Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 17:20:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 11  (Прочетена 170302 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #315 -: август 19, 2010, 15:53:10 »

Ама тия 2 броя, правоьгьлни ли са, квадратни ли, малки ли, големи ли, какво са точно? Пише ли на етикета размерите?
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #316 -: август 19, 2010, 16:41:32 »

Ина,после ще проверя,че току що се лакирах  :)и не мога да бъркам в шкафа ще ги разобаковам и ще ти пиша
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #317 -: август 21, 2010, 15:40:18 »

Има ли някой наблюдения върху количките Чиполино Пуки?
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: август 22, 2010, 10:50:03 »

Има ли някой наблюдения върху количките Чиполино Пуки?
Да имаме smile
Изгледах Йоанна с такава количка и останах много дооволна.Единствения минус,който сега ме спира за нея са 2-те дръжки,които няма да са ми удобни,защото ще трябва да управлявам с едната ръка,а с другата да държа Йоаннка за ръчичка.Но мога да кажа с ръка на сърцето,че количката е страхотна.Моята беше 2-ра ръка и доста беше видяла 5 години изгледала 2 деца,но мойто я съсипа накрая smile
Активен
grahovaprincesa
Професор
****
Публикации: 352


« Отговор #319 -: август 22, 2010, 11:20:27 »

Благодаря ти Дани, и аз съм се спряла на втора ръка. Мисля си че и през зимата няма да имам проблем с нея. Дано се окажа права  smile
Активен
nadi711
Ентусиаст
**
Публикации: 92



« Отговор #320 -: август 22, 2010, 13:07:44 »

Момичета понеже сега съм решила да оглеждам за количка,та искам да ви помоля за съвет  за количка,която ще е удобна за по ниска мама като мен.В смисъл да е по-лека и дръжката съответно по ниска! give_rose
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: август 22, 2010, 13:30:44 »

Дани избра ли си количка? blum

Едно предложение от мен за тези, които търсят количка за оф роуд терени - Quinny Freestyle на супер цена. good
Активен
malinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 921


Моят най-голям трумф:) ; Чакам те Нати


« Отговор #322 -: август 22, 2010, 13:42:47 »

Аз харесвам колички Jane, разбира се при избора трябва да се има впредвид и цената. heart
Активен
kalinka_petkova
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #323 -: август 23, 2010, 08:21:42 »

не видях такава обява смятам че ще е от полза Аз съм чисто новичка тук,в 5-я, месец съм бубу вчера за първи път усетих да мърда то уж др тема беше но викам да си разкажа за мен че аз примерно съм от Добрич търся кушетка със ракличка  Wink няма да откажа и някои предложения за количка
« Последна редакция: август 23, 2010, 08:34:18 от kalinka_petkova » Активен
uzini
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #324 -: август 23, 2010, 23:47:34 »

Има ли някой наблюдения върху количките Чиполино Пуки?

Да, една моя приятелка я има. Аз съм с Кангаро Виктория.
Установихме и двете, че разликата между двете колички е дръжката и нищо друго. Е, и в цветово отношение. Но при една разходка, детето ми се размрънка и ако не беше цялата дръжка на моята едва ли щях да се справя с условията по нашите тротоари. На мен лично Пукито ми е трудна за управление, защото неведнъж сме си менкали количките по време на разходка. НО това си е само мое мнение. Успех в избора!
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: август 24, 2010, 04:28:45 »

Мацки , аз след грипа(ако е било грип  pardon ) направих днес един хубав шопинг. Знам , че много от вас ме посъветваха да не купувам само бодита, ама какво д анаправя като ми се струват страшно удобни, а и имаше доста интересни, може да с екаже неутрални. Бодитата с къс ръкав са бебта между 3-6 или 6-9 месеца, т.е. по-големи, защото през зимата няма да може да се носят, освен у дома.






Активен
elen4e13
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139


Нашето слънце


« Отговор #326 -: август 24, 2010, 07:25:01 »

nadi711 аз също се оглеждам за количка въпреки, че е рано, на и аз като момичетата хареса Пуки и Рапидо 6, която е на доста изгодна цена сега в един сайт от 259лв е свалена на 189лв.Триколка ФУТУРА Chipolino и тази хубава, но дали е лека и удобна, защото и аз съм от ниските мами...
Ето и сайта поразгледай http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=4998
Miri, аз все още несмея да купувам нищо, струва ми се още рано, но покупките ти са чудесни и направо ме изкушаваш да тръгна и аз има толкова красиви неща smile
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: август 24, 2010, 09:20:20 »

Мамчета, помагайте!
В събота сме канени на бебе на едни приятели и незнаем какво да купим. Последно се видяхме с тях малко преди да родят и нямам представа какво са си набавили и от какво още биха могли да имат нужда.
Затова ми се иска да вземем нещо, което при всички положения няма да е излишно, дори да имат вече такова  crazy Как се изказах и аз, но вярвам ще ме разберете  pardon
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #328 -: август 24, 2010, 09:23:05 »

Мири, нещата са супер  danceg danceg danceg Браво  Bravo

Защо да не могат да се носят бодита с кьс рькав? Какво ще обличаш като бельо?  crazy Аз бебе точно така го обличам - с боди с кьс рькав най-отдолу, после с цял гащеризон от тея велурените дето топлят или дебел комплект от две части.

Според мен са супер необходими тея бодита. Аз имам 10-12.

За всеки случай са страшно красиви  girl_in_love

Бубка, дрехи за по-голяма вьзраст ми изглежда най-лесния отговор, ако не ти се замисля особено.

Много ви моля, някой да ми каже точния размер на бебешка завивка. Ще шия сама една вьлнена бродирана, но не знам какьв е стандарта. Благодаря, на който се отзове  give_rose
« Последна редакция: август 24, 2010, 09:43:31 от inaxastra » Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: август 24, 2010, 09:44:44 »

Бубка,дрешките и според мен са най-лесния вариант,може и някоя играчка за количка,едва ли са си взели още или гризалка за след няколко месеца,хубава козметика за баня,може от гипсовите комплекти за отпечатък на крачетата(това навярно много ще ги зарадва,остава прекрасен спомен heart ),бебешки дневник,не се сещам повече pardon
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines