Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 10:37:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Divanetata - 17.07.2010  (Прочетена 39327 пъти)
 
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« -: юни 11, 2010, 08:17:51 »

DIVANETATA,

Остана малко повече от месец до най-прекрасния ви ден!!! Пожелавам ви много вълнуващи и емоционални дни около подготовката за сватбата, много красив сватбен ден и щастлив семеен живот изпълнен с любов, разбирателство и доверие!!!


weddingday wedding weddingday
« Последна редакция: юни 11, 2010, 08:21:26 от Rossito » Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 11, 2010, 08:49:36 »

Честита тема, миличка.  give_rose
Дано последния месец преди големия ден, да е изпълнен само с приятни емоции по подготовката и с по-малко нерви.
До къде стиганахте с приготовленията?
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 11, 2010, 09:15:51 »

ЧЕСТИТА ТЕМИЧКА!  give_rose
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 11, 2010, 09:38:12 »

Хей, divanetata, честита темичка!  give_rose
Ще чакаме да разказваш как върви подготовката.  Wink
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 11, 2010, 09:46:17 »

 yahoo Момичетааааааа, не можете да си представите колко се зарадвах като видях темичката   yahoo Rossito, много ти благодаря, мила  give_rose Благодаря и на другите момичета за пожеланията  Bravo  air_kiss
Нямам търпение да ви разкажа докъде сме я докарали, но това най - вероятно ще стане в неделя, защото утре сутринта е последният ми изпит (завършвам семестриално  blush), а изгубих доста време предните дни, защото така се случи, че трябваше да си търсим квартира. Та, днес съм решила да съм много концентрирана в ученето и да не се разсейвам, но при първа възможност ще докладвам  blum
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 11, 2010, 09:50:24 »

Учи си спокойно, а ние ще почакаме, няма страшно.  good
И стискаме палци за изпита!
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #6 -: юни 11, 2010, 09:52:50 »

 Честита темичка, divanetata give_rose Нямам търпение да прочета какви красиви неща сте замислили. Успех с последния изпит!  Good luck И ще те чакаме с разказче за подготовката  smile
                                    
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 11, 2010, 10:03:01 »

Честита темичка divanetata,
ще следим с интерес докъде сте стигнали. Стискам палци за изпита!!!
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 11, 2010, 12:41:12 »

divanetata, първо честита темичка и второ, успех на изпита! И чакаме с нетърпение да ни въведеш в твоя личен свят около сватбения ден!  smile
Активен
jivetoo
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 64


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 13, 2010, 07:47:07 »

Честита темичка и от мен.
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 13, 2010, 07:51:46 »

divanetata, с нетърпение очаквам разказчето ти за подготовката, както и да се похвалиш с взет изпит, понеже съм сигурна, че ще е такъв!  yahoo   girl_wink
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 15, 2010, 13:47:21 »

Привет, момичета! Най - после ми остана време да се отчета в темичката  smile Първо да се похваля, че завърших семестриално  yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Такааа, сега за сватбата  blum Милото ми предложи брак миналата година през май, но решихме да направим сватбата тази година през юли, за да мога да завърша семестриално, а след сватбата да мога да се концентрирам върху държавните изпити, които ми предстоят от октомври нататък.
Сватбата ще е във Варна, но тъй като ние живеем в София е малко сложно от организационна гледна точка, но в общи линии се справяме. Ресторант тръгнахме да търсим още миналия септември. В крайна сметка се спряхме на Голдън Тюлип. От много места чуваме, че обслужването там е на високо ниво и се надяваме да останем доволни  smile Капарирахме го още в началото на януари. Тогава си запазихме също час в Ритуалната зала и в Катедралата.
В края на февруари и началото на март отметнахме и други съществени задачки като фото, видео, DJ, агент за декорация и координация, флорист. Само искам да кажа за момичетата, които са на принципа "има време", че нашата сватба е на 17 юли, а в края на февруари за малко щяхме да изтървем фотографа, оператора и DJ, които искахме. Така че много не разчитайте в последния момент да имате голям избор  Wink
През март си направихме поканите (сами си ги правихме  blush) и започнахме да ги раздаваме. В неделя дадохме последната  smile Когато получихме потвърждение от гостите от други градове, запазихме и нощувки в хотел.
В края на април тръгнах за РОКЛЯТА. Обикалях 3 дни, но наистина по цял ден. В София обиколих доста от магазините. Въпреки краткото ми колебание реших да не ходя до Асеновград, защото знам, че като съм си харесала вече нещо, едва ли след това ще си харесам повече друго. Та в края на април си поръчах рокля. От бутика ме увериха, че в края на юни ще пристигне и ще мога да си я взема първите дни на юли, ако се налагат някакви корекции. Вече нямам търпение  infatuated
В началото на май с милото отново отидохме до Варна и си избрахме торта, направих си два пробни грима и съответно си избрах едната гримьорка, направих пробна прическа, а дори успяхме да облечем милото  yahoo Много се радвам за това последното, защото той ми лансираше някакви идеи към средата или края на юни да си търси костюм, което на мен изобщо не ми беше допаднало  nea
Ние поизостанахме с подготовката, защото бях в сесия и общо взето освен да чета тук и да събирам инфо, друго не съм правила във връзка със сватбата. На всичкото отгоре се случи така, че с милото трябваше да си търсим нова квартира за много кратко време и съвсем се бях сбъркала  angry В крайна сметка намерихме и ще се изнасяме малко преди сватбата, въобще забавна работа  ROFL
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 15, 2010, 13:47:38 »

Утре заминавам за една седмица за Варна и се надявам да понаваксам - разбира се отново имам списък със задачки  sarcastic Трябва да се видя с момичето, което ще ми прави воалетката, за да се уточним вече окончателно, и да може да е готова преди да се върна обратно в София. Също така трябва да купя подаръчета за гостите - гледахме ги преди месеци и се надявам още да има, че иначе не знам какви ще ги мислим  blush Мисля да си направя още една пробна прическа, защото първата беше хубава, но някак си не се получи ефектът УАУ  huhhuh.gif Освен това трябва да търся сатен и разни други материали, за украсяване на книгата и кутията, трябва да си търся жартиер, бижута. Трябва да се видя и с флористката, защото ситуацията с букета е малко сложна. Аз много искам букетът ми и съответно букетът за булчинската маса, бутониерите и гривните за шаферките да са с орхидея цимбидиум. Да, обаче въпросната орхидея през юли "спи" и следователно не всички цветари се наемат да я доставят, а ако се наемат, цените са високиииии. Моята флористка е разпитала във Варна, но навсякъде са й искали да поръча цял кашон, а на нас ни трябват 2 или 3 клонки. Затова вчера обикалях де що се сетих магазини в София и от две места уж ми обещаха, че може да стане работата и цените долу - горе ме устройват, ама да видим.
Като се върна в София с милото трябва да запрятаме ръкавите и да правим перцата за гостите, книгата, кутията, украсата на чашите и шампанското. Въобще усещам, че часовете по Труд и творчество ще са дъъъъъъъъъълги  tease Още сме наникъде и с първия танц, надявам се да успеем да се включим във времето и да се получи добре. Поне с хората сме напреднали доста  danceg Трябва да направим и списък с песни, който да ориентира DJ за музикалните ни предпочитания. Още и чанта не съм си избрала - аз всъщност се двоумя въобще дали да има. Не сме решили къде да ни е сватбената фотосесия - много искаме в Евсиноград, но вече не съм убедена дали ще ни останат парички и за това  angry Не сме правили разпределение на гостите в ресторанта, не сме мислили откъде ще са разните там погачи и други такива глупости ....... ужасссссссс направо вече изпадам в паника  angry Мислех си, че вървим добре с подготовката, но сега като видях колко неща има още  cray
« Последна редакция: юни 15, 2010, 13:51:48 от divanetata » Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 15, 2010, 13:55:34 »

Момичета, сетих се да питам дали някой може да ми препоръча откъде във Варна може да се купи червено вино на сносна цена. Баща ми е намерил другия алкохол и безалкохолни, само това остава.
Освен това, ако някой се сеща откъде мога да поръчам въпросните орхидеи, за да не ги мъкна от София в тази жега, ще съм му много благодарна да сподели  give_rose
И още едно питане  blush - както казах искам да си направя още една пробна прическа, но само една, защото иначе ще се объркам, а и не ми се дават сума ти пари още за пробни прически. Та, се чудя къде да ида. От форума събрах мнения за TM Hair Studio, Студио К&L, Дивас козметик, Милена стил, Естетико, Ескейп, Хубава жена, а някъде ми бяха препоръчали и Арлет. Честно казано обаче идея си нямам кое да посетя, защото никога не съм ходила в нито едно от изброените студиа  crazy Моля ви, помощщщщщщщщщ  cray
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #14 -: юни 15, 2010, 14:10:10 »

divanetata Честита темичка, честито семестриално завършване give_rose
Доста неща сте отметнали за сватбата Bravo
Голдън Тюлип е прекрасен избор girl_wink
Аз лично съм много доволна от Милена Стил-мисля, че ще ти направят страхотна прическа good Моя приятелка се омъжва на 30 май, ползва техните услуги и всички бяхме очаровани от прическата и.
Погледни за цветя тук, но първо звънни по телефона, че лелката в магазина е много неучтива blum
Я разкажи, защо решихте сватбата да е във Варна, може би тук си получила предложението си за брак girl_wink Много съм любопитна, ама...... give_rose
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines