, просто не исках да съм в типичната булчинска рокля, въпреки че едната ми е голяма като две торти smile но това ми беше желанието.
Активен
ivettoni
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: септември 21, 2010, 18:06:32 »

Сватбен Салон "Beauty" Асеновград не се доверявайте 
  Пиша за да не пострада някой както аз ,Въпросното салонче не стига че казаха една цена и после ,разбира се 200- 300 лв отгоре ,"това както и да е",на всички Булки се случва да вдигнат цената на мечтаната рокля но аз ги дадох за 20 -30 камъка сваровски,но нямам такива камъни имам от 20 стотинки.И това прежалих ,но с объркани цветове на шампанско , сменено було за което платих повечко разбира се, не зашити подплънки ,криви и скъсани ръбове от машина и недовършени и сменена връзка на гърба и шиене в последния момент,Въпреки че имах час  ,това ми е в повече. Аз също съм си виновна че не я огледах (иначе ми стои така както исках )Но дефекти много сега е Ремонт а до сватбата имам малко време ,днес разбрах за камъните и видях скъсаните ръбове.Реших да пиша за да не посрада някоя булка като мен.Знам че не съм първата ,няма и да съм последната излъгана от тях ,но дано да помогна .И въпреки всичко това е моя ден и ще съм усмихната и най - щастливата булка.Бягайте от този салон.
Активен
elivesko
Новак
*
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: септември 29, 2010, 16:51:54 »

Сватбен Салон "Beauty" Асеновград не се доверявайте 
  Пиша за да не пострада някой както аз ,Въпросното салонче не стига че казаха една цена и после ,разбира се 200- 300 лв отгоре ,"това както и да е",на всички Булки се случва да вдигнат цената на мечтаната рокля но аз ги дадох за 20 -30 камъка сваровски,но нямам такива камъни имам от 20 стотинки.И това прежалих ,но с объркани цветове на шампанско , сменено було за което платих повечко разбира се, не зашити подплънки ,криви и скъсани ръбове от машина и недовършени и сменена връзка на гърба и шиене в последния момент,Въпреки че имах час  ,това ми е в повече. Аз също съм си виновна че не я огледах (иначе ми стои така както исках )Но дефекти много сега е Ремонт а до сватбата имам малко време ,днес разбрах за камъните и видях скъсаните ръбове.Реших да пиша за да не посрада някоя булка като мен.Знам че не съм първата ,няма и да съм последната излъгана от тях ,но дано да помогна .И въпреки всичко това е моя ден и ще съм усмихната и най - щастливата булка.Бягайте от този салон.
И аз ходих там , но се отказах ,защото се направиха на интересни . Две различни цени за една  рокля .
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #29 -: ноември 14, 2010, 18:38:02 »

Записвам се при вас, тъй като и аз планирам ходене до Асеновград  blum
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines