Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 05, 2024, 11:43:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 11  (Прочетена 164860 пъти)
 
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: септември 09, 2010, 09:30:54 »

fiamaa, хубав избор си направила. ABC Design са много хубави колички. Аз поръчвах преди два месеца за моя колежка от този сайт ето този модел http://www.babyartikel.de/produkt/kombikinderwagen/abc_design_condor_4s_beige_dark_brown_kollektion_2011 . Много е доволна от количката. Дойде за около 2 седмици. Обаче нещо си се заблудила - към комплекта не влиза нищо друго, освен двата коша, без кош за кола, чанта и др. аксесоари се предлага. Доколкото знам тук цените им са доста по-високи. Незнам дали си видяла, ама пише, че от средата - края на септември ще могат да го доставят.
А ти за Stokke провери ли във всички възможни сайтове, за които ти бях казала  Wink. Все пак на мен ми излезе с около 1000 лв. по-евтино от тук.
Искам само да опровергая kokiche относно Stokke, че това че е по-висока хич даже не означава, че е нестабилна и не е за нашите тротоари. Вече 3 месеца я бутам и не съм видяла някакъв проблем. Супер маневрена е и мога да я управлявам и с една ръка. И това, че коша е вдигнат по-нависоко, смятам, че е предимство. Все пак не смятам, че без да имаш реален поглед, могат да се дават такива мнения.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #421 -: септември 09, 2010, 09:54:42 »

fiama количката е жестока просто  girl_in_love Изглежда страшно удобна  good И цветьт е разкошен. Много е шик  danceg

Аз се врьщам пак на пелените, защото това ме вьлнува. Гледам многократните на Бамбино Мио. Изглеждат много практични. Моля ако някой има мнение да си го изкаже. Чудя се и колко да взема...

http://www.bambinomio.bg/
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: септември 09, 2010, 10:01:56 »

Благодаря ви момичета.
Сега и аз видях, че съм се заблудила  crazy но нищо, пак излиза по-евтина от БГ.
Вили, гледах по сайтовете, но нямаше по-добра цена за Stokke  cray нищо де вече съм поръчала количката така или иначе  blum
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: септември 09, 2010, 12:27:27 »

Moже ли да ми помогнете малко с избор на проходилка...не знам рано ли ни е , не е ли, ама вече нямам ръце, не ми остава време да се обърна...няма да я държа по цял ден в проходилката, ама поне да успявам да свърша по нещичко  blush Тя сега е на 7м и половина, докато избера, докато купя ще стане на 8м.  crazy
Фиама количката е супер, хич не се ядосвай че не е Stokke-то  nea
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: септември 09, 2010, 13:32:00 »


Чудя се и колко да взема...


Ина, ще ти трябват поне за 7 сменяния на ден!! В началото, преди всяко хранене, това ще ти е минимумът чисти и на разположение пелени, които трябва да имаш. А, ако се храните 8 пъти...поне 8 готови и приготвени трябва да имаш за деня.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #425 -: септември 09, 2010, 13:38:40 »

Много ти благодаря  give_rose

Радвам се, че най-сетне някой ми отговори на някой от вьпросите тук, които обикновено остават без отговор...  pardon

Мисля да взема 20 пелени и 3 вьншни гащички, в които се пьхат пелените и които по принцип не се цапат. как ти се вижда?
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: септември 09, 2010, 13:40:31 »


Аз се врьщам пак на пелените, защото това ме вьлнува. Гледам многократните на Бамбино Мио. Изглеждат много практични. Моля ако някой има мнение да си го изкаже. Чудя се и колко да взема...

http://www.bambinomio.bg/

Ина зълва ми се кани да пробва многократните пелени. Ходила е в един от магазините, които предлагат такива. Тя ще полза тези, които са тип джоб. Не помня точно колко й беше казала продавачката да купи, знам, че трябва да вземе повече подложки, защото те се сменяват по-често. Специално за първия месец и беше казала да вземе едни, които са разграждащи се, но еднократни и със сигурност не бяха по-скъпи от обикновенните еднократни пелени, не мога да се сетя как се казваха, ще я питам като я видя и ще ти пиша. Та трябва да вземе въпросните в началото, защото тогава бебето се изхожда по-често и т.н.
« Последна редакция: септември 09, 2010, 14:11:11 от Алексчето » Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: септември 09, 2010, 13:56:33 »

inaxastra, в книжките за зелено бебегледане, които имам, пише 2 дузини пелени и 4-6 външни гащета. А във Франция иматше ли услуга да ви носят чисти пелени? Пише за нещо такова в книжките.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #428 -: септември 09, 2010, 14:04:57 »

Мерси Алекс за инфото, аз сьм по-склонна кьм тези от две части, но все още разучвам, затова и питам за кой аккво е чул. Та ще чакам да кажеш  good

Бастет, не сьм се интересувала. Вьзможно е. Но и да има, аз няма да използвам тези услуги. Ще си ги пера вкьщи, центрофугата ми е силна и излизат почти сухи. За краен случай ще пускам сушилнята. То и без друго всеки 2-3 дни пускам пералня, Няма да ми се промени живота драстично.

Как се казва твоята "зелена книга" ???
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: септември 09, 2010, 14:09:58 »

Ина, винаги трябва да имаш резервни чисти гащи, освен самите пеленки, защото е възможно бебчо така да напълни пеленката, че да протече тук-там. Акото, ако ще кърмиш, е кашесто-течно и пълните памперси направо текат понякога.

Относно времето...при всички положения ще ти е трудно, поне в началото. Почти за нищо не стига времето дори и с едно бебче (аз не съм критерий, че съм с две и не ми стига, определено, дори аз да ям понякога не ми остава време).
« Последна редакция: септември 09, 2010, 14:11:40 от gostenka_82 » Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: септември 09, 2010, 15:03:20 »

Хайде и още един ентусиаст за многократните пелени да се включи smile Ина, и аз за сега съм се спряла на този вариант. От това, което изчетох, на бамбино мио самите гащички са по дебели и по неудобни а на Fuzzi Bunz са определено по-добрия вариант.Ако искаш погледни и тях http://www.fuzzibunz.com/
Иначе, както Гостенчето ти е казала около 7-8 ще ти трябват smile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: септември 09, 2010, 16:17:26 »

И никой ли от писалите до сега няма мнение за проходилките? Странно  crazy  Както и да е.... Благодаря все пак
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: септември 09, 2010, 16:21:26 »

И никой ли от писалите до сега няма мнение за проходилките? Странно  crazy  Както и да е.... Благодаря все пак
Гери според мен не е малка за проходилка. good Аз се въздържах от мнение, защото нашата проходилка се оказа голям боклук. Май на Бертони беше, една пеперудка с ужасни мелодии, която няма и за месец ползване се изкриви на една страна, и се прокъса плата на седалката.
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: септември 09, 2010, 17:10:01 »

Аз не съм ползвала проходилка.  pardon Вместо нея купихме бънджи и доста се забавляваше. smile
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: септември 09, 2010, 17:15:35 »

Гери, аз толкова надълго и нашироко съм се изказвала за проходилките, че не виждам смисъл отново да поствам цялата си тирада. Мменията са ми някъде назад в темите и включват и снимки на Точ в неговата и прочие. Не се обиждай, че не са ти отговорили на мига, ти порови ли всъщност назад?!? Това, което днес беше писала във ФВ за обръщащите се проходилки съм го писала И аз, и продължавам да държа на това си мнение. Моята беше на Бебе Конфорт, след това отиде при друго бебе и сега се кани да ходи при трето, а после ще си дойде при мен за следващият клиент.

Относно височината на Стоккето. Моята дружка, с която си гледахме заедно децата беше с такава количка. Незнам кой доколко е запознат, но височината на коша се регулира, и ако ви се струва, че е висока и нестабилна, просто смъквате позицията. Проблемът на количката идва от друго, а именно - от изместеният център на тежестта. Всъщност е въпрос на свикване и на това, в какъв район ще се използва возилото.

Фиамче, наистина си купила само количката. Една чанта тук е около 80-120лв, така че порови в и-бей и другите сайтове, защото като вземеш да си набавяш аксесоарите от тукашните магазини, ще дадеш пари за още половин количка. Иначе това беше един от моите първи избори, който отпадна в мига, в който разбрах, че легналите положения се регулират от самата седалка, а не от облегалката. Демек - детето никога не се опъва чисто легнало в седалката. Това за мен беше и продължава да е огромен недостатък на всяка една количка , а още по-голям става, когато майките започват да подпъхват в чупката на седалката я пелена, я нещо друго. Иначе са готини, маневрени, но в никакъв случай леки. При тях обаче килограмите се компенсират от маневреността им.

Ин, аз съм гола и боса по темата за многократните пелени и не мога да ти дам съвет. Сметнах за ненужно да пиша пост само за да ти кажа, че нищо не мога да ти кажа.

Туй то!!!
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines