Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 22:25:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 11  (Прочетена 170581 пъти)
 
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #210 -: юли 19, 2010, 14:05:10 »

Juji,за нас кошът за новородено беше "къщата" на Мая до 5-я месец,там си спеше вечер дори  good
И моята приятелка така прави още не е купила на легълце и бебо спи в количката smile
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: юли 20, 2010, 11:02:22 »

Момичета имате ли наблюдения върху Maxi Cosi Mura 3 Fast Forward 2010    blum
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #212 -: юли 21, 2010, 09:28:44 »

Фиамче, ти отказа ли се от Конкорда? По мои спомени Конкорд Нео се предлага във вариант комбинирана 3 в 1, т.е., включва и столче за кола.
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: юли 21, 2010, 13:35:47 »

Аз имам питанка smile Някой използвал ли е подобни столчета за хранене,на мен ми се виждат много практични Girl_hide Какво мислите?

http://www.kasida.bg/sgyvaemo-stolche-za-hranene-compact-seat-babymoov-357-5772.html

http://www.kasida.bg/stol-za-hranene-rainforest-minifisher-price-23-1727.html
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: юли 21, 2010, 13:40:03 »

Фиамче, ти отказа ли се от Конкорда? По мои спомени Конкорд Нео се предлага във вариант комбинирана 3 в 1, т.е., включва и столче за кола.
Ооо въобще не съм се отказала  blum, но пустата цена ме отказва.... като гледам и цените по английските сайтове и там са достааааа високи.. Maxi Cosi на няколко пъти я мернах на живо и доста ми хареса и тя като дизайн, ма ще я видя коклко е маневрена и практична  blum Concord намеря ли я втора ръка и в добро състояние хич няма и да я мисля, взимам я от раз  girl_wink
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: юли 21, 2010, 13:43:23 »

Fiamaa, не ти ли се струва доста тежичка? huhhuh.gif Поне пише, че е 14 кг.

А тези столчета за хранене не ги бях мяркала досега, наистина сякаш са по-практични, освен че са компактни smile
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: юли 21, 2010, 14:53:13 »

Fiamaa, не ти ли се струва доста тежичка? huhhuh.gif Поне пише, че е 14 кг.


Коя да е тежичка? Concord или Maxi Cosi - аз пробвах Concord със зимния кош и ми се стори чудесна  smile поне в магазина ми казаха, че е 11кг. Пък може и да са се объркали. А за Maxi Cosi-to още нямам наблюдения, затова и питах  blum
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: юли 21, 2010, 14:55:54 »

Момичета, моят съвет е колкото по-лека, толкова по-добре за Вас!На мен зимната ми е 15кг направооо голям ад, а лятната ми е 9кг на бертони, много лека и маневрена!
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: юли 21, 2010, 15:16:33 »

Фиама:
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=1110999&cat=3
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=905817&cat=3
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: юли 21, 2010, 18:20:23 »

нашата едната количка е 6 килограма или 7 не помня но е доста по Неманеврена от другата по тежката pardon
 на мен вообще не ми прави впечатление коя количка колко тежи и никога не съм гледала това при избора,те количките нали се бутат не се носят на гръб blush
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: юли 21, 2010, 19:26:33 »

И според мен килограмите на количката нямат нищо общо с маневреността  huhhuh.gif Нашата комбинираната е Кенгуро Виктория и е доста тежка, но е много маневрена, лятната е Чико и е от тези като чадър и пак е маневрена.
Бутала съм и средни килограми, но ми беше доста трудна за управление  Girl_hide
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: юли 21, 2010, 22:25:14 »

Момичета, имам въпрос..искаме да купим шезлонг на малчо, но честно да си кажа, заглеждаме се по малко употребяваните в Продавалника...има почти нови или направо нови в кутия, които са купени, но бебчето не е искало да стои, или пък са късен подарък и не са могли да се възползват от него....
Та искам да попитам две неща:
1. Дали е добра идея да го купим от там при тези условия?
2. Как да избера шезлонг? Тоя въпрос повече ме тормози, искам да е удобно за малкия, той обича да стои на такива неща, заспива си щом го сложа в столчето за колата, примерно, обаче аз избягвам да го слагам там като сме в къщи, че няма легнало положение, все пак...Обаче за шезлонга искам да му е удобно, а в същото време да е стабилен - гледах какви ли не вариации на поставката, със и без възглавничка за главата, с дръжки и без дръжки, с вибрации и без, с мелодии и какви ли не други дивотии...
Та наистина моля мамите с опит да се изкажат по въпроса  give_rose Предварително благодаря!
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: юли 22, 2010, 13:42:16 »

Гери,не виждам нищо лошо в това да си го купиш втора ръка !Гледай да се снема за пране плата и всичко е  good Гледай също шезлонга да е във възможно най легнала позиция.И честно казано не виждам много смисъл от много джиджи-биджи -ние имахме разните му там играчки и музики,но от опит ти казвам-децата се радват повече на една шарена торбичка  pardon
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: юли 22, 2010, 14:15:41 »

Аз да се похваля с днешната ни покупка. Опитах се да си кача снимка в галерията на активната ни гимнастика, ама не ми се получи. Затова давам линк към страница, в която я предлагат. http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/21_289/products_id/6406

А ето това си харесах в магазина като отидох да си вземам активната гимнастика, но трябва да консултирам цвета с таткото преди да го взема. Все пак трябва да се погрижим от сега за следващото лято когато може да заведем детето на палатка.  girl_wink
« Последна редакция: юли 22, 2010, 16:17:56 от Рени » Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: юли 22, 2010, 16:38:10 »

 Рени, честита покупка smile
 Мойра, ние сме с такова столче и смятам, че е много удобно. Влади се чувства чудесно в него и никога не се е опитвал да става или подобни проблеми, каквито други майки със стандартните столчета споделят girl_wink
 Бебче на мечо, нашият е съвсем обикновен на Хаук, купихме го от Пигис хаус за 90лв. Влади спеше през деня в него, беше му удобно, приспивала съм го с полюшкване. Може би тези с вибрацията успокояват повече бебето, но при условие че не бях сигурна дали ще го ползва, не ми се даваха повече пари за тази екстра. А относно почти нови от продавалника - виж ги и прецени дали наистина не са ползвани и в такъв случай не виждам защо да не си вземеш:)
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines