Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 11:25:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 11  (Прочетена 160910 пъти)
 
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: септември 12, 2010, 12:22:27 »

Miri само да допълня че новия модел на Slalom pro-то има обръщат се в 2те посоки на движение летен кош good
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: септември 12, 2010, 19:26:11 »

Мацки, имам спешна нужда от помощ..Вие колко космонавтчета, зимни спални чувалчета и т.н. имате?
Питам защото аз купих  едно космонавтче и едно спално чувалче - с ципче ,дебелко с дълъг ръкав и качулка и сега съм харесала едно якенце, към което отдолу с копченца тик-так се добавя торбичка и пак става чувалче.Та мисълта ми е първите две достатъчни ли са ми или да взема и това?Много ми харесва, в голяма чуденка съм... crazy
Според вас колко такива неща са нужни?
Благодаря ви!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #452 -: септември 12, 2010, 19:45:54 »

Щом ти лежи на сьрцето, купи си го. Аз имам едно чувалче и едно космонавтче.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: септември 12, 2010, 19:47:56 »

Агентче, като се има предвид, че чакаме декемврийски бебета мисля, че това, което си купила е достатъчно. Все пак не мисля, че ще изкарваш бебето всеки ден навън. Най-много ще ти трябва за изписването и консултацията през месеца. Това е моята логика, но дано се включи някоя зимна мама от миналата година и да каже.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: септември 12, 2010, 20:29:29 »

Ами Рени едва ли ще си седите вкъщи цяла зима  pardon
Ние имахме едно космонавтче и едно чувалче, все пак те не се перат при всяко обличане, тъй че попринцип са достатъчни за една зима, но Agent T ако имаш финансова възможност и ти е много присърце вземи го  good
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: септември 12, 2010, 20:53:38 »

А ти за Stokke провери ли във всички възможни сайтове, за които ти бях казала  Wink. Все пак на мен ми излезе с около 1000 лв. по-евтино от тук.
Искам само да опровергая kokiche относно Stokke, че това че е по-висока хич даже не означава, че е нестабилна и не е за нашите тротоари. Вече 3 месеца я бутам и не съм видяла някакъв проблем. Супер маневрена е и мога да я управлявам и с една ръка. И това, че коша е вдигнат по-нависоко, смятам, че е предимство. Все пак не смятам, че без да имаш реален поглед, могат да се дават такива мнения.
Колко ти излезна, от кой сайт и за какви пари, ако може.
Вчера гледах как 1 щастлив татко маневрира с такава количка.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: септември 13, 2010, 07:53:35 »

..Вие колко космонавтчета, зимни спални чувалчета и т.н. имате?..

Да ви кажа, и аз съм в шок от разнообразието на портбебета, термочували, завивки, спални чували, космонавти, snowsuit-чета, snugsuit-чета.. и не мога да разбера в какъв вид се изнасят бебетата от къщи зимно време. Надявам се някак си като застудее да започна да добавям едно по едно такива неща и да одържа положението.. но според мен на дали има начин зимата да не излизаме с бебетата. При положение, че е широко обсъждано например проходима ли е една количка в сняг, това ме кара да мисля, че много хора излизат в снега с колички biggrin - сигурно и бебетата са вътре  girl_wink И не знам вие откъде сте, но софийската зима последните години има тенденция да продължава до май месец, та .. няма отърване от зимните дрешки..

Agent T
, ти как решаваш какъв размер да ги купуваш тези неща? Те като цяло не са много разтегливи, в сравнение с памучните долни дрешки, и се чудя като не знаеш колко ще е голямо бебенцето, как решаваш какво да купиш?
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: септември 13, 2010, 09:17:35 »

И аз съм в чуденка за тези космонавти и чували и в крайна сметка взех та поръчах ето това, което много странно е без размер  crazy


По натам мисля е един космонавт да взема  Wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #458 -: септември 13, 2010, 09:19:35 »

Ми те тук да не кажа всичките, но тези, които аз сьм виждала са без размер  pardon

И аз имам спешен вьпрос:

Някой може ли да ми препорьча бьрз и коректен БГ-сайт, от който да си порьчам многократните пелени? (бамбино мио)

Благодаря, ако някой ми отговори бьрзо - по разни причини една дата ме притиска и трябва да ги порьчам днес или най-кьсно утре.
« Последна редакция: септември 13, 2010, 09:33:41 от inaxastra » Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: септември 13, 2010, 09:51:21 »

Ина ето тук http://family-bg.com/index.php?manufacturers_id=106 и тук http://www.papagal.net/index.php?main_page=index&manufacturers_id=15 може би и това http://www.kasida.bg/bambino-mio-mio-intro-komplekt-s-shtampa-368-6507.html
« Последна редакция: септември 13, 2010, 09:53:08 от fiamaa » Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: септември 13, 2010, 10:34:39 »


Agent T[/b], ти как решаваш какъв размер да ги купуваш тези неща? Те като цяло не са много разтегливи, в сравнение с памучните долни дрешки, и се чудя като не знаеш колко ще е голямо бебенцето, как решаваш какво да купиш?
[/quote]

Ами, мила няма как да гадая колко см. и кг. ще е бебето накрая ...или освен да чакам да се роди пък тогава да търча по магазините?Връхните дрехи, които съм взела нямат размер..чувалчето ми е 0-1г.,а космонавчето изненадващо, но е разтегливо и може да се носи повечко.Колкото и голямо или малко да е бебето няма да е с извънземни размери....
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: септември 13, 2010, 10:37:23 »

Фиамче, точно такова чувалче съм взела и аз, но зелено. Wink
Имам приятелка със същия модел, детето й е на 1.4г. и още го ползват.Някои имат размери , други не..по-добре по-голямо, за да се ползва по-дълго време.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #462 -: септември 13, 2010, 10:42:15 »

Фиама, много сьм ти благодарна  give_rose give_rose give_rose give_rose

Порьчах всичко, което ми трябваше  danceg danceg danceg
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: септември 13, 2010, 13:19:16 »

fiamaa страхотно чувалче от къде го поръча ако не е тайна.И ние чакаме бебче през декември и ще ми бъде необходимо. Благодаря предварително за инфото... give_rose
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #464 -: септември 13, 2010, 14:07:22 »

fiamaa страхотно чувалче от къде го поръча ако не е тайна.И ние чакаме бебче през декември и ще ми бъде необходимо. Благодаря предварително за инфото... give_rose

От този сайт http://www.uniquebg.com , но така като гледам май вече го няма. Ето може и тук http://www.bebe-best.com/advanced_search_result.php?keywords=Sucre%20D%27orge&search_in_description=1&sort=3a&page=1 да провериш, има глоям избор на въпросната марка  Sucre D'orge 
« Последна редакция: септември 13, 2010, 14:20:12 от fiamaa » Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines