Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 22:46:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: медена седмичка в близка Турция  (Прочетена 134104 пъти)
 
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: март 04, 2012, 21:56:49 »

Ние ще прекараме почивката си след сватбата в Мармарис.
ellimink, видях, че доста подробно си описала почивката в Мармарис.
Искам да те попитам, има ли възможност да не ходиш всеки ден на екскурзийки, а примерно 2-3 пъти, а през останалите дни на плаж?
Аз също се спрях на Посейдон първоначално, но ми се струва далеч от центъра и дискотеките.
И освен това искам ол инклузив, а виждам, че хотелът не го предлага.
Проблемът е, че който и хотел си харесам от тезтур, влизам в чуждестранни сайтове и мненията са ужасни...
Моля ви, ако някоя от вас може да ми препоръча хотел в Мармарис.
« Последна редакция: март 04, 2012, 22:11:01 от manuella » Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: март 04, 2012, 22:20:24 »

Аз не мога да предложа хотел, защото нашият макар и ол инклузив ще ви се стори мъничък. Иначе за екскурзиите може и да не ходите въобще-всичко си е по желание, записвате се на което искате, дават ви преди това инфо какво предлагат и какви пари. give_rose
Може тия дни да кача някоя снимка от там в галерията  give_rose
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: март 04, 2012, 22:39:12 »

Много ми е трудно, приятелят ми е много натоварен на работа и ме е оставил всичко аз да избирам. А скоро трябва да запазя почивка.
Искам хотелът да е на оживено място, да не е на километри от центъра на Мармарис. Не държа да е огромен и супер лукс, понеже не мисля да се застояваме много там smile 4 звезди е добре, но от хотел до хотел има огромна разлика, затова искам препоръка от вас.
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: март 05, 2012, 07:23:59 »

Мануела,
нз дали си го разгледала вече, но ти препоръчвам Емре хотел в Мармарис  good
Сестра ми и зет ми бяха там на тяхната сватбена седмица smile останаха доволни.
Успех  give_rose
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: март 05, 2012, 15:15:38 »

и аз съм чела за него добри отзиви
Иначе мога да кажа, че е добре да не е далеч от града, но пък иначе е много шумно и аз лично предпочитам по-далечко... пожелавам ти да изберете скоро хубаво хотелче  smile
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: март 05, 2012, 15:40:13 »

ellimink благодаря много за подробната и изчерпателна информация, в крайна сметка ние се спряхме на Кушадъса и мисля че ще си изкараме един страхотен меден месец smile
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: март 05, 2012, 15:45:56 »

разбира се, че ще бъде страхотен, cveta_d86  good а кой хотел избрахте и ще ходите ли на допъл. екскурзии  smile

Аз качих няколко снимки от Мармарис  smile
Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: март 06, 2012, 20:41:01 »

Моля ви, ако някоя от вас може да ми препоръча хотел в Мармарис.

Горещо бих ти препоръчала Pasa Beach, проучих го миналото лято, само добри отзиви имаше по форумите. Ние щяхме да сме в него, но от много проучвания миналото лято, не останаха места. В крайна сметка бяхме в Блу Бейс Делукс Хотел Енд Спа, пак четири звезди, близо до Паша Бийч. Иначе очите ми изтекоха по този хотел, но уви, когато искахме да разгледаме отблизо хотела, не ни допуснаха, защото бяхме гости на другия хотел. Пътувахме с Емералд, защото само те предлагат седем нощувки в хотела, отделно две в път. Пътува се с автобус обаче. Ето какво намерих: http://www.emeraldbg.com/hotel/61598/2/129/1800/64194/PASA-BEACH-HOTEL-4-*.html Дано съм ти била полезна smile
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: март 06, 2012, 20:51:25 »

_Ezra_ миличка ние се спряхме на Гранд Белиш и там вече на място със сигурност ще посетим и някои от екскурзиите които организират smile
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: март 06, 2012, 21:37:18 »

Горещо бих ти препоръчала Pasa Beach, проучих го миналото лято, само добри отзиви имаше по форумите. Ние щяхме да сме в него, но от много проучвания миналото лято, не останаха места. В крайна сметка бяхме в Блу Бейс Делукс Хотел Енд Спа, пак четири звезди, близо до Паша Бийч. Иначе очите ми изтекоха по този хотел, но уви, когато искахме да разгледаме отблизо хотела, не ни допуснаха, защото бяхме гости на другия хотел. Пътувахме с Емералд, защото само те предлагат седем нощувки в хотела, отделно две в път. Пътува се с автобус обаче. Ето какво намерих: http://www.emeraldbg.com/hotel/61598/2/129/1800/64194/PASA-BEACH-HOTEL-4-*.html Дано съм ти била полезна smile
Аз също първо на него се спрях, но като четох мнения, само отрицателни коментари... Не се ли намира много далеч от центъра? Пишеше, че плажът на хотела бил ужасен - само чакъл. Предлагат много изгодна оферта за юли месец, точно след сватбата. Но все още се колебая sad
Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: март 07, 2012, 14:34:32 »

Ами аз го видях на живо и говоря от лични впечатления. Цялата плажна ивица беше в един особен чакълест пясък (във водата обаче си е само пясък), само че някои хотели предлагат безплатно на своите посетители шезлонзи на плажа, други си заплащат. Направи ми впечатление, че там няма като в България хавлии на пясъка, задължително си на шезлонг, в почни всички случаи и матрак върху шезлонга (дебелина около 5 см). Хотелът е почти на брега (2-3 крачки и си в пясъка). За сравнение, нашият хотел също уж беше на брега на морето, но трябваше да вървим десетина минутки, докато стигнем до плажа. Освен това там наистина има гледка към морето, тъй като те са непосредствено до плажа (ние си бяхме предплатили също за такава, но половината от гледката ни се скриваше от хотела пред нас). На една от екскурзиите бяхме само българи, събрани от различни хотели. Разбира се, не пропуснахме възможността да се поразпитаме едни други. От Паша бяха страшно доволни от всичко - от храната и от програмата, която всяка вечер била различна (при нас също уж имаше такава, но беше пълна боза, супер мизерно импровизирана дискотека на малка тераса, никой не се задържаше там, включително и ние, правехме си разходки). Не мога да кажа, че хотела се намира на центъра, но за супер смешни пари на бусче, което минаваше супер често, си там. Ние не ходихме на дискотека в града, защото ни организираха от агенцията дискотека на яхта в открито море, отново само българи, беше супер изживяване! Това видях с очите си и чух с ушите си, преценката е изцяло твоя, от сърце ти желая дано направите най-добрия избор и си изкарате супер!!! Ние въпреки дребните недоразумения (държа да вметна, че ни консултираха не от Емералд, а от Акватур, които направиха след това резервация в Емералд, човека ни направи услуга, вероятно и затова после си е взел комисион, не зная), си изкарахме страхотно - влюбени, загубени, ходихме на екскурзии... Така че както си го и направите...
« Последна редакция: март 07, 2012, 14:37:52 от heruvimche » Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: март 07, 2012, 19:28:09 »

heruvimche, много ти благодаря за подробната информация  give_rose
След като го обсъдя с приятеля ми, ще капарирам екскурзията в този хотел.
Ти коя година ходи там? И кои от екскурзиите би ми препоръчала и долу горе на какви цени са?
Благодаря предварително за отговора  girl_wink
Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: март 08, 2012, 11:47:46 »

Нашата сватба беше на 11 септември миналата година, на 16.09 заминахме. Екскурзиите, на които бяхме ние (препоръчани от приятели) са до Памуккале и до Острова на Клеопатра - за мен всеки, който посети Турция, задължително трябва да отиде на тези места, изживяването и на двете е различно и незабравимо. Стават невероятни снимки! Само да те предупредя, ако ходите на Острова на Клеопатра, В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ не си помисляйте да си вземете и зрънце от пясъка там, мъж ми реши да се пробва, едва се измъкнахме от полицаите! Пясъкът там е защитен от закона. Иначе екскурзиите се заплащат в евро, до колкото си спомням до Памуккале е по 40 евро на човек, а до Острова на Клеопатра - по 25 евро, на дискотеката в открито море мисля, че платихме по 5 евро на човек. Със сигурност можете да попитате и в агенцията. За пазар и сувенири задължително си вземете турски лири и не пропускайте да се пазарите без какъвто и да е срам, пада страшно шоу пък и това било нещо като уважение към турския търговец.
« Последна редакция: март 08, 2012, 11:49:36 от heruvimche » Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: март 08, 2012, 11:59:41 »

Благодаря ти отново за отговора  smile
Ние мислим да пътуваме на 13.07, може би ще е голяма жега, но искам веднага след сватбата. Ще пътуваме и с автобус, дано видим интересни неща по пътя. Със самолет е много по-скъпо.
Активен
ellimink
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 850



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: март 08, 2012, 15:36:08 »

manuella ,Не е нужно всеки ден да ходиш на екскурзии. Ние отидохме на 4ри  през 7те дена, но найстина си починахме и забавлявахме на тях. А колкото за all inclusive - да не всички хотели са на тази база, но така или иначе всеки се разхожда наляво и надясно и поне за нас си преценихме ,че този обяд така или иначе не ни е необходим. Хотела като цяло ни излезе на цената на all inclusive,защото имаше някои екстри -на брега на морето,стая с гледка и сутрин ставайки пиехме кафенце на крачка от морето и вечеряхме на залеза на слънцето пак там.  А до дискотеките- не са далеч, 20 мин е пеш до центъра, но те минават толкова бързо защото се минава през магазинчета,кафенета , сергийки. Тези хотели които бяха по-близо до центъра, бяха 3 *( разбирай наши 2).
Ти си писала, че ще ходите с рейс- пригответе се, по пътя нищо интересно и 20 часов преход. Поне аз съм пътувала до Кушадасъ, а те минават от там - вече накрая тялото ти заема форма седалка и като стигнеш сутринта,се чака за настаняване до към 14.
Но щом сте заредени с хубаво настроение, бански и любов- ще си изкарате страхотно.  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines