Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 20:00:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коридор!!!  (Прочетена 22070 пъти)
 
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #15 -: април 04, 2011, 18:19:11 »

Аз да посъживя малко темичката... Давайте идеи за коридор, който е мъничък. Има ниша за портмантото ни, което е венге и ще си го вземем в новия дом. Нямам идея какъв да е цветът на стените и дали да е с латекс, тапети или мазилка... Напълно се изчерпах с другите стаи и наистина ми трябва помощ. Искам да е нещо лесно за поддръжка, че все пак най-много се цапа там. Само да добавя, че вратите ми са златен дъб, а входнта е венга като пормантото.
Какви са вашите коридори?
Активен
Harmony
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



« Отговор #16 -: април 05, 2011, 17:54:31 »

Нашия е нормален размер, с тапети, за които само мрънкам да ги махнем, едни такива с цвят каки, нито бежаво, нито жълто, един вид шампанско, ама не ме кефят де. Сега съм харесала едни много ефектни лампи които отвън са направени така все едно са от преплетено дърво, нещо като ратан, много красиво седят, видяхме ги в Домко и сега ше мрънкам за тях докат не ги купи мъжо Wink отделно си харесах едни Стикери, които стават и за стени и за врати, та мисля по нататък и едни стикери да совежа малко стаите, включително и мрачния коридор ...
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #17 -: юли 29, 2011, 19:30:37 »

Нашият коридор е много мъничък, реихме да не е съвсем светъл, защото ще се цапа и взехме свеж цвят. Има свежи, топли, успокояващи нюанси. Нашето е бледо прасковено, плочките бежови и мисля, че ще стане добре. Отдолу ще е с первази.
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines