Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 15:27:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 11  (Прочетена 170203 пъти)
 
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: август 26, 2010, 13:39:19 »

Привет на всички  Wink Честито за новите покупки на всички, които вече сте започнали да пазарувате...Аз пак съм с питанка - някой да има впечатления от Детска количка Cangaroo Scorpio ...Оф, аз с пустата количка големи затруднения срещам...тъкмо харесам и ахаа да я купя и видя друга, която ми харесва повече....Не знам докога така... funnytooth
Тоооо........не че съм на зор,дее...ама ми е мерак да му се не види...
Активен
matsinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: август 26, 2010, 18:32:16 »

Здравейте, другата седмица тръгваме за България и ще останем около месец.Може ли да ми кажете колко струват памперсите оринтировачно и две -три марки памперси който са добри.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: август 26, 2010, 18:53:02 »

Agent T една близка е с такава и е 100% доволна, само толкова мога да ти кажа  Wink

Здравейте, другата седмица тръгваме за България и ще останем около месец.Може ли да ми кажете колко струват памперсите оринтировачно и две -три марки памперси който са добри.

Между 20-30лв. големия пакет около 70броя памперса   good
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: август 26, 2010, 19:24:29 »

Здравейте, другата седмица тръгваме за България и ще останем около месец.Може ли да ми кажете колко струват памперсите оринтировачно и две -три марки памперси който са добри.
Аз ползвам "Pampers" - 2 номер (3-6 кг ) са 94 бр в пакета - 22- 25 лв, зависи от къде ще го купиш . Сега вече сме с 3 номер (4-9 кг ) , те са 82 броя като цената е същата  good
Имам приятелки , които ползват Пуфис . Някои са доволни, други не (били по дебелички и за лятото спарвали ) , но аз нямам личен опит с тях
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: август 27, 2010, 08:53:08 »

Искам да кажа голямо благодаря на всички за идеите! Идеята на Красунката за фотосесия е страхотна, но за съжаление е над бюджета ни.
Вчера се разходихме из Хипо-то и видях едно шише на Чико, от тези с анатомичната форма. Сетих се, че купувах на племенницата ми такова и майка й казваше, че им било много удобно и, че дори като пораснала сама си пиела с него, затова взех пак такова  pardon
Ще мисля някакво допълнение и ще опаковам утре.
Незнам дали някоя мама тук ползва да каже мнение и тя за тези шишенца, ето такова:
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: август 30, 2010, 09:06:48 »

Сладурки, този стерилизатор е на много изгодна цена в момента - http://www.mothercare.com/Philips-Complete-Express-electric-steriliser/dp/B002RR9ZQ4/sr=1-1/qid=1270879018/ref=sr_1_1/276-7011618-1616124?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=59457031&mcb=core

Моят е такъв и го купих пролетта пак от mothercare на промоция /много бързо свършват/ - страшно съм доволна - върви си в комплект с голямо и малко шише, четка, биберони-4бр., залагалки-2бр
А тук само стерилизатора /без шишета и т.н./ е 140 лв  Oh my ...
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #351 -: август 30, 2010, 10:01:19 »

Някой знае ли плетени от слама кошчета (панер) за бебета, до колко месеца могат да се използат?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: август 30, 2010, 15:30:34 »

Здравейте, другата седмица тръгваме за България и ще останем около месец.Може ли да ми кажете колко струват памперсите оринтировачно и две -три марки памперси който са добри.
Аз ползвам "Pampers" - 2 номер (3-6 кг ) са 94 бр в пакета - 22- 25 лв, зависи от къде ще го купиш . Сега вече сме с 3 номер (4-9 кг ) , те са 82 броя като цената е същата  good
Имам приятелки , които ползват Пуфис . Някои са доволни, други не (били по дебелички и за лятото спарвали ) , но аз нямам личен опит с тях

Памперсите с марка "Пуфис" НЕ са по дебели от другите, напротив даже са по-тънички!!! Казвам това, защото доста дълго време съм ги ползвала за Коско!!! good good А това, че спарват - няма памперси, които да НЕ спарват, особено лятото!!!

Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: август 30, 2010, 15:44:37 »

На мен лично най-ми допадат Памперс, както и Памперс Премиум (бял пакет). Памперс са по около 22-23 лв. в Кауфланд и Карфур.

Пуфис-а пропускаха, а Либеро-то са хубави, но са по-дебели. Хъгис-а пък си е чист късмет на каква "серия" ще попаднеш. Памперс Премиум са малко по-скъпи, но са по-тънки и мекички като че ли. Лично мнение  good
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #354 -: август 30, 2010, 16:05:45 »

Момичета, моля ви кажете какви памперси да взема за родилния дом?
3-6кг. или 2-5кг?  huhhuh.gif
И има ли такива който не са спец. марка и са на по-ниска цена? Питам, тъй като знам че всички памперси са на едно в родилното и няма нужда да се носят маркови такива.
Активен
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: август 30, 2010, 18:50:58 »

Питам, тъй като знам че всички памперси са на едно в родилното и няма нужда да се носят маркови такива.
Точно заради това няма никакво значение за какви килограми ще вземеш. Ако вземеш по-малки ще ги слагат на по-малките бебчета и обратно. И един съвет - не ги носи с багажа ти за раждане. Само ще заемат място - може таткото да  ги донесе на следващия ден.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #356 -: август 31, 2010, 10:34:55 »

Питам, тъй като знам че всички памперси са на едно в родилното и няма нужда да се носят маркови такива.

Аз бих занесла такива, каквито бих искала да слагат на детето ми. На никой няма да му е приятно да сложат на бебето му евтини памперси при все, че си е занесъл "маркови" (макар, че какво им е марковото?), какъвто риск съществува, ако найстина пампитата се смесват. Нито пък бих се чувствала добре от това да знам, че "марковия" памперс на дупето на бебето ми е за сметка на друго бебе, което е повито с мойте бюджетни пелени.

И като се подчертава и оцветява какви са пелените Пуфис, и аз ги ползвах в България - не пропускаха, ужасно мекички и много дебели, но поне не бяха ароматизирани като Памперс (което мен много ме подразни). А това разделение на зимни и летни пелени направо ме хвърли в паника, то същата смешка като зимен и летен кош на количките. Колкото и да е тънка пелената, както Butterfly е казала, все запарява.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: август 31, 2010, 11:43:57 »

Аз пък си мислех дали да не взема и един пакет пелени при мене и ако нещо хич не съм доволна какво са направили сестрите (и имам изобщо някакви сили де), да сменя пелената аз. Реалистичен ли е според вас такъв сценарий?
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #358 -: август 31, 2010, 11:52:54 »

До сега не съм чувала, но пък защо да е невъзможно.....
Още един въпрос имам. От къде си купихте тези еднократни следродилни гащи???  huhhuh.gif
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: август 31, 2010, 11:57:13 »

BASTET зависи в коя болница ще раждаш.Зависи дали ще ти донесат бебето веднага или не, зависи дали си секцио или не.Да реалистично е, но не първия ден и пак казвам зависи от болницата.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines