Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 08:12:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебчета ЯНУАРИ-ФЕВРУАРИ-МАРТ 5 "  (Прочетена 149309 пъти)
 
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: август 11, 2010, 17:57:06 »

Елиса добре дошла в нашата темичка  Welcome Не се притеснявай , ще видиш, че всичко ще е наред. Според мен, но това си е лично мое мнение, най-вече зависи от доктора какво ще успее да види - давам себе си за пример - за пръв път отидох в 5та седмица на видеозон, когато естествено се видя само плодното сакче и нищо друго, в 6та седмица вече видяхме миниатюрната точица, а в 7ма седмица засякохме биенето на сърчицето  DANCE . За уточнение искам да кажа, че тогава все още си бях в България, бяхме се прибрлали за 3 седмици и се възползвах колкото се може. В България родителите ми живеят в едно съвсем  малко градче - Елена и там има само една малка болница, можете да си представите, че видеозона им е супер стар модел, нищо ново и съвременно и са ме гледали само през корема, не вагинално. Така че, аз смятам, че всичко е до въпроса колко е добър лекарят, който ви гледа. Моят беше най-добрият - татко ми girl_in_love girl_in_love girl_in_love
След това се завърнахме в Англия и ..... от там насетне знаете какво и как, разказвала съм вече  smile А колко  пъти ми се е искало да си събера багажа и да се прибера вкъщи .... но, сега вече ми е по-спокойно  smile
Направо се радвам, че не съм много бременна сега.
  sarcastic sarcastic Много се смях на това - аз също много се радвам, че не съм много бременна още, защото въпреки, че тук не става толкова горещо, колкото в България, това лято беше доста топло и ни поизмъчи... и то жегите бяха точно в периода, когато ми беше лошо всеки ден, но...... слава богу това мина вече.

Значи сега ще чакаме утре да минат прегледите на Додо и Сиси, за да разказват, дано да не пропускам още някой... Додо, много е хубаво, че вече ти се хапва, на мен също започва да ми се възвръща апетита за сладко малко по малко, което хич не е добре  laugh laugh
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #466 -: август 11, 2010, 19:57:29 »

Хора, от два дни имам страшен задух  huhhuh.gif Едва дишам, чак кашлица ми идва понякога.

Някой друг задушава ли се, да ме успокои, че е нормално и не сьм сама ?
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: август 11, 2010, 22:46:13 »

inaxastra, аз се задушавам също, но си мисля че е когато се изморя или превъзбудя (било то да се ядосам или зарадвам за нещо). Някой път ми става така и просто като си седя. Не съм споделяла с вас, защото мисля че е нормално. Незнам!
Прегледа мина много добре. И най - накрая чух сърчицето на бебо  heart. Беше найстина страхотно! Дори и не съм си мислила, колко ще се радвам. Имам чуството (така си усещах усмивката на лицето), че това ми хареса повече отколкото видеозона. Незнам, може и да бъркам, но само като се сетя за туптенето и усмивката пак ми е на лицето. А снимката от видеозона е на всякъде - на компа, на хладилдика. Когато вие говорихте за сърчицето, ви вярвах и се кефих за вас, но не знаех найстина какво сте изпитали, а сега вече е друго. Това е направо невероятно!
  Сестрата каза, че скоро трябва да усетя "пеперудките". Дано!
 Кръвното ми е добре за мен 100/60 и урината също е добре.
Та при нас днескашия ден е стахотен.
Късмет на всички бременелки с прегледите утре!
Добре дошла при нас elisa_123, този път всичко ще бъде наред! Само почивай повече, дано да имаш тази възможност.
Лека вечер на всички мамчета и техните малки бебчета!  give_rose
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: август 12, 2010, 07:51:51 »

mum to be прекрасни новинки за  heart на бебо  Bravo Bravo
Дано наистина скоро ги усетиш, много е сладурско  LOVING
А за задушаването аз също го изпитвам и то от прекалено ходене пеша или ако се притесня за нещо...

Аз днес съм на преглед, а как го чаках само... и сега даже ръцете ми се изпотяват  blush много се вълнувам... дано чуем сърчицето вече, казвам вече, защото до сега не сме го чували. И тайничко се надявам доки да каже какво ще е.  blush
Ще ви пиша днес след обяд да ви се похваля  danceg Yes girl_wink
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: август 12, 2010, 08:12:21 »

 ♥Сиси♥Петрова♥, чакаме да кажеш какво е станало с прегледа. Дано разбереш всичко, което искаш и този път да чуеш  heart. Би трябвало да ви кажат пола на бебо, стига да не е застанало в някаква странна поза  smile.
 Късмет и по - малко притеснения за всички!  give_rose
Активен
elisa_123
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #470 -: август 12, 2010, 10:09:07 »

Здравеите, момичета,

Много ви благодаря за успокоителните отговори. Аз самата се съмнявам в компетентността на д-ра, който ме гледа на ехограф, тъй като посещавам университетска болница и за мое съжаление първо се минава през асистентите. Но няма друг начин, ако искам бременността ми да бъде следена от професорката, която съм си избрала...Извън България понякога системата е доста сложна докато човек се добере до свестен доктор. Надявам се този път вече да нямам лоши изненади. Трябва да проявя търпение още 10на дни и дано всичко се развива добре от тук нататък.

Иначе и аз се задъхвам понякога като вървя, въпреки че от две седмици съм главно в хоризонтално положение вкъщи.

Лек ден на всички и очакваме хубави новини smile
« Последна редакция: август 12, 2010, 10:23:02 от elisa_123 » Активен
kokiche
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 312



« Отговор #471 -: август 12, 2010, 10:28:20 »

На всички мамите, които днес ще се видят със своите бебенца - стискам палци. Предстои им един вълнуващ ден  good. Очакваме инфо и може би дори познат пол smile Аз след преглед съм опиянена от щастие  bouncinggirl
И аз се задъхвам понякога. Това явно е част от екстрите. Освен това ми пада кръвното и ми се вие свят, веднъж даже след рязко ставане така ми прималя, че седнах на земята, за да не падна. Ако всичко е наред с бебчето - това ще го преживеем  Wink
За моята инфекция с клибсилеа докторът е казал да повторя изследването. Тъй като гадта била в малко количество /не толкова опасна/ и се опасява, че ако пия антибиотици ще си усложня положението с гъбите, който вече имам. /Правих си изследването в София при майка ми, а живея в Бурас и това малко усложнява комуникацията. Но определено имам довере на доктора, защото това е катедрата по микробиология към Медицинска академия./ Ако се потвърди и при второто изследване като вляза във втория триместър ще се лекуваме. Така засега с моите драми - ще лекуваме гъби, но първо трябва да се изясни въпроса с тази бактерия.
Лек ден на всички бременелки give_rose
« Последна редакция: август 12, 2010, 11:50:43 от kokiche » Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #472 -: август 12, 2010, 13:50:58 »

И аз стискам палци на момичетата, които са на преглед днес! good Всичко ще е наред и очакваме разкази, изпълнени с положителни емоции довечера smile
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: август 12, 2010, 15:25:34 »

здравейте сладурки,
сега се връщам от ЖК-то. Немога да ви опиша колко сме щастливи с таткото.
Всички изследвания са ми идеални. Бебо е добре, видяхме душичката. Видяме крачетата, гръбначето и главичката . Цели 13 см. На 3Д ще сме след 2 седмици. А утре на биохимичен скрининг в Майчин дом за всеки случай ме пращат на това. Всичко ни е наред, шавкаме си и си риткаме. В 17 г.с. съм, бях си объркала линийката...  pardon това е от нас. От понеделник съм в болничен. Доки като разбра къде работя и 5 мин ме гледаше така-  Oh my ...
Ще съм с вас постоянно. А след 2 седмици ще ви кажа с какви гащи сме  sarcastic
Целувки от нас.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: август 12, 2010, 15:37:38 »

Супер, Сиси! Много е хубаво като прочете човек нещо такова Girl_hide
БХС тук наистина го правят за всеки случай, въпреки че надеждността на резултатите е много спорна.
А какво е ЗД?
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: август 12, 2010, 15:57:58 »

sunray ами незнаех как да сменя кирилицата с латиницата 3Д е всъщност 3D  girl_haha
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #476 -: август 12, 2010, 16:08:57 »

Сиси, много се радвам че сте добре и двамата, и ритате активно, а утре след Даун всичко ще е наред good моите резултати излязоха много бързо и още вечерта ги видяхме в нета. Значи след 2 седмици ще видите прелестите на бебчо и ще ни се похвалиш gu6
п.п добре че излизах болничен, здравето ви с бебчо е най-важно в момента
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: август 12, 2010, 16:16:34 »

Боги, sunray благодаря ви момичета.
Наистина болничния ми е необходим, че вече немога всеки ден да си тръгвам с главоболие от тия химикали. Незнам как ще си оплътнявам времето, но все ще измисля начин.  pardon
Навика е голямо нещо.
В началото на септемрви ще видим бебето и ще кажа.
А Боги, тези изследвания в нета ли излизат? И как да разбера какво значат...
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #478 -: август 12, 2010, 16:36:41 »

Здравейте и от мен мами!

И аз имам да се похваля с добри новини!
Съвсем нормално се развива бебчо и вече отбелязваме 9г.с.
Видяхме сърдечната дейност-силна и ритмична!
Беше невероятно вълнуващо да гледам малкото създание,а то реши да не мърда след като доктора обърна към мен монитора.Но след няколко минути търпение,бебо помаха с ръчичка и ритна с краченце!
Не мога да ви опиша колко щастлива се почувствах в този момент.Лежах си на кошетката и се хилех като малоумна.Беше една дълга и щастлива минута.Ей за това щастие си струва всяко повръщане,гадене и неразположение! yahoo

Уговорихме се с док веднага щом си оправя здравните осигуровки да отида за да ме запишат за ЖК и да назначат изследвания.Това ще е предполагам другата седмица.
Бяхме решили,че след този преглед ще кажем на по-широк кръг близки и вече отброявам няколко развълнувани усмивки! give_rose

Знаете ли,СТРАХОТНО Е ДА СИ БРЕМЕННА pqz!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #479 -: август 12, 2010, 16:41:42 »


А Боги, тези изследвания в нета ли излизат? И как да разбера какво значат...
Първо се регистрираш на 1 етаж, от там ако нямаш снимка на бебо отиваш в 216 кб, ако имаш по-добре си носи, трябва да е актуална 3 дни, защото ние за ехограха чакахме много, след това на 12 ет. в лабораторията ще ти вземат кръв като в 1 кабинет една женица ти попълва данните и докато ти ги попълва ти и кажи, че искаш да ги провериш от нета, за да ти даде онази жълта бланка със сайта им, щото на всички обясняваше, че резултата излизал след 3 дни и да идеш да го вземеш след 10 ч., а той реално излиза до края на деня, максимум на другия ден. Ако искаш повече обяснения можеш да им се обадиш на тях или направо да го дадеш на твоя доки, той резултата ти показва каква е вероятността на Даун и Едуард, но това е само прогноза, а не диагноза. както каза женицата в МД в едната стая са бирниците, а в другата кръвопийците sarcastic ) . След като ти попълни данните, си плащаш при друга в същия кабинет, а вземането на кръв е 5 мин и стана бързо въпреки, че имаше доста хора. Успех и не се тревожи, да пишеш като излезе резултата.

dodo23 , много се радвам за теб мила, сега ти предстоят само хубави моменти yahoo
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines