Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 19:33:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 11  (Прочетена 170451 пъти)
 
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: август 12, 2010, 10:02:31 »

Мале момичетааа, колкото повече колички гледам,  толкова повече се обърквам....Вече не знам какво искам (впрочем знам  blum но моята голяма любов е много скъпа  pleasantry)
Та да ви питам дали имате наблюдения за Cosatto Cabi 3 в 1 Combi     
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: август 16, 2010, 19:49:44 »

Момичета, спряла съм се на една количка.Показвам ви я и ако някой има впечатления нека да ги сподели.Аз не съм я виждала на живо, но въпреки това съм 90% навита да я поръчам и така.


* Комбинирана количка Vega 3 Disney Bertoni.jpg (5.09 KB, 180x180 - видяно 3459 пъти.)
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: август 16, 2010, 19:53:07 »

ооооооооооооооффффф ....Защо по дяволите не ми излизат снимките?вече за 3 път........
Както и да е.Количката е на Бертони Дисни Вега 3.На идеално ниска цена е - триколчица, със зимен и летен кош...Аз мислене вече съм я поръчала както се казва  funnytooth..Просто се интересувам някой от вас дали няма инфо от първа ръка  Wink
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: август 17, 2010, 18:54:34 »

И аз вчера направих първата покупка за Фъстъка. Понеже все още не знаем пола, взех нещо неутрално.




Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #289 -: август 17, 2010, 22:22:46 »

Мири честита първа покупка lol) Голям fun  е smile да ходиш на пазар за малчовци ! А бодито е много сладко със здраве да си го ползвате:)
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: август 18, 2010, 10:55:20 »

Miri, много е сладко, страхотно "патенце" ще си имате. Да пъхнете в костюмчето едно здраво и красиво бебче!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: август 18, 2010, 11:06:07 »

момичета знаете ли как се казват онези машинки като колички в който с епуска 1лв и те се люлят и пеят
ето като това
дали сте виждали някъде да се продават
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: август 18, 2010, 12:40:41 »

Ле леее ♥maslinka♥ и представа си нямам. Съжелявам, че не мога да ти помогна  huhhuh.gif.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: август 18, 2010, 13:06:50 »

Miri, гащеризончето е много симпатично, но си позволявам да дам един съвет, тъй като на мен нямаше кой да ми каже и се заредих с няколко такива гащеризончета, но по-късно се оказа, че не са особено удобни. Когато трябва да се мие дупе през деня, е много неудобно да се набира долната част към раменцата, за да не се намокри, много по-удобно е да се ползва боди с къс ръкав и без долна част ританки, т.е долната част на бодито да покрива само памперса, а отгоре да се слага дрешка от две части, блузка и ританки, така че ританките да се свалят изцяло при смяната на памперса. Също така ако памперса пропусне и се намокри долната част на гащеризончето, трябва да се прави цялостно преобличане. Това разбира се е лично мое мнение, може да има майки, на които този вариант да им е по-удобен. give_rose
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: август 18, 2010, 13:25:56 »

Мири, много е веселко гащеризончето! danceg Честито да ви е!
И ние имаме няколко нещица, но още не съм се наканила да ги фотна. Ще се постарая тези дни да го направя.

Марри, всяка информация е полезна give_rose Позволявам си да го кажа от името на повечето бремелинки за първи път, защото наистина има по-практични и не толкова, дрешки. Мири, ако се окаже че не е практично, това гащеризонче можеш да го обличаш на бебо като излизате например smile
Активен
svetla_ety
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 674



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: август 18, 2010, 13:50:33 »

Мири, аз без да имам опит съм чувала , че този тип дрешки по - бързо омаляват от отделните части, но определено и на мен ми харесват и мисля също да си взема поне няколко  good Моите първи покупки мойе да видите : http://forum.svatbata.bg/index.php/v/svetla_ety/pokypki_za_bebeto/?action=gallery  , а скоро си очаквам и една интернет поръчка и няам търпение да си видя нещицата  yahoo  Исках да ви питам дали знаете в кои магазини в София предлагат количките Hauck, че да разглдам на живо повече цветове и да обсъдя с продавачите гаранционното обслужване и други такива въпроси. За сега съм ги виждала само в ХипоЛенд и там имаха само 1 цвят smile Иначе се оглеждам много из улиците и може да се каже, че съм срещала почти всички - явно е доста предпочитана марка  Bravo Имам и още питания - от къде си купувате пелени и обикновенни бели ли си вземате или разни с картинки - аз нещо не си представям за какво се ползват и затова не знам какви ще са ми по - полезни  crazy Чудех се и за одеалце - знам , че е добре да е естествена материя - това изключва олекотени и поларени - а къде има други ...?  Много въпросчета май имам, но малко по - малко ще си изяснявам  blum
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: август 18, 2010, 13:59:40 »

Аз лично имах и ползвах много такива цели гащеризончета. Истина е, че бързо умаляват и трябва да се взимат по- големи.По- обикновените ползвах за спане. Така не мислех кои ританки с кое боди си отива. По- бързо и лесно ми се струва с тях. Освен това, когато бебчовците ритат и мърдат с крачета ританките понякога се изхулват, а гащеризнчетата не мърдат. Най- добре вземете и от двата вида и сами ще си прецените на вас кое ви е по- удобно.
Бели памучни и тензухени пелени ползвах много- около 3-4 комплекта, буквално за всичко. Две по- плътни памучни пелени за завиване или излизане. Ползвала съм и поларена пелена. Зимата бяхме с олекотена завивка в памучна торба. Понякога в малките квартални магазинчета също има хубави памучни одеялца и пелени.
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: август 18, 2010, 14:21:56 »

svetla_ety, Hauck имат и BG сайт  - http://www.hauck.bg/hauck/road-2.html  - модели на количките, а в София имат и магазин на бул. "Драган Цанков" 59-63. От позната разбрах, че сервизът им е в Пловдив и ако нещо се случи с количката, я карат там, за да я оправят.
И на мен засега Hauck Mallibu ми е фаворит. Иначе като цветове от сайта и на живо си отговарят -  във Вис Виталис на Симеоновско шосе имаше в зелено и черно, в Piggy's House имаше в червено, черно. До колкото знам отделно се купуват дъждобран и чадърче smile
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: август 18, 2010, 16:13:25 »

мацки аз незнаех, че не са много практични, събирам съвети от по-опитните мами. Това ми е първата покупка, която направих докато чакам да ми изпълнят поръчката в аптеката, а аз бях и с температура, та много не съм гледала , просто взех първото нещо което видях. smile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: август 18, 2010, 16:26:09 »

За целите гащеризончета аз ги предпочитам пред ританки + блузка, поне за новородено бебенце, пък и сега често предпочитам да сложа боди пред тениска + гащенца  blush Все й се вдигат блузките чак до вратлето  girl_wink И един трик, който може й да го знаете разбира се - при смяна на памперс ако е с боди закопчавам копчената на рамото...така не се стремя да държа и бодито на горе и детето и т.н.  pleasantry
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines