Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 21:29:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 11  (Прочетена 170565 пъти)
 
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: август 04, 2010, 16:05:59 »

Незнам дали въпросът ми е за тук, ама все пак става въпрос за покупка. Имам един въпрос свързан с обиколниците за кошарата. Кошарата ни няма да е с две решетки отстрани, а ще е с решетка само отпред и цяла плоскост отзад (има снимка в галерията ми) и въпросът ми е свързан с това какви обиколници трябва да купя за такъв тип кошара, защото ми се вижда много незавършено без обиколници. blush
Активен
wanting
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: август 04, 2010, 16:10:22 »

Рени, и нашата е такава с цял гръб отзад и само с една решетка отпред..и си взехме най-обикновени обиколници..още не съм ги вързала обаче да видя този отзад как ще го вържа  smile
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: август 04, 2010, 16:12:11 »

И на мен задния ми е проблема. Затова питам. дали няма някакви, които са специално за такъв тип кошара. Търсих в нета ама нещо не намерих. Значи ще чакам като сложиш твоите да ме светнеш по въпроса. girl_wink
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: август 04, 2010, 16:18:41 »

Мисля,че няма такива. Само един вид са,някой ги слагат със закачалка http://bgbani.com/products_photos/1805/83_big.jpg,други просто го подпират към таблата или слагат част от обиколника 'в матрака'.Моето мнение е,че ако държиш на тях най-добре със закачалка,така вероятността да падне върху детето е минимална.
Активен
hukuta
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1022


Мама на сладко бебе Ивелина


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: август 04, 2010, 22:07:18 »

Рени, варианта е наистина със закачалки, Мисля, че jasmine беше сложила такива на тяхната кошарка, попитай я за подробности  good
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: август 04, 2010, 23:59:53 »

Рени, закачалките може да са от типа "вендузки" (или пък от тези със самозалепващото на гърба). Лепкаш където искаш, а и не се виждат почти. Поне на мен ми се струва възможно smile
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: август 05, 2010, 08:06:14 »

Благодаря ви за отговорите момичета. Имам още малко време да помисля как ще реша този въпрос. Ако нещо не ми хареса със закачалките, най-много да се откажа от "тези прахосъбиралки", както ги нарече една приятелка. Шегувам се, сега да не ми четете лекция. Пита пък какво говори.
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: август 05, 2010, 12:21:00 »

Здравейте, момичета..Днес направих един тур по детските магазините.Търсих основно колички.Избор голям, ужас просто.Човек да полудее направо... Oh my .....Два дни набелязвах колички по интернет и когато ги видях днес - нито една не ми хареса на живо  crazy
Харесах си само една-Бертони Карера.Тя е триколка,с кош за новородено и летен кош.(знам, че повечето сте запознати, но все пак  smile
Страшно ми хареса.Бутах я, вдигах я, обиколих магазина 100 пъти  sarcastic..Усетих я много лека и маневрена и може би това е, което ми допадна най-много.Тук струва 500лв, но като гледам и в онлайн магазините си е толкова.
Сега искам да помоля тези от вас, които я имат или имат познати с такава количка да споделят впечатления.
Аз в нета прочетох доста негативни мнения относно самата марка и колко калпави били продуктите й, но....така ми хареса Girl_hide
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: август 05, 2010, 12:28:39 »

Agent T и аз когато избирах срещнах много лоши мнения за Бертони като цяло. Иначе имам позната с Карера оранжевата, ми вече на почти 2 години е детето и няма никакви оплаквания  pleasantry
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #264 -: август 05, 2010, 12:46:21 »

Agent T ,за Бертони като цяло нямам никакво впечетление,но на моя позната сестра и са купили триколка и въобще не са доволни.Не си я представям тази триколка по българските тротоари.А и въпреки ,че изглежда лека  иманеврена е доста трудна за управление с бебе в нея.Това поне са ми споделяли
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: август 05, 2010, 13:07:59 »

Имам и още едно въпросче:
Значи след обикалянето днес, а и не само вече знам какво ми харесва и какво искам, а именно - триколка, лека и маневрена с кош за новородено (евентуално и + кош за кола)..като Карерата.Още се чудя дали да гледам колички, които имат и кош за кола, тъй като забелязах, че разликата от 2в1 и 3в1, заради коша за кола е около 150лв, та и повече ...А кошчета за кола колко искаш и къде къде на по-добра цена...Но зависи от модела.
И така...вече знаете какво търся - някакви предложения? Цена на количката - до 500лв.
Засега продължавам да си харесвам Карерата, но човек не знае..Тук сме толкова много, може пък някоя от вас да предложи количка, която изобщо не съм видяла.
Благодаря ви предварително...
Цунки на всички и не стойте много на слънцее
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: август 06, 2010, 01:09:54 »

Докато никой не е писал да се включа още веднъж  pardon
Аз днес не съм станала от компа - цял ден търся количка..(освен набелязаната)..и познайтеее..намерих една, която пак е на Бертони, също е триколка с кош за новородено и летен такъв, но струва 280лв-300лв (различни цени в различните сайтове).Моделът е Вега 3.
Някой с впечатления и от тази?
Видя ми се с хубав дизайн (по моя вкус), има си всичко и напрово си е без пари..
лека нощ от мен..утре ще ви чета  blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: август 06, 2010, 07:19:13 »

Agent T моята кума е с карера, но оранжева за сега да чукна на дърво са нямали никакви проблеми.Бута си лапето по "хубавите" софийски улици и си свирка smile
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: август 06, 2010, 12:03:03 »

Аз много харесвам Карерата,но ми идва скъпичка....В смисъл има доста по-реномирани марки на същите пари  good
При мен нещата с количките никак не вървят....нямам много средства и избора ми е ограничен,гледах Карерата в продавалника  за по 250лв. и отгорее....ама не мисля,че си заслужава ....защото има вариант да купя количка 2-ра ръка(ползвана само 6месеца) уникална,с един милион аксесоари,която нова е около 1000лв. без аксесоарите...но чакам да ми смъкнат от цената  blush та така ...
« Последна редакция: август 06, 2010, 12:07:51 от Данитка » Активен
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #269 -: август 06, 2010, 22:56:00 »

Аз имах Карера. Мога да потвърдя, че е лесна за бутане (сама върви  smile ) и точно това, че е с големи гуми е голям плюс по нашите тротоари, както и ако се налага да се смъква по стълби.

Като съвет да се внимава при покупката на тази количка мога да кажа следното:
1. Ако ползвате асансьор е възможно да се окаже широка и да не влиза, но това се решава като се махне едното колело и после се сложи пак (две щраквания е цялата процедура)
2. Най-вероятно ще се наложи да се купи допълнително чадърче, но това май е необходимост за доста модели колички. Мога да кажа, че стават както чадърчетата на марката, така и тези на Чиполино.
3. Ако се наложи пътуване с кола, трябва да имате просторен багажник.  Wink Ние нямаме и това беше причината да се разделим с Карера. Като цяло, аз съм доволна.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines