Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 11:00:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Покупки за бебето и детето" 11  (Прочетена 160909 пъти)
 
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 19, 2010, 14:53:16 »

Значи и аз така си мислех,Майче.Второто е на 3 нива(не знам защо не е като линк).Ще ходим и мерим с рулетката за височина lol)) Като няма някой калпазанин за нагледен примерМайче и аз се бях влюбила в първото легло,но сега след мислене и аз започнах да се чудя за това,което ти каза.А и със свалящата се решетка да не се окажем много "оправни" и на земята след време.
КатиНка ,много ти благодаря за комплиментите.Ами дрешки-от английските сайтове.
Ще ти пратя линк за стерилизатора:) http://okto.bg/product.aspx?id=61 Дано съм ти помогнала!
Благодаря момичета за бързите отговори!
« Последна редакция: юни 19, 2010, 22:14:18 от bori » Активен
uzini
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #16 -: юни 20, 2010, 01:21:35 »

bori аз съм с това легло - http://eshop.chipolino.com/?act=inside_product&product_id=413.
Все още не съм вдигнала решетката /сина ми е на 8 месеца и пълзи, но не може да се изправя сам/. Детето трябва да се набира, за да има опасност да падне. Разстоянието от матрака до свалена решетка е повече от педя.
Успех в избора.
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 20, 2010, 09:02:03 »

uzini, ние харесахме същото легълце  Bravo ще го купим другия месец
Значи си доволна от него?
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #18 -: юни 20, 2010, 12:05:05 »

Здравейте мацки!
Имам едно въпросче към вас!Ползвал ли е някой от вас памперсите на Молфикс и доволен ли е??Ние до сега бяхме с Памперс,ама след като слжвих Молфикс и обрива ни изчезва!Донесоха ми един пакет от Турция и сега маи ще минаваме на тях!А между другото ми останаха 2 пакета на Памперс премиум,двойката 3-6кг.Смятам да ги продавам!
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 20, 2010, 13:10:45 »

Рубинче, ние с каката преди половин година основно Молфикс ползвахме и бях доволна, след това минахме на Памперс и Пуфис. Последният път взех пак Молфикс, а ние вече ползваме само на спане памперси и да ти кажа сега пропускат. Незнам дали са ги развалили или много пишкаме, но няма да рискувам май да купувам пак от тях. От Памперс и Пуфис съм много доволна  good
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #20 -: юни 20, 2010, 14:04:46 »

Ами и аз съм доволна от Памперс от към непропускливост ама голям обрив получихме а и наистина много миришат!Казаха ми че Памперс с лайка не обринвали ама пак миришели!От Турция иначе могат да ме снабдяват с всеки вид освен Пуфис-нали са български!Та сега ползваме Молфикс а също така ми хвалят Хъджис???Смятам да използвам целия пакет и ако обрива наистина изчезни да си взимам от тях!Ама питам вас с по голям опит дали сте доволни!
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 20, 2010, 14:11:09 »

Ами изхарчи си пакета и ако си доволна си взимай от тях  good. Може като са турски да са по-качествени от нашите  pardon
Активен
uzini
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #22 -: юни 20, 2010, 14:46:42 »

uzini, ние харесахме същото легълце  Bravo ще го купим другия месец
Значи си доволна от него?

Да, не е мръднало и много лесно се почиства. Матрака се продава отделно от леглото /за информация/. Аз си мислех, че чекмеджетата отдолу са малки и нищо няма да мога да слагам там, но останах учудена, когато го сглобихме - пелените, чаршафите, одеалцата - всичко това го побраха  yahoo.
Да се похвалиш, когато го купите.
« Последна редакция: юни 20, 2010, 14:49:40 от uzini » Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #23 -: юни 20, 2010, 14:51:46 »

Рубин, защо не купиш от аптека от различни видове пелени на бройка /повечето продават/ и да прецениш кои как се отразяват на кожата на Михи, а и кои пропускат и кои не. Така ще си по-наясно към кои да се насочиш от личен опит, защото сто мами да попиташ, дечицата и кожата им са различни и пелените им въздействат по различен начин. Също бих те насочила и към био пелените Wiona, те са и биоразграждащи се. 
« Последна редакция: юни 20, 2010, 14:53:31 от КатиНка » Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #24 -: юни 20, 2010, 15:06:46 »

ми не ми върш работа защото за да разбера дали ги понася трябва да ги ползваме определено време!От 2-3 бройки не мога да реценя дали ще мине обрива или ще дразни!Сега ще си го използвам  ако изчезне ще взимаме от тях!Обае ще минем на 3-та че ни се отбелязват ластичетата!Бутчетата големеят! girl_wink
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 21, 2010, 08:42:07 »

Руби, аз вече се убедих, че всичко е до партида... Калоян няколко пъти ми се е обривал от Памперс сините опаковки, после минахме на Премиум-а (белите) и се оправи ... От един пакет премиум също се обрина, сменихме го с друг веднага, а остатъка ги хвърлих и нямахме повече проблеми crazy...

Аз да ви попитам, че сме на вълна количка в момента и както бях твърдо решила за Chico Trio S3 , така сега направо се влюбих в High Treck на BebeConfort tease ето за това говоря:
http://www.bebe-best.com/bebeconfort-high-treck-choco-mint-2009.html
http://www.bebe-best.com/strollers_koli4ki-bebeconfort-products_id-18405.html

малко по-скъпа идва, но като я видях на живо е страхотна.... blush и се замислих много сериозно blush та ако някой има отзиви за нея, ще съм ви много благодарна blum
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #26 -: юни 21, 2010, 09:03:36 »

 Harmonia,за пампите-ами от различни места шзимаме и от денч на изписването като ч почнахме и е шсе с зачершено дупе!Сега се оправи!
За количката-аз съм предоволна от Чикото,ама нчмам отзиви за друата!Прецени си и наистина нчкой да ти даде мнение!На мен на външен вид е страхотна! good
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 21, 2010, 09:16:45 »

Рубин, ние ползвахме основно Молфикс и сме доволни - никога не сме имали проблеми с тях. Аз лично от Памперс не съм толкова доволна. В момента сме с Пуфис и също съм доволна. Молфикс от Турция като че ли са малко по-твърди, докато тези дето са за България са по-меки или поне на мен така ми се стори, но според мен ако си доволна от тях не ги сменяй, защото и от честата смяна на видовете пелени може да се обрине малката душичка!  good моят съвет е и да оставяш повече време без памперс, за да може кожата да диша!  good
Harmonia за количката не мога да се включа със съвет, защото нямам лични наблюдения, но вече знаеш, че е много важно количката да е удобна както за детето, така и за теб, така че ако ти се струват и двете еднакво удобни, остава вече да вземеш тази, която повече ти харесва на външен вид.  pardon
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 21, 2010, 10:27:53 »

Мамчета, да ви попипам  blum вие като пазарувахте за вашите малчугани дрешки за NB-новорродени взимахте ли или директно за 0м-3м купувахте? В голяма чуденка съм  crazy
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 21, 2010, 10:59:53 »

Aз имах няколко NB, това са най бързо омаляващите дрехи, но според мен е хубаво да си има и някоя такава дрешка, така за  фръцкане  blum
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines