Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 05, 2024, 12:28:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 11  (Прочетена 164870 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #405 -: септември 07, 2010, 14:04:47 »

Да ви се похваля с моята придовбивка, оято ме прави невероятно щастлива, от години ги мечтая тия зайци:



* photo-36.jpg (44.29 KB, 532x600 - видяно 253 пъти.)
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: септември 07, 2010, 14:17:18 »

Ина,  Bravo, страхотни са

А аз да покажа на каква количка се спряхме, тук се оказа, че ги има само в Айко, но са по-скъпички за това решихме да я поръчаме от сайта, да видим в какво състояние ще пристигне. Друго си е да я видиш от близо, но ще рискуваме и дано имаме късмет smile

http://www.babystyle.co.uk/Lux3in1.html
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: септември 07, 2010, 14:59:43 »

Поли, тази с големите гуми и цялата дръжка ли ?
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: септември 07, 2010, 17:56:40 »

Поли, много ми харесва! А каква е цената, че аз поне не я намерих? И колко ще ви излезе самата доставка? За четириколка не е никак тежка - 11.5 кг. Дано си доволна и ти служи вярно good
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #409 -: септември 07, 2010, 18:02:37 »

Поли,много добър избор  Bravo Bravo
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: септември 07, 2010, 19:20:10 »

Аз имам едно питане относно количките,че тая тема ми е тъмна Индия  blush . По какво се разбира , дали е хубава и удобна, в този сайт намерих марките, които се предлагат http://www.strollers.com/Strollers-C367128.html + Чико, ама те нищо не ми говорят  nea
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: септември 07, 2010, 23:27:37 »

Момичета,знаете ли дали в България има магазин,от който мога да си поръчам количка Stokke?Доколкото разбрах май  само в един се предлагат и е във Варна? crazy

Във Варна Stokke се предлага в магазин Dolce Vita. В София са ти казали вече къде можеш да намериш. Аз лично моята си я поръчах от един английски сайт. Препоръчвам ти да се поровиш из сайтовете и да разгледаш на какви цени се предлагат там, защото тук са им доста завишени. Ама на мен лично новата им колекция 2010, която вече се предлага нещо не ми харесва в цветово отношение, ама пък това си е само мое мнение  good.
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: септември 08, 2010, 00:03:51 »

 Здравейте момичета и аз да се присъединя най-сетне в темичката нищо че вече сме направили първите покупки   girl_wink
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: септември 08, 2010, 07:49:36 »

Лени, количката е 3 в 1, така както е на снимката- съответно лятна, зимна и кошче за кола.
sunray, цената е 672 лева, а за доставката ни искат още 60, така че ще ни излезе около 730лв.
Активен
kokiche
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 312



« Отговор #414 -: септември 08, 2010, 09:00:14 »

По повод ЕБХ-то. Бих искала да поздравя мамите, който възнамеряват да ползват пелени за многократна употреба. good Начинанието сигурно ще е доста трудоемко, но усилието си заслужава. Аз самата едва ли ще разчитам на тези пелени от самото начало, но определено не ми допада идеят детето да ходи с памперси до две години. Времето и самото дете ще си покаже, но и аз се вълнувам от тази идея от сега и оставям в недоумение близките си. nea Но в крайна сметка всеки се опитва да прави за детето си това, което смята за правилно. А за прането с нормален прах на бебешките дрехи - твърдо съм против. Ще пробвам или сапунените ядки или някакви еко-препарати.

Не съм купила абсолютно нищичко за малкия бебчо  sad. Още не сме сигурни за пола, но нямам търпение да избера нещо за тумбалачко  girl_wink
« Последна редакция: септември 08, 2010, 17:14:02 от kokiche » Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: септември 08, 2010, 16:32:49 »

Аз да се похваля, че най-накрая се спрях на количка  blum ето я и нея


Поръчах я от сайта, който беше дала krissy и мисля, че цената е супер за модел 2011 ето я и в сайта http://www.babyartikel.de/produkt/kombikinderwagen/abc_design_cobra_beige_dark_brown_kollektion_2011 включва доста неща, поне по това, което ми преведе google translate - 2та коша, столче за кола, аксесоари, дано само да не съм се объркала  pardon  Wink

Е все пак моята любов си остават  Stokke и Concord Neo, но са твърде голям залък  pleasantry
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #416 -: септември 08, 2010, 17:47:47 »

Фиама ,много хубава количка.Моята мечта беше количка с такива гуми ,но нямаше тук ,а и тези които намерих бяха от 800 евро нагоре.Тази ми се струва супер
Активен
kokiche
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 312



« Отговор #417 -: септември 09, 2010, 07:34:43 »

Честито Фиама Wink
Много е симпатична количката. Със здраве да си я ползвате. Според мен е много по-стабилна от другите две марки, които посочваш. Стоук - за мен са с толкова футористична форма, че са подходящи само за разходка в молове. Представи си как ще се дрънкат по нашите равни тротоари. :girlhide:Просто те са предназначени за друг пазар. А другият модел, който посочваш също ми се струва нестабилен с тези малки предни гуми. Така че недей да съжаляваш - изборът ти е оптимален: цена - визия - стабилност. Дано да бъде и здрава good.
Моят фаворит е Инглесина:
http://www.adria2001-bg.com/index.php?m=320&category=126&pc=124&prodid=1165&product_name=Otutto
но и цената им е  shok. Виждала съм я в магазина, толкова е маневрена и лека. Не се търкаля, а направо пеееее, а аз  :'(
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: септември 09, 2010, 09:01:04 »

Аз да се похваля, че най-накрая се спрях на количка 
Поръчах я от сайта, който беше дала krissy и мисля, че цената е супер за модел 2011 ето я и в сайта http://www.babyartikel.de/produkt/kombikinderwagen/abc_design_cobra_beige_dark_brown_kollektion_2011 включва доста неща, поне по това, което ми преведе google translate - 2та коша, столче за кола, аксесоари, дано само да не съм се объркала  pardon  Wink

Е все пак моята любов си остават  Stokke и Concord Neo, но са твърде голям залък  pleasantry

фиама,
Честито за количката, но според мен си се объркала crazy, както знаеш аз към със същата марка и същия цват количка, само че три тека модел и цената доколкото знам включва само коша за новородено и летен кош, столчето е отделно както и всички останали аксесоари, като адаптори, чадърче и т.н, въпреки че в сайта го дават на снимката заедно с останалите кошчета. Освен ако за 2011 не са пуснали някаква промоция всичките неща да са в комплекта. Цената е същата като миналата година. Дано аз съм в грешка  good
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: септември 09, 2010, 09:02:59 »

Фиамче, честита покупка, много е хубава количката, а с пълнежа в нея ще бъде уникална  give_rose
Ние засега сме се спряли на Mallibu на Hauck - http://www.hauck.de/travelsysteme/all-in-one/malibu-all-in-one/malibu-all-in-one-142035.html или на Gemma на Chipolino http://www.bebe-best.com/strollers_detski-kolichki-chipolino-products_id-11161.html. Nякой има ли мненния относно тези модели?
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines