Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 13:30:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 11  (Прочетена 170114 пъти)
 
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: август 31, 2010, 12:09:28 »

като сте заговорили за памперси - отзиви за Молфикс?
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: август 31, 2010, 12:32:56 »

До сега не съм чувала, но пък защо да е невъзможно.....
Още един въпрос имам. От къде си купихте тези еднократни следродилни гащи???  huhhuh.gif

Има ги в по-големите бебешки магазини - Вис Виталис, Пигис хаус и т.н. И в някои добре заредени аптеки и по-малки магазинчета.
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #362 -: август 31, 2010, 12:45:56 »

Благодаря ви за отговорите  give_rose
Активен
Таня
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 434


http://www.album.bg/maca18f/


Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: август 31, 2010, 16:13:05 »

grahovaprincesa тъй като знам че си от Добрич от темата за булките и аз съм от там и аз като раждах тези гащи ги купих от борсата до магазин ЛИДЕР който е за обувки, до Стария Добрич, ако ме разбираш, мацката се казва Соня и при нея има всякакви истории за бебета и бременни  good надявам се да съм ти помогнала
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #364 -: август 31, 2010, 16:25:19 »

Според мен тези еднократни гащи са доста неудобни, но пробвайте си, още повече че не са скъпи и няма какво толкова да му мисли човек. Първо, не са еластични и не прилепват към дупето като нормалните бикини/боксери или каквото бельо предпочитате. Така че първите ден - два след раждането, когато наистина има много кръв, малко да се обърнете по-рязко в леглото или при сядане и изтича от превръзката, защото нищо не я притиска към тялото. Съответно наистина са съвсем "еднократни", тъй като заедно с превръзката хвърляте и тях. Второ, неприятно спарват, защото са найлонови. Според мен едни памучни гащи "като на баба" са по-удачни, пък и памукът е много по-приятен при допир до кожата, отколкото този найлон.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: август 31, 2010, 22:40:51 »

С 2 ръце съм за бабешките гащи !!!  good girl_wink
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #366 -: август 31, 2010, 23:11:17 »

За мен тези еднократни гащи бяха много удобни, но както и всичко друго, въпрос на лично усещане и предпочитание. А понеже за памперси се заприказвахте, пробвахме Памерс премиум, Пуфис и Либеро и щом сложих Либеро, си останахме на тях като избор  good Пелените пропускат най-често при неправилно поставяне и в преходните моменти, когато единия размер е малък, а следващия голям. Тук Либеро при скок от размер 2 на 3 е много подходящ,тъй като килограмите са за 5-8кг., при другите марки са 4-9кг. Тук има текст, който може да е полезен при изобора на пелени - http://www.papa-bebe.com/pampersi.html
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: септември 01, 2010, 13:51:13 »

И аз да си кажа за памперсите... pardon Пробвала съм Babylove на dm,Пуфис и Молфикс,първите са по-дебели и за зимните месеци ни бяха добре,после преминах на Пуфис,които според мен са доста тънички crazy,не знам с какво ги сравнявате,но от трите марки тези са най-тънки и меки,но на нас ни пропускаха (просто не паснаха на беба,не че не са хубави),затова пробвах Молфикс и съм много доволна,не са дебели и попиват супер,пасват точно good Всяко дете е различно и най-добре да се експериментира кое ще е добре за вашето бебе,ако за мен Молфикс са точния избор,за друго бебче може въобще да не стават,така че според мен въпросът за памперсите доста индивидуален pardon
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: септември 01, 2010, 15:04:05 »

Аз малко ни в клин, ни в ръкав като се има предвид, че си говорите за памперси, ама не се стърпях да не се похваля, че вече си имаме количка.  yahoo yahoo yahoo Моделът е Cangaroo Vision зелена. Снимка слагам в галерията ми при част от нещата за беб, които сме взели. На 15-ти отиваме да поръчаме кошарата и матрака и вече сме готови. Леле вълнувам се сякаш днес - утре ще родя. girl_impossible girl_impossible girl_impossible Остана само голямото пране, ама него ще го направя октомври, че да се занимавам с нещичко.
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: септември 01, 2010, 15:31:32 »

Браво, Ренка  good Честито!
Лелеле..много сте органзирани...
Аз нищо не съм купила още, само гледам по сайтовете и моят съпруг вече започна да ме подиграва, че съм се вманиачила по цял ден да гледам бебешки неща.
Ама не мога да се спра  sarcastic
И то какво аз само си гледам....искам вече да започнем с покупките, ама той все казва "Има време.Бързаш!"...и май е прав..а?
ама аз няма да удържа дълго фронта и скоро време ще се развихря по магазинте....
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #370 -: септември 01, 2010, 16:47:58 »

Момичета, тъй като застудя, пък и есента си идва така или иначе, мисля да направя един шопинг за есенни дрешки, защото повечето ни неща са пролетно - летни, и ако не искаме да се лишаваме от разходките, трябва добре да се облечем. Та се чудя на какво да наблегна. На гащеризончета и жилетки ли? Въобще кои са най-добрите комбинации за по-студено време?
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: септември 04, 2010, 16:50:10 »

Видях ,че говорите за памперси. какво мислите за пелените от плат , като тези както едно време нас са ни поеивали? Моят съпруг иска да опитаме с тях с цел бебто да е тренирано още от малко. Тои иска памперсите д аги ползваме през ноща или когато сме нагости/пътуваме някъде.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #372 -: септември 04, 2010, 17:29:41 »

Чудесна идея  good И аз имам един куп нови ленени, които смятам да използвам.

А мислиш ли да прилагаш ЕБХ?
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #373 -: септември 04, 2010, 17:32:31 »

Мири,според мен ще си усложниш живота,трябва да переш и гладиш нон стоп,дори и от финансова гледна точка не ми се гледа целесъобразно.Представи си наакани памучни пелени, да ги киснеш във вода, после да ги переш,но пък ако и тези за които ти питаш ще ги ползваш и хвърляш защо не,но пък тези с които ние сме били отгледани са били за многократна употреба ,та за това ми изглежда неудобно.За мен е нецелесъобразно.С памперсите е по удобно сменяш и хвърляш.Но това си е мое мнение разбира се, аз съм привирженичка на лесните и практични неща ,хората са измислили памперсите за удобство,защо ще ти е да си усложняваш живота сама.
« Последна редакция: септември 04, 2010, 17:34:35 от juji » Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: септември 04, 2010, 18:03:25 »

Рени, честита количка - много хубава изглежда smile Да си се возите със здраве smile

Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines