Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 30, 2024, 17:57:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: медена седмичка в близка Турция  (Прочетена 134207 пъти)
 
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #30 -: септември 26, 2007, 13:56:34 »

Малко снимки от медената седмичка http://www.snimka.bg/album.php?album_id=176576 Парола 1234
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: септември 26, 2007, 20:52:18 »

Мариана, снимките са много хубави!  good Какви красоти само  girl_in_love
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 28, 2008, 22:51:54 »

Сладурки, аз няма да мога да си организирам отпуска за август за да отидем на медена седмичка. Имам възможност за началото на октомври и се чудех как е в Турция в началото на октомври? Дали ще е студено или още ще става за плажче? Споделете опи please  give_rose give_rose give_rose
Активен
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 28, 2008, 23:07:42 »

Там е много по-топло от тук и е добре да се ходи сепетмври, дори октомври или сега в началото на лятото. Нашата резервация е направихме вече за 21.09. yahoo
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #34 -: май 29, 2008, 07:53:59 »

misskapriss ние бяхме миналата година от 14,09 в Мармарис и малко по-нагоре можеш да видиш как беше времето good За началото на откомври сигурно ще е по-хладно вече. провери в някоя туристическа агенция, там ще ти дадат доста инфо good
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 29, 2008, 08:08:10 »

Сладурки, аз няма да мога да си организирам отпуска за август за да отидем на медена седмичка. Имам възможност за началото на октомври и се чудех как е в Турция в началото на октомври? Дали ще е студено или още ще става за плажче? Споделете опи please  give_rose give_rose give_rose

misskapriss мила ние бяхме веднага след сватбата за Анталия-пътувахме на 13.09. и си дойдохме на 21-ви-времето беше невероятно топло - 32 градуса през цялата почивка, хората там казват че това е най-поносимото и спокойно време за ходене на почивка-септември и началото на октомври, а за октомври една колежка се жени тогава и те след това отидоха в Турция - и тя беше адски доволна и от времето-не е валяло, температурите са били около 28 градуса! Дано съм ти помогнала!  give_rose
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 29, 2008, 08:44:39 »

Била съм в Кушадасъ в края на септември - времето беше все едно август тук. Хората там казваха, че от март до ноември изобщо не вали и наистина не вдяхме дори едно облаче!

Освен това за началото на октомври Малта също е много подходящо място. На мен за втора година ще ми се размине, а много искам да отида, затова ти подхвърлям идеята Wink
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 29, 2008, 09:47:23 »

Момичета, благодаря за съветите.  give_rose give_rose give_rose Май така ще стане наистина! А и щом казвате че времето би трябвало да е хубаво  pardon
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 21, 2008, 17:43:00 »

Момичета, и аз се записвам в бройката на тези с меден месец в Турция. Ние ще ходим в Кемер от 27 септември до 4 октомври. Като гледам отзивите, добре сме се ориентирали за времето. Чувала съм, че в Кемер валяло малко повече заради близостта на планината. Има ли някой по-подробна информация?
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 24, 2008, 22:12:37 »

Ние миналата седмица се върнахме от Анталия и по-точно от курорта Алания-беше много красиво и ужасно топло-направо не се издържаше и там дъжд вали само декември и януари.Само че е станало адски скъпо, ако можете да се пазарите ще е чудесно.Иначе наример забавлянията който ти предлагат не са много скъпи-препоръчвам ви да отидете на турска баня, за съжаление аз неможах защото съм в начална бременност-а там ти правят и сауна и парна бяня.Също така си заслужава и разходката с яхта.
А в Кемер има делфинариум.Пожелавам на всички да си изкарат страхотно.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 27, 2008, 15:53:18 »

vesi1983, ние ще бъдем в Кемер. Знаеш ли дали някакви други места наоколо, които си заслужава да се видят освен делфинариума и древните градове? Предлагат ли някакви пътувания с корабче или нещо подобно  smile
Активен
Mary_Angel
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 03, 2008, 12:27:18 »

Момичета и аз имам подобен въпрос: кой от турските курорти ми препоръчвате за изходен пункт за разглеждане на забележителности? Аз се интересувам повече да видя някои културни забележителности от колкото море и чакълест пясък. Препоръчват ми Мармарис, какво ще кажете Дами?
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 08, 2008, 13:35:37 »

Ние ще сме в Анталия заминаваме на 15.09 , два дни след сватбата yahoo Това е хотела , който избрахме : http://ontravel.bg/index.php?page=hotel&instanceID=957&FCID=FC1c5f90ca0feba394ebc50ee895eb4e66&tourID=13
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 08, 2008, 13:37:12 »

Момичета и аз имам подобен въпрос: кой от турските курорти ми препоръчвате за изходен пункт за разглеждане на забележителности? Аз се интересувам повече да видя някои културни забележителности от колкото море и чакълест пясък. Препоръчват ми Мармарис, какво ще кажете Дами?

Мармарис или Кушадасъ. Около Анталия , също има какво да се види... Абе въобще в Турция си имат всичко , където и да избереш няма да сбъркаш girl_wink
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 14, 2008, 09:57:19 »

http://www.atlas-s.com/02/980-43-92/KUSADASI/hotel.html?hid=44552&ohid=80451&oid=44831

http://www.atlas-s.com/02/980-43-92/KUSADASI/view.html?oid=44831

момичета решила съм да ходим на медена седмичка тук....датата е 3.10...мислите ли че е добре като дестинация и цена?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines