Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 12:44:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Divanetata - 17.07.2010  (Прочетена 39370 пъти)
 
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юли 06, 2010, 12:24:02 »

Nadelina88, ще се отпусна, когато окончателно си взема роклята  Wink Досега на толкова техни празни приказки и обещания се наслушах, че вече като ми кажат "Добър ден", поглеждам къде е слънцето  angry Все пак наистина се надявам, че днес най - после ще си видя роклята и утре ще я взема  smile
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юли 06, 2010, 13:00:39 »

divanetata, миличка, ти се намъчи с тази рокля  sad Дано всички драми вече са зад вас и да се насладите на последните дни на очакване само със сладостен трепет в стомаха, без нищо, което да помрачава радостното ви нетърпение  give_rose! Стискам палци всичко да е наред днес и утре сутрин да се похвалиш с Твоята рокля!  give_rose
Как върви останалата подготовка? Имате ли си вече всичко или остават още дребни нещица за вършене? Аз чета с особено любопитство всички теми на нашите момичета, и нещо ми се свива под лъжичката всеки път щом надникна - нали и моето време лети така неусетно... Опитвам се да си представя какво ли ти е на душичката като знаеш, че остават има-няма десетина дни, но ми е трудно  blush Така че споделяй с нас, моля те  give_rose
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юли 06, 2010, 13:25:31 »

Боже, боже, чета и не вярвам на очите си! Не просто да ти я доставят, а директно с шивачка да дойдат до Варна и да я оправят трябва!... Няма такава цигания просто!...
Стискам палци днес да успееш да си я вземеш, дано да не те баламосват нещо пак. Пиши отново по някое време, че тук всички тръпнем за тази рокля вече. smile Успех!  good
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юли 06, 2010, 13:37:57 »

Roxanne, благодаря  give_rose И аз се надявам довечера или утре сутрин да се похваля с РОКЛЯТА!
Иначе още се бутаме с някакви дреболийки. Аз вчера качих в галерията снимки на цветчетата за гостите, панерчето за тях, възглавничката за халките и жартиера. Имаме да правим сватбената книга, кутията за парички, украсата на свещите и чашите и да довършим украсата на шампанското. Иначе сме поръчали плейс и тейбъл картичките. Трябва тези дни да си ги вземем. Имаме да опаковаме подаръчетата за гостите, но още нямам ясна концепция по въпроса  crazy
Направихме разпределението на гостите по масите, но още не сме направили списък с песни, който да дадем на DJ. Също така трябва да измисля въпроси към милото, които ще му се задават при вземането на булката  smile
В петък си направихме медицински. Надявам се да ни ги признаят, защото ги направи личната лекарка изцяло. Ние като ходихме да си запазваме час в ритуалната зала, ни обясниха, че единият вариант е личният лекар да гарантира в медицинските изцяло за здравословното състояние на младоженците, без да се ходи по кабинетите. Та, се надяваме тези медицински да ни свършат работа. Излязоха ни 30 лв. за двамата общо.  
С милото трябва от днес всяка вечер да си припомнямаме народните танци и особено първият танц, за да сме готови за  danceg
Иначе като отидем във Варна имаме още куп задачки като срещи с фотограф и видеооператор, DJ, сватбен агент, флорист, уточняване на кувертите, поръчване на торта, погачи, запазване на час за маникюр и педикюр, купуване на бельо.
Доста задачки остават, но като си взема роклята ще се успокоя вече  Wink
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юли 07, 2010, 08:47:09 »

Не остава много и до вашата сватба. Гледам подготовката върви с пълна сила, много ми харесват нещата в галерията Bravo
п.п чета за премеждията с роклята, тези заслужават beating какво стана при теб ли е вече? Надявам се неприятностите да са зад теб и това да е мечтаната рокля. Ще чакам снимки smile
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юли 08, 2010, 13:40:52 »

divanetata, какво стана с роклята? Надявам се всичко да е наред вече.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юли 08, 2010, 13:41:50 »

даааа, какво става, днес е четвъртък, притесняваме се
Активен
Dinna
Професор
****
Публикации: 310



« Отговор #82 -: юли 08, 2010, 17:51:08 »

И аз се присъединявам към момичетата, много те мислим за роклята.. Чакаме да пишеш girl_wink
Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #83 -: юли 08, 2010, 18:11:44 »

Да, аз също се присъединявам, пиши по скоро, да не ти мислим повече   : smile
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юли 08, 2010, 23:57:20 »

Привет! Извинявам се, че чак сега се включвам, но вчера до 8:30 вечерта висяхме с мама в бутика, но в крайна сметка си взех роклята  yahoo Днес пък цял ден имахме задачки и трябваше да оправяме багажа, защото утре заминаваме за Варна.
Доволна съм, че успях да си взема роклята, но съм крайно недоволна от обслужването и съм решила да пиша тук - там, за да се оплача от тях  beating
Днес ми се обадиха от цветарския магазин, където мама поръча орхидеите. Бяхме се уговорили да купя 3 клона от тях по 42 лв. всеки. Днес звънят и ми казват, че не могат да ми ги продадат на цена, по - ниска от 75 лв. При това трябвало да купя цял кашон (6 клона). Естествено им се развиках защо поемат ангажимент за определена бройка и цена, а сега ми въртят номера  angry Казах им, че в събота ще ида да си взема капарото. И от тях съответно съм крайно разочарована  angry Та сега трябва да мисля друг вариант за букет.
Иначе с дреболийките не сме напреднали много - имаме да правим книгата, шампанското (отначало), чашите, свещите, да опаковаме подаръците за гостите.
Общо взето следващата седмица ще е голямо тичане, но поне съм спокойна, че вече имам рокля  tease
Тъй като вкъщи във Варна нямам интернет, най - вероятно няма да мога да пиша до сватбата. Към края на месеца обаче очаквайте разказче как е протекло всичко  tease Wink
Много  air_kiss на всички
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юли 09, 2010, 06:30:47 »

divanetata, много се радвам, че роклята ти вече е при теб!  yahoo Bravo
Приятна подготовка и приказна сватба ти пожелавам!  heart give_rose
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юли 09, 2010, 07:11:53 »

Divanetata, почти винаги има някакви перипетии, но съм сигурна, че в крайна сметка нещата ще са прекрасни и ще имаш сватбата, за която мечтаеш. пожелавам ти най- вече да си спокойна и да се забавляваш. и те чакаме в края на месеца да разказваш и показваш smile
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юли 09, 2010, 07:57:35 »

Благодаря ви, момичета  give_rose
И аз се надявам финалните метри подготовка да минат спокойно, а така също аз, милото и нашите родители да сме спокойни и да се забавляваме много на сватбата. А дано и времето да е хубаво и слънчево  smile
Активен
spzd
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #88 -: юли 09, 2010, 08:00:52 »

Много се радвам за роклята smile
В такъв случаи ти пожелавам 17ти да е един прекрасен  и вълнуващ ден с много емоции и целувки:)
Ще се вълнуваме с теб smile
И наистина дано времето да е разкошно, а не като днес - проливно.
Желая ти успех на финалната права. smile
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #89 -: юли 09, 2010, 08:20:58 »

Прекрасна новина !!!!
Радвам се, че роклята вече е при теб girl_wink
Винаги има някакви перипетии, но ще видиш , че на финала всичко ще е повече от приказно girl_wink
Не хаби излишно нерви и се наслаждавай на най- прекрасния момент smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines