Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 08:50:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Асеновград - 4"  (Прочетена 202920 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« -: юни 28, 2010, 14:44:22 »

"Асеновград - 3"
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 05, 2010, 10:16:00 »

Вече и аз мога да се похваля с рокля  yahoo  danceg сложих снимки в галерията. Взех си я от Асеновград, доста пообиколихдето още си търсят  и на всякаде бяха много любезни и отзивчиви. Успех на всички дето още не са я открили.
Активен
Nastiq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


Бъдещо мамче :)


« Отговор #2 -: юли 05, 2010, 10:28:15 »

mstoqnova, много хубава рокля си си избрала. Поздравления  Bravo
Тези цветя отпред са много ефектни, браво  Bravo
Сега чакаме снимки от събитието, да видим как седи на теб, не само на манекена  weddingday
Активен
siska_angelova
Любопитен
*
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 05, 2010, 23:03:29 »

Момичета, как мога да разбера цените на роклите?Прегледах всички сайтове и няма каталог с цени.Аз съм си харесала в Плевен една рокля, но е скъпичка (поне за мен), как да разбера, дали в Асеновград я има по-евтина.Как вървят цените на роклите там?Тази, която аз съм си харесала е 480лв. Дайте ми съвет какво да правя, да ходя ли до там или да залагам на тая? GROAN ugly
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 05, 2010, 23:58:00 »

Хубава рокличка СТоянова. А лентичката под талията маха ли се? Питам, защото ако я махнеш ми се струва ще е по-добре и изчистена, защото това наслагване на плата е много красиво, а панделката го пресича. Лично мнение, иначе мн е сладка. Като можеш се снимай да те видим, може и с коланчето да е ок.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #5 -: юли 06, 2010, 00:58:21 »

mstoqnova, роклята е уникална! Цветята са най-якия акцент, аз преди време бях видяла подобна рокля в един магазин и се бях влюбила. Но иначе цената изобщо не е висока, по-евтина едва ли би могла да намериш, от порядъка на 100 лв. по-малко дори.
Активен
svniv
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #6 -: юли 06, 2010, 08:08:52 »

Здравейте момичета. Поздравления за избралите си вече рокли Flower
Дойде време и аз да започна търсенето:( Засега ще прочета вашите мнения за да се насоча.
Успех на всички!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 06, 2010, 08:14:30 »

Момичета, как мога да разбера цените на роклите?Прегледах всички сайтове и няма каталог с цени.Аз съм си харесала в Плевен една рокля, но е скъпичка (поне за мен), как да разбера, дали в Асеновград я има по-евтина.Как вървят цените на роклите там?Тази, която аз съм си харесала е 480лв. Дайте ми съвет какво да правя, да ходя ли до там или да залагам на тая? GROAN ugly
има  и по-евтини рокли в Асеновград, така че ако търсиш по-евтина ще намериш, но ако си си харесала тази в Плевен замисли се дали има смисъл да хабиш пари за бензин  да ходиш два пъти поне до Асеновград, дори и да е по-евтина, като си сложиш разходите пак ще стане същото.
Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 06, 2010, 10:27:28 »

Благодаря момичета, tweety bird лентичката е пришита. За сега роклята е още в магазина, защото трябва да се скъси по височината на обувките, а тях още не съм ги избрала  Girl_sing.
Активен
Trubadura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 07, 2010, 19:35:07 »

Момичета, как мога да разбера цените на роклите?Прегледах всички сайтове и няма каталог с цени.Аз съм си харесала в Плевен една рокля, но е скъпичка (поне за мен), как да разбера, дали в Асеновград я има по-евтина.Как вървят цените на роклите там?Тази, която аз съм си харесала е 480лв. Дайте ми съвет какво да правя, да ходя ли до там или да залагам на тая? GROAN ugly

Здравей, siska_angelova!

Миналата събота бях в Асеновград и потвърждавам информацията от roumyana, че можеш да намериш и по-евтини рокли. Цените, които видях, бяха от 260 лева най-евтината до 650 лева най-скъпата. Е, не всички рокли съм гледала, но мисля, че това е диапазонът. Средната цена е 350 - 450 лева. Подкрепям roumyana, че разходите за рокля от Асеновград са доста повече от самата цена на роклята.

Използвам случая да споделя и общи впечатления от "меката на сватбените рокли" - Асеновград: ако имате здрави нерви и крака, удобни обувки и търпение, вероятно някъде там може да е и вашата рокля. С уважение се отнасям към всички, които си изкарват хляба с продаване на сватбени рокли, но също така и с презрение към всички, които никога няма да се научат как се печелят клиенти ... Ако не се дразните да ви говорят на "ти" абсолютно непознати, да ви наричат "скъпичка", да ви преценяват като на пазар и да не чуват какво искате и се опитвате да кажете, Go! Нямам против да бъда приятелка с разни "консултанти" и "дизайнери", но когато отношението им е мазно само, за да ти пробутат някой зле вървящ модел, .... това доста отблъсква. Събрах и доста бисери: "о, този модел е правен на компютър, така че нищо по него не може да се промени", "е, как да ти направим високо деколте от плътен плат, то не може, трябва да е прозрачно", "тази рокля, мацка, е точно твоят размер. поне 10 см трябва да ти се виждат краката, как иначе ще се виждат обувките" ... поне беше забавно. За съжаление два от прехвалените бутици са пълна бутафория, в която като царици стоят консултанти или управители с нощен грим и зле прилепнали костюми за танцьори ... Нека постът ми не ви отказва от дестинацията Асеновград, посланието ми е "Не разчитайте на 100%, че там е вашата рокля и ви чака!". Не отричам, че срещнах и хора, които си разбират от бизнеса и бих се доверила напълно. За съжаление от десетките те бяха само двама - трима. Въпреки това, прецених, че ще е по-добре да си ушия роклята при шивач, който не преправя, а и най-важното не ми натрапва решението си. Дишам свободно. Аз просто исках да видя какво има там, да пробвам разни модели, за да затвърдя идеята, която имам. Скоро пак ще пиша, надявам се със снимка на моята рокля, колкото и трудо постижима да е тя smile
« Последна редакция: юли 07, 2010, 19:39:13 от Trubadura » Активен
siska_angelova
Любопитен
*
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 07, 2010, 21:52:27 »

Много ви благодаря мили момичета!!! НАй-вече искам да благодаря на Trubadura, мила ти ме убеди, че не съм направила грешка, че не отидох до Асенояград. Така или иначе вчера оставих капаро за роклята ми, защото има малко нови акценти по нея, които исках аз и утре си я взимам.Много ми харесва, влюбена съм в нея, тя е мечтата ми за рокля.  Bravo heart :danceg.Направо не вярвах, че ще я намеря..., но тя беше първата, която пробвах и е моята.Много я харесвам утре ще си я облека вече готова. Сигурно ви отекчих, но толкова ми харесва, че искам да разкажа на всички, благодаря ви, целувки! Успех на всички, които още я търсят Нейно величество РОКЛЯТА! give_rose
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 08, 2010, 08:17:47 »

сиска, какво по-хубаво от това, че си намерила роклята
я снимки няма ли да покажеш
Активен
siska_angelova
Любопитен
*
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юли 08, 2010, 22:30:42 »

Да, да утре ще кача и сники, станала още по-хубава:)))) yahoo
Активен
pipilota_85
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 25, 2010, 11:11:39 »

Момичета някоя от вас знае ли къде в Асенов град мога да намеря магазин за материали от които мога сама да си направя украсата за чашите , бутилката , колата и т.н.Защото имам идейки и заедно с едена приятелка ще изработим цялата украса само че не знам от къде да си набавя матералите
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юли 25, 2010, 11:24:06 »

pipilota_85 ако си от София мога да ти кажа откъде съм си взела нещата.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines