Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 14:25:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 11  (Прочетена 170119 пъти)
 
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юни 28, 2010, 23:03:41 »

Ами ние още не сме я купили количката, но се спряхме на модел някъде в 6-тия месец като бях.

Помпа за кърма си купих на Авент, но още не съм я ползвала, така че не мога да дам отзиви. Всички казват, че са най-хубави. Аз си я поръчах по интернет от английкия amazon, както и стерилизатора, излизат на половин цена в сравнение с България.
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юни 29, 2010, 08:25:20 »

Ние купихме количката някъде началото на 6ти месец. Или пък май даже по-рано беше, ама така ни хареса количката, че не се чудихме повече.
Аз ЛИЧНО също съм за модел с 4 колела, нашата е като танк - на всякъде минава, през всичко и при това малкия не усеща ни дупки, ни чудо, благодарение на амортисьорите. Нашата няма отделни кошове, но е комбинирана - има и летен, и зимен вариант, а вместо кош за новородено се ползва порт бебето - страшно удобно е. Харесва ми и това, че няма опасност да му умалее - всмисъл, като му стане тясно порт бебето, заема мн мн мн по-малко място от коша, който имат количките с отделни кошове  blum А и цената е доста по-ниска, все пак и това е фактор, ако имаш високо качество.
Бих те посъветвала да не се ръководиш от пола за цвета на количката, а да си вземеш нещо унисекс.
 smile
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 29, 2010, 09:15:22 »

Количката както и всичко взех преди да родя -аз знаех какво искам и не виждах смисъл да я взема по-рано и само да ми заема място  good
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #78 -: юни 29, 2010, 09:57:37 »

Мамчета,може ли да ми кажете 3-ката памперси,които са от 4 до 9 кг,за колко време умаляват?Питам,защото ще ми взимат памперси  от Турция и се чудя колко пкета да поръчам??? *crazy*Имам чувството че 3 номер ще се ползват по дълго,поне 2 месеца още?
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 29, 2010, 09:59:50 »

Мамчета,може ли да ми кажете 3-ката памперси,които са от 4 до 9 кг,за колко време умаляват?Питам,защото ще ми взимат памперси  от Турция и се чудя колко пкета да поръчам??? *crazy*Имам чувството че 3 номер ще се ползват по дълго,поне 2 месеца още?

Рубинче, повече от два месеца ще се ползват pardon поне ние сме още на 3-ката като на 7 месеца сме 8кг smile
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юни 29, 2010, 10:00:52 »

В предвид това, че бебчовците все пак наддават най-бъроз първте три месеца и после вече по 600-700 грама че и по малко, според мен повече време ще се ползват. Габи е около 6.200 кг сега и бая далеч ми се вижда да стане 9. така че взимай  good

А Мила е писала - то си зависи от детето но според 9 кг са си големи бебета като месеци
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #81 -: юни 29, 2010, 10:35:32 »

Благодаря ви сладинки give_rose!И аз така мисля,защото съдя по момченцето на моя позната-то е на годинка и 2 месеца,а е на 10кг.Ще взема повечко!Между другото да споделя нещо тук!Нали бяхме на Памперс премиум.Мислехме,че обрива е от урината,да ама не!Таткото взе на своя глава един молфикс от Турция и какво стана-от първия памперс изчезна всичко!Да,ама заминахме на гости за 1 седмица в едно малко градче,където нямаше 3-ка молфикс,защото населението там се знае и няма такива малки бебета!Намерих аз от една дружка Либеро 3-ка и  и ги купих!Викам си,нали те са най-скъпи би трябвало да няма проблем и да удържим 1 седмица.Да,ама от първия памперс и Миши стана не на пъпки,а на ранииииии!Ужас!Ревееше ми се!
Веднага поръчах от нашите и се оправихме набързо!
Та мисълта ми беше,че не мога да разбера защо Либеро-то я изприщи така?Нали уж няма алое вера? *crazy*Та нашата мома сега понася едни от най-евтините памперси! pardon
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #82 -: юни 29, 2010, 11:06:57 »

Руби, цената нищо не значи.

Брат ми са в бедствено финансово положение и като купуват памперси, откакто малката се е родила, купуват най-голямата вьзможна опкавока, за най-малкото вьзможни пари - ако може 100 бройки за 1е идеално! Криси не е имала никога нито пьпка, нито червенина, да не говорим за подсичане - дупето и е огледало  pardon
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #83 -: юни 29, 2010, 11:16:56 »

О,дааа и аз съм на мнение че цената не е гарант за качество!Даже вече съм се сблъсквала с обратното!Много по доволна съм оставала от случайно купено евтино нещо! good
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юни 29, 2010, 13:38:24 »

Да се намеся относно това кога се купува количката значи Герии няма да се съглася с теб във вашия случай така се случи, защото знаеш как стояха нещата, ако количката си е от магазин не виждам смисъл да се бърза, не за друго ами първо - винаги можеш да попаднеш на нов модел, който да ти хареса повече, второ ако не харесаш друга тази която си харесал винаги можеш да я намериш в някой магазин и да я купиш  Wink За какво само да ти заема място от рано  pleasantry

 

Относно памперсите и ние сме с 3-ка, купих 4-ка но са доста големи и сега чакаме да им дойде времето, през това време сме с 3-ка  good

Вили пиши ми купихте ли стерилизатор? girl_wink

А и за помпата, не помня обаче кой пита, май Агент - Авент и Медела са хубави  good
« Последна редакция: юни 29, 2010, 14:38:18 от Gergancheto » Активен
rosi09
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юни 29, 2010, 13:46:12 »

Здравейте, мамчета!
Искам и аз да се наместя в темата за количките... Харесала съм една, по точно влюбена съм в една количка, но идея си нямам дали ще е ок...
http://baby.galix.bg/index.php?step=module_action&modname=pricelist&modaction=details&product=679&product_cat=114&lang=2&
Ей за това става въпрос - гледах я на място - гумите и са едни по-големи (не като на болшинството колички с които се разминавам по улицата), а и самата количка ми се стори една по - широка от другите (но не чак като за близнаци). Та как ви се струва на пръв поглед - дали ще е удобна - на мен, а и на бебка?
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юни 29, 2010, 14:05:31 »

rosi09 аз лично отчитам като голям минус това че предните й колелета на завиват, струва ми се доста НЕманеврена  Wink
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юни 29, 2010, 14:06:42 »

Леле да -това че не се въртят колелата е направо кошмар  blum
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юни 29, 2010, 14:25:32 »

Руби, относно памперсите това си зависи как качвате, Ивон ми е на 2 год и половина и е още с 4-ка, така че всичко си е до дете, но определено поне 3-4 месеца ще ги ползвате
Активен
rosi09
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юни 29, 2010, 14:28:22 »

а как мога да разбера че предните колела не завиват?
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines