Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 08:51:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 11  (Прочетена 160905 пъти)
 
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: септември 14, 2010, 13:07:28 »

Ето един сайт, който надявам се ще е полезен, особено за Ина и Мири Wink

http://www.ekomama.net/
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #466 -: септември 14, 2010, 13:29:22 »

Благодаря много  good

Аз вече си порьчах пелените. Взех Бамбино Мио.

2 гащички до 5кг
3 гащички 5-7кг
20 пелени
400 хвьрляеми подложки за ако

С това се надявам да сьм си решила проблема докьм 5-ия месец.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #467 -: септември 14, 2010, 14:06:12 »

Здравейте!Аз сега съм в чуденка дали тапърва да купуваме скрин или направо гардеробче? *crazy*ще се местим в ново жилище и чак сега ще има стая за малката.Може ли мамите със скрин да ме посъветват относно това до кога той влиза в употреба?Благодаря предварително! give_rose
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #468 -: септември 14, 2010, 15:50:36 »

Рубин, аз използвам скрин за моите дрехи и смятам да закупя и за бебо такъв. На мен лично (като на голям човек) ми е страшно удобно и ми допада повече (има повече шкафчета) естествено като си зависи от големината на скрина.  give_rose
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: септември 14, 2010, 17:24:12 »

Попаднах на автомобилен предпазен колан за бременни. Мисля някой беше питал за подобен.
Малко е скъпичък обаче: http://www.roshko-bg.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=280&category_id=27&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=27
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #470 -: септември 14, 2010, 23:37:35 »

Колана наистина е инересен , но доста скъп и ако не схофирате постоянно ...но всеки си знае , аз продължавам да търся чудото babycook при тази липса на детски кухня си мисля че си е направо магичен уред:)
Активен
kokiche
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 312



« Отговор #471 -: септември 15, 2010, 08:04:05 »

Веси, каква е идеята на този вълшебен уред?
Да ви се похваля с първата покупка за бебо. Вие нали писахте, че трябвало да е шапчица и аз споделих с мъжа ми. Една вечер миналата седмица се прибра с една /синя!!!/шапчица pleasantry.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #472 -: септември 15, 2010, 08:11:44 »

Благодаря *mum to be*  give_rose
Мен ме колебае това,че искам да взема нещото което ще се ползва повече време!Скрина за повиване не знам колко още ще ми се налага да го ползвам.Хем е голям,хем като гледам нашта как не стой на едно място и се чудя мноооого! crazy
За този колан за бременни,ами аз като бях си слагах обикновенния по този начин под корема и си седеше.Но същото положение ме претесняваше да не претиска и много често долната част на колана я превъртах през краката и дефакто не играеше роля!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #473 -: септември 15, 2010, 08:51:40 »

За този колан за бременни,ами аз като бях си слагах обикновенния по този начин под корема и си седеше.Но същото положение ме претесняваше да не претиска и много често долната част на колана я превъртах през краката и дефакто не играеше роля!

И аз не исках да си слагам колан, щото ме стяга, ама оня ден като ни напраскаха отзад, ако нямах колан щях да си смеля лицето в предата седалка. Да не дава Господ !!!
Те стандартните колани са разработени И за бременни..
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: септември 15, 2010, 10:04:13 »

Да ви кажа и мен ме е страх да шофирам без колан точно сега. Колана на мен лично не ми пречи, пада ми под корема и не ми стяга. В началото когато се заформяше коремечето като че ли тогава по ми стягаше - сигурно не е бил така оформен и за това. Инъче аз още продлжавам да карам, както една приятелка се майтапи с мен - сама съм щяла да се карам до родилното  pardon
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: септември 15, 2010, 13:57:38 »

И аз си карам с колан, не ми пречи изобщо. Не ми се вижда необходим такъв специален колан.. Въпросът за такива колани беше в темата за бременност и шофиране, ако не се лъжа.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #476 -: септември 15, 2010, 22:13:18 »

Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines