Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 16:22:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 11  (Прочетена 170229 пъти)
 
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: юни 30, 2010, 20:25:48 »

И аз подкрепям, че дори да кърмиш стерилизатора много улеснява, например за помпата за кърма или залъгалки ако ползваш. Наистина първите дни докато свикнеш с бебчо едва ли ще ти е до изваряване на котлона.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #106 -: юни 30, 2010, 20:40:30 »

За мен лично това, че шишетата стават като опушени няма значение. Пьк докато свикна с бебенцето, все някак ще го преживея.

Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #107 -: юни 30, 2010, 21:09:46 »

rozovka, аз съм без стерилизатор.
След ползване измивам всичко с препарат за съдове, избърсвам с кърпа само за бебешките неща и толкова. На няколко дни след измиване пускам всичко за 10 ми във вряла вода в обикновена тенджера.

Според мен можеш да изчакаш. Ако видиш, че стерилизирането ти отнема мн време винаги можеш да го купиш. Аз и помпата си купих доста след раждането когато везе знаех, че със сигурност ми трябва
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: юни 30, 2010, 23:16:32 »

Аз ак сега си купих стерилизатор, досега изварявах в тенджерата, ама не си е работа, много по-бързо е в микровелето. Аз предварително такива джаджи никакви не бях купила, даже и помпа за кърма нямах, че се наложи майка ми да купува в болницата. Ама сега като се замисля, не е лошо предварително да се набавят, ама и аз като другите не исках предварително да трупам много неща в къщи.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: юли 01, 2010, 05:49:03 »

Аз съяо няма да купувам стерилизатор. Имаме съдомиялна, къде темепературата на вода е доста висока и е достатъчно за стерилизиране и добро измиване. Поне моя приятелка така изгледа 2 бебета.
Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: юли 01, 2010, 09:51:04 »

Е и ние имаме съдомиялна, ама не бих сложила биберонките на бебчо в нея. Всеки си преценява сам за себе си. Аз стерилизатор си купих, както и помпа.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: юли 01, 2010, 12:27:00 »

Момичета, помогнете, че съм пред една дилема.
Ние сме със сгъваема кошара, аз обаче харесвам повече дървените. Взехме сгъвамеа поради това, че не сме се устроили и смятаме да вземем дъревена веднага щом се нанесен в новото "вкъщи"  blum
Та питам се има ли смисъл?
Тази кошара е с две нива и е до 15 кг. Смятам като вземем дървена тази да я остъавя на долното ниво за игра и така.
Та интересно ми е колко време спят децата в дървените, защото една от причините да искаме вземем такава е това, че си мисля че спят там поне до 3-4 години  crazy
Може ли да ме изкара само сгъваематга и дали ще се окаже излишна покупка дървената ?  blum
Мисля си че като вземе да се изправя и да се лашка, далеч по добре ще е да е в дървена и така.
Сега много се чудя  girl_impossible . Просто незнам - моля ви за мнение по въпроса  smile
Активен
loni6666
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #112 -: юли 01, 2010, 12:50:18 »

Вероника, аз относно сгъваемите кошарки немога да взема отношение не съм ползвала, но относно дървените мога да кажа следното.
Креватчето (дървено), което ще използваме за новото попълнение е било мое, а след това на брат ми. То е с размери 140/70 и аз съм спала в него до 5 години съвсем спокойно. Причината да се преместя след това в друго е раждането на брат ми  pardon
Та, исках да ти кажа, че можеш да си спокойна - това креватче се ползва доста време.
 Да си призная честно сгъваемите кошарки ми се виждат малко нестабилни, но пак казвам - нямам опит с такава.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: юли 01, 2010, 12:56:13 »

Вероника,и аз съм ЗА дървените кошари 140 на 70  good И аз много добре си спомням че моята племенничка спа там до 5 годишна възраст-а тя е висока за възрастта си!
Ние имаме и згъваема,като ходиме на гости с преспивате,но честно да си кажа не съм и голям фен  nea то като почне да скача диването вътре-Хана сега е около 10 кг и  girl_impossible
А за игра после-да ти кажа,че Хана един път да си е играла вътре ,то нали по-интересното е навън Girl_hide
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: юли 01, 2010, 13:14:32 »

Лони, Майче благодаря ви  give_rose  -явно правилно разсъждавам, но все пак друго си е опита.
Аз смятам да я позлвам сгъваемата за път, а за игра ако и харесва , за сега съм много доволна но сме малки още. Сега ще се ровя да разглеждам дървени кошари, ако занета интересни сайтве ще съм много бладарна да споделите  tease
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: юли 01, 2010, 13:18:41 »

Вярка аз и май доста момичета от форума харесваме тези - http://nani.bg/index.php?cPath=900019_900067&sort=a , не са някави ефектни на външен вид, но пък са едни от малкото от дърво, а не от ПДЧ  good
Активен
wanting
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: юли 01, 2010, 13:33:26 »

аз съм твърдо ЗА дървените легълца...племенницата ми спа в нейното, докато не започнаха да й опират краченцата smile Колкото до това точно какво да бъде...на мен ми препоръчаха да е легло-люлка, като люлката да може да се застопорява и да има 3 нива на матрака за различните възрасти... smile
на нас ни подариха сгъваема кошара, но определеномисля да остане за игра или за гости...
а вчера си взехме легълце заедно със скрин  girl_wink
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: юли 01, 2010, 14:15:24 »

Ние вчера си харесахме ето такава кошара с размер 70/140. Жената в магазина ни обясни, че може да има два варианта на изпълнение и сега се чудя, кой от двата да е. Вариантите са решетката да е на две части, като първоначално да се използва само долното ниво, за да се взема детето по-лесно, а като започне да се обръща и изправя ще сложим и горната част или да е с цяла решетка с две нива на подматрачната рамка. Може ли да ми помогнете. В голяма чуденка съм.  give_rose
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: юли 01, 2010, 17:39:53 »

Рени леглото ви е много хубаво, ние сме във втория варинт (нива на подматрачната рамка) и го смятам за удачен  good
Активен
wanting
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: юли 01, 2010, 20:28:04 »

и аз мисля, че е по-важно да има нива на подматрачната рамка...като го сложите на най-високото ниво, също ще е много лесно за вземане...а пък като започне да лудува..ще го смъкнете надолу smile
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines