Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 18:13:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 11  (Прочетена 170353 пъти)
 
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юли 05, 2010, 11:53:14 »

оффф колко хубави работи има вече, все по-хубави и по-хубави с всяка година......Така ми се прииска да си имам пак бебче и да пазарувам разни нещица за него....Пу пу пу да не ви е уроки на всички настоящи бремки!!!Да си родите живи и здрави бебчета да им се радвате мнОООООООго!
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #136 -: юли 05, 2010, 12:03:25 »

krisssy, всичко е много красиво! Разгледах цялата галерия, всичко е наистина повече от прекрасно!! Бебче късметлийче Wink
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #137 -: юли 05, 2010, 13:56:31 »

krisssy, чудесни са. И на мен много ми харесва одеялцето в кутията, даже ако не е нескромно, би ли ми казала откъде е  blush?
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юли 05, 2010, 15:18:19 »

Одеялцето ни е подарък от Испания и е от египетски памук,наистина много хубав подарък.
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #139 -: юли 05, 2010, 16:57:05 »

Много харесах всички покупки и е време да разровя и аз чувалите да се опприготвя:) Най - много харесвам да разглейдам детски стаи ...толкова са подредени и аранжирани ....до към края на първата година... после всичко на височина 60см е на земята а сега на височина до към 1м. защото сме се научили да подлагаме кутии и столчета за по голямо удобство в събарянето smile Да са живи и здрави ние ще прибираме. За количките мога само да препоръчам да са със цяла дръжка , тези с двете - имах в БГ , още на 15 ден ми останаха в ръцете а беше някакъв летен не много скъп вариант на Чико .Успех на всички !!!!
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юли 05, 2010, 18:19:16 »

krisssy, чудесни придобивки си имате, със здраве да си ги ползва бебко, живот и здраве.
Аз съм решила сега да купуваме шезлонг, ама много се чудя какъв да е. Набелязала съм си няколко модела на Fisher Price и ще моля за съвет и мнение. И понеже всички шезлонги са с батерии, а мъжа ми нещо е малко скептичен, да питам за колко време се изхабяват? И сега пускам да кажете и вие мнение.

http://www.bebe-best.com/fisher-price-2-1-precisious-planet.html - едното е това, няма музика, но пък е до 18 кг, т.е. става и за по-големичко дете

http://www.bebe-best.com/selection-fisher-price-products_id-13925.html - това е другия модел, с вибрация и мелодийки

http://www.kasida.bg/precious-planet-playtime-bouncer-shezlong-shtastliv-jiraf-32-3082.html - и третия модел

Също така се чудих за тези люлки, такъв тип http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=6299 , но ми се струват, така да се каже направо за сядане, докато шезлонгите уж ги дават от 0 месеца, макар че и те май не са с напълно легнало положение. Мога ли, според вас, да слагам Ема вече в шезлонг?
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юли 05, 2010, 18:27:57 »

Вили аз съм за втория и третия, не гледай първия че е до 18кг, едно дете като порастне малко най малко интересен му е шезлонга  Girl_hide А пък люлката знам ли, Дияна никак не се кефи на люлката  pardon А батерийте, тъй като повечето са с тия големите и с много на брой батерий издържат доста. Нашия го купихме като беше на 40 дни и тука преди 2 седмици някъде се изтощиха батерийте  good
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юли 05, 2010, 18:36:51 »

Вили аз съм за втория и третия, не гледай първия че е до 18кг, едно дете като порастне малко най малко интересен му е шезлонга  Girl_hide
Не съм съгласна. На Крис престана да му е интересен към шестия месец, но на годинка пак му харесва и си седи там.
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #143 -: юли 05, 2010, 18:55:40 »

Вили, аз също бях много навита за шезлонг и тръгнах да купувам, обаче реших да изчакам мъничко. Според майка ми, която е педиатър с 35 години практика, не е добре съвсем мъничко бебе да се слага в шезлонг, който няма пълно легнало положение, каквото и да пише на кутиите (и аз видях, че ги дават от 0 месеца). Четох и други мнения, но ще изчакам месец - два и тогава ще взема шезлонг, или ако купя сега, ще го ползвам по-късно. Иначе на мен ми харесва втория от тези, които си пуснала, третият ми изглежда някак нестабилен, но може да е от снимката.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юли 05, 2010, 19:46:32 »

rozovka столчетата за кола също нямат пълно легнало положение  blush Смятам че в шезлонга няма лощо стига да не се прекалява с него  Wink
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: юли 05, 2010, 20:57:08 »

Има столчета за кола, които имат легнало положение - Bebe confort, Jane, Casualplay. Нашият шезлонг също нямаше пълно легнало положение, но си го използвахме съвсем от началото и много ми помагаше покрай денонощния рев. smile
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юли 05, 2010, 21:40:45 »

Благодаря ви за отговорите, имам още малко време да се почудя кой да избера, ама май клоня към втория. А това за напълно легналото положение е кофти, наистина. Но, в този ред на мисли, има ли някакво ограничение относно времето, което бебчо може да прекарва там, че нали уж и за спане ставали.
А за столчетата за кола, наистина има такива с напълно легнало. Аз днес много харесах едно лилаво на Bebe Confort, ама струваше над 300 лв.  angry и купихме Maxi Cosi. Нашата госпожица вече е готова за пътувания, че досега с коша от количката я возихме.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юли 05, 2010, 21:41:12 »

Столчетата са на друг принцип,те имитират положението в което е било бебчето през 9 месеца,докато шезлонга си е 'стол'. Моето мнение е да се купи шезлонг който може да се ползва дълго време,повечето деца и около годинка ,а и след това продължават да седят в тях  pleasantry
Аз съм за първия шезлонг  good
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #148 -: юли 05, 2010, 22:28:45 »

Аз съм за люлката , няма легнало положение но на нас ни беше много удобна с едни батерии изкарахме от 3м до 1 год после я прибрахме за следващият наследник. Нашата количка  е такава:http://www.hayneedleshopping.com/general/auraselecttravelsystemcypress.cfm?source=channel_intelligence_shopzilla&TID=EVN031&srccode=cii_10043468&cpncode=22-66505333-2  като столчето за кола се закрепя в/у количката и така си се разкарвахме без т.н. зимен кош а и цената е прилична.Дерзайте толкова много красоти наистина е трудно да се избере !!!!
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юли 06, 2010, 09:20:55 »

Ние сме си харесали ето тази количка:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/3_401/products_id/10149
Някой, ако има някакви отзиви за модела ще се радвам да ги сподели. Дали всичко, което е описано е достатъчно или ще е необходимо да се купуват и допълнителни неща към количката? blush
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines