Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 06, 2024, 10:27:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 11  (Прочетена 170044 пъти)
 
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 21, 2010, 11:10:37 »

Герчик, мерси за бързия отговор и аз така си мислех   give_rose надявям се, че не съм решила много от рано да пазаря, ама не мога да се спра, то това е мания  tease
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 21, 2010, 11:24:48 »

Фиамче, вземи си няколко бодита за новородено, но гледай в перспектива, защото бързо омаляват. Освен това всяко бебче се ражда с различни размери и кг. и реално вие може и повече време да ползвате тези за NB. Винаги можеш да навксаш с размера 0-3М, но си имай няколко бройки за новородено, да не са широки и да висят.
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 21, 2010, 13:27:29 »

Ох, ох, ох чакайте да ви покажа какво поръчах:







Като пристигнат ще ги наснимам да ги видите. За доставката до БГ от mothercare се оказва, че е 25GBP +  2GPB за всеки килограм  blum  Е за момента си начешах крастата, дано скоро пак не ми се налага  pleasantry
« Последна редакция: юни 21, 2010, 13:30:03 от fiamaa » Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 21, 2010, 14:23:55 »

Фиамче, голям кеф, а? Супер дрешки си поръчала. Както гостенка ти е казала, зависи как ти върви бебето. На Евелин доста торбести и бяха новородения размер в началото и досега си ги носи всичките. Започнахме да слагаме отскоро 0-3 мес размер, но като гледам сигурно до края на есента ще има да ги запълва.
Активен
Zori83
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 542



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 21, 2010, 15:48:48 »

Фиамче, покупките ти са много сладурски blum Оф и аз вече нямам търпение да започна да пазарувам и се чудя защо все още се ослушвам crazy
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 21, 2010, 20:03:46 »

Фиама, следващият път като поръчваш от Мадъркеър, ползвай фирма превозвач (само да ти ги достави до тук), така доставката ще е до техен английски адрес и няма да е 25 паунда, все пак приемат БГ карти и така ще платиш на фирма превозвач по 1.3 или 1.5 паунда на кг. Ще ти излезне доста по-евтинко, да не говорим, че ако поръчаш повечко неща имат и безплатна доставка.
Иначе, нещата са ти много сладки!!!!
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 21, 2010, 20:24:28 »

Фиамче, аз малко късно виждам какво си питала, но да ти кажа - зависи и колко ти е голямо бебчето. Нашия малчо се роди 2900гр и 48 см, сега ще прави 1 месец и все още някои дрешки, на които пише за новородено са му ок. До миналата седмица му бяха дори големички. Тааа, Герганчето е права - за месец може би омаляват, ако е по-дребничко мъничето, което не е много време, ама пък не може все дрешките да са му големи  smile
Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 22, 2010, 09:18:02 »

И аз да си кажа за размерите на дрешките, въпреки че още не сме ги пробвали на живо. Аз вземах само от 0-3 месеца и те ми се виждат ужасно мънички. Но и нашето бебе засега едричко върви. Пък и като се изпраха, сякаш още по-мънички ми се виждат, чак се чудя дали ще му станат.
Фиамка, покупките са много сладурски! Да си ги ползвате с кеф smile
Аз започнах да пазарувам, когато започнах да усещам бебо в края на 17-та г.с. Няма защо да се лишаваш от най-хубавите моменти на предтоящото майчинство. Начесвай си крастата колкото ти душа иска.  good Wink
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #38 -: юни 22, 2010, 22:15:47 »

Хайде и аз да се изкажа за дрехите.Купуваите  смело 0-3, е верно първия месец са като взети на заем но след това всичко се изпълва с "ракетна бързина" Не вземаите и много защото и гости ще доидат и те като донесат ще се окажете на финала като мене с купища неща които стоят с етикетите.Е добре е да има един два тоалета за изписването и за пред хора но не повече. А по вапроса с пазаруването ....радваите се на това време бабините деветини оставете за друг, това е най прекрасното , ако сте в добра кондиция и времето позволява обикаляйте магазините , така хем ще се подготвите емоционално за мъника хем ще изградите свои вкус и поглед върху нещата.Не като мене дето се хвърлих на едни маратонки за Тиа - толкова бяха малки и сладки а за жалост още са и големи а тя е вече на 2 lol)) Цунки по тумбетата !
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #39 -: юни 23, 2010, 08:50:49 »

Хайде и аз за дре6ките!Родихме се 3 и 400,сега е около 4 и 500 и дрешки за 3 месеца не можем да носим!Ако се закопчават между крачетата не можем да ги закопчеем!!! :\Подариха ни куп дрешки,които не ни стават и сега саприбрани чисто нови! :girl_impossible:Маалката е на месец и половина а не й стават тези за 3месеца!Мой съвет е да купувате повече дрешки които са от 2 части-ританки и боди или блузка!Тези гащеризончета на нас ни умалчха адски бързо и си стоят чисто нови!Пончкога имам чувството че ние сме дефектни! blush
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 23, 2010, 14:14:06 »

.... I'm so happy, happy, happy....
 yahoo yahoo yahoo

От тази сутрин вече си имаме и количка за бебо High Trek 2010 на BebeConfort tease tease tease Бях забравила каква емоция е пазаруването за новия член на семейството Girl_hide Сложихме началото на покупките официално Girl_hide

ето я и нея:
и
 
и чантата
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 23, 2010, 14:27:17 »

Сладурки, багодаря за отговорите, но при всеки си е индивидуално  blum явно

Майчеее, страхотна ви е покупката, със здраве и кеф да си я ползавате. Ако не е неудобен въпроса колко излезе целия комплект? В нета я намирам на 860лв, но това не е ли само шасито  crazy
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 23, 2010, 14:48:18 »

Благодаря ти, Маринка! Иначе тази количка надхвърли доста предвидения от мен бюджет , но не й устоях blush Та... летният кош върви със шасито и дъждобранче и е на цена 860 лв., кошът за новородено е 578 лв.; чантата е 130 лв и чадърчето е 58 лв.
Активен
Scarlett
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 23, 2010, 14:53:12 »

Harmonia, да ви е честита покупката и със здраве да си я ползвате. С голям красавец да я напълните.  Bravo
Направо е страхотна!
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #44 -: юни 23, 2010, 15:10:15 »

Harmonia,много ви е хубава количката мила!Да си я ползвате със здраве!На мъника много ще му хареса!А този цвят ми е лубим! good
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines