Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 10:16:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Очаквани Бебчета ЯНУАРИ-ФЕВРУАРИ-МАРТ 5 "  (Прочетена 149324 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #450 -: август 10, 2010, 22:48:41 »

Сега ми светна и на мен, че всеки пьт пишкам за лентички  good

А като казах, че са ми взимали урина само ведньж става вьпрос за в лабораторни условия. Май за някаква захар гледаха...
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: август 11, 2010, 10:37:38 »

 Здравейте момичета, днес съм на лекар. Надявам се да чуя сърчицето на малкото човече  girl_wink. После ще ви кажа резултата. Дано всичко да е наред.
 Все още нямам никакви "гаделичкания" в коремчето   nea , дано да се появат скоро.
 Да ви се похваля .... на края на седмицата спирам официално работа. Така се радвам, защото знаете как е .... следобед се чуствам направо ужасно, много уморена и понякой път започва да ме боли леко коремчето. Но остават още няколко дни  yahoo. А 2 седмици след това летим за България  yahoo.
Лек ден милички  give_rose
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: август 11, 2010, 10:45:26 »

 Момчета, все искам да ви питам и все забравям  blush.
Имам обичка на пъпа, но неискам да я махам, защото много си я харесвам. Прочетох сумати материали по въпроса и разбрах, че тя не пречи на плода и няма нужда се маха. Единствено трябва да се смени със специална за бременни. Тя е нещо като силиконова (незнам точно от какъв материал е) и е много мека, закупех си такава и си я сложих. Та вие на какво мнение сте за това? Смятате ли, че трябва да се маха и защо? Съпруга ми няма против обичката, стига да не пречи на бебето и на мен.
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: август 11, 2010, 13:02:13 »

mum to be ми щом си с такава за бременни, си остани с нея, а и щом не вреди на бебо  pardon
И аз чакам да дойде утре че да си видя детето най- накрая, изчака ми се чакалото  Momy
Аз вчера такова повръщане му дръпнах, че кучето седеше на двора и ме гледаше опулено, неможах да остискам до горе и дааай на дворчето  badgirl а тъкмо бях вечеряла  nea
« Последна редакция: август 11, 2010, 13:05:26 от ♥Сиси♥Петрова♥ » Активен
elisa_123
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #454 -: август 11, 2010, 13:05:55 »

Здравейте моми4ета, по мои изчисления съм бременна в началото на 6та седмица. Вчера ходих на ехограф и се видя само плоден сак и жълтъ4но мехурче, не се видя точка. Ще съм ви много благодарна ако споделите в коя седмица видяхте ембриона.

Предварително благодаря
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: август 11, 2010, 13:36:43 »

elisa,добре дошла в отбора!
Аз бях на ехограф в 6г.с. и АГ ми каза да отида 3 седмици по-късно за да види ембриона и да засече сърдечна дейност!
Моят преглед е утре-като се върна ще разказвам! smile
Активен
elisa_123
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #456 -: август 11, 2010, 13:48:35 »

Dodo, много благодаря за светкавичния отговор. Вчера все едно със студена вода ме поляха, както бяхме щастливи от събитието и първия преглед, доста ни стресираха. С две неуспешни бременности съм и наистина се надявам този път всичко да бъде наред. Успех на прегледа утре smile
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: август 11, 2010, 13:50:48 »

Додо,ще чакаме да се включиш утре радостна yahoo
Аз пък бях в 7-мата седмица и с вътрешен видеозон се чу сърчицето heart
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: август 11, 2010, 13:59:06 »

Елиса, добре дошла в клубчето.  smile
Додо утре хубавите новинки да кажеш.
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: август 11, 2010, 14:09:53 »

Ами надяваме се и ние на добри новини момичета!
Чакаме го с нетърпение този преглед-трябваше да е още в понеделник,но заради проблеми с осигуровките остана за утре като последен вариянт преди док да излезе в отпуск.
Ако всичко е наред,док каза,че ще ме праща на изследвания(четох,че Албенчик и Сънрай коментираха назад)-кръв и урина,и ще  ми създаде досие на бременността-това го разбирам като записване за ЖК.

elisa,не знам от какво естество са били предишните ти проблеми,но към този момент това,че не сте видели ембрион е съвсем нормално.Ако този доктор те стресира,сменяй го!Стискам палци всичко да е наред и да си по-спокойна занапред! give_rose
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: август 11, 2010, 14:13:02 »

Elisa, добре дошла! Bravo
Не се тревожи отсега за прегледа. При всяка е различно. Може още в 7ма седмица, а може и в 10-та чак. Природа. А и зависи от апаратурата, от самия лекар....След 2 седмици всичко ще е различно, ще видиш good
Активен
kokiche
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 312



« Отговор #461 -: август 11, 2010, 14:24:42 »

Elisa, не се шашкай мила. Изчакай две седмици и пак иди на доктор. И на мен така ми изкараха акъла /5- 6 седмица беше/, че нищо не се вижда, тинтири -минтири и две седмици не можех да си намеря място. Просто още е много рано. Иди на хубав апарат и се пази good.
Додо, успех утре!!! По-добре ли се чувстваш вече?
Леле момичета, холеми жеги, голямо нещо...Направо се радвам, че не съм много бременна сега. Може зимата да е по-трудно откъм разходки и дрехи, но не е този ад като сега.
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: август 11, 2010, 14:28:04 »

Кокиче, непоносимо горещо е, да. Една приятелка, която беше бременна до преди дни smile, ми каза, че съм направо късметлийка, че се падам в друго полугодие. И май наистина е така. Само дето с търсенето на зимни дрехи ще е голям зор - палто и т.н. pardon Но пък сега да си в 8 месец да речем си е направо мъка сигурно girl_impossible Не че нямаше да издържим де...
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: август 11, 2010, 14:33:45 »

Пропуснах да добавя,че при мен прегледа беше с коремем ехограф.

Кокиче,благодаря че попита,с всеки ден се чувствам по -добре!Започна да ми се връща апетита и вече ми се хапва сладко и разни манджи.Омръзна ми сухата храна,не ми се поглеждат салати и таратори!
Ако всяка бременност е лека като моята(за сега!),жените щяха да искат повече деца  blum
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: август 11, 2010, 14:49:34 »

Да, важно е да се уточни, защото с коремния ехограф точицата не може да се види толкова рано  smile Затова първите 1-2 пъти те бъркат  pardon с вагиналния, и като се установи и види, тогава продължават вече с коремния. То на по-късен етап сигурно не е и препоръчително с вагиналния...
Додо, и аз така си повтарям, че ако има повече бременности, като моята, ще е къде къде по-леко. Аз почти никакви симптоми нямах/м. Да не дърпам Дявола за опашката и дано така откараме до края! good
« Последна редакция: август 11, 2010, 14:51:29 от sunray » Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines