Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 21:46:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пишете ли в други форуми?  (Прочетена 49046 пъти)
 
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #45 -: ноември 10, 2007, 23:15:39 »

 Преди пишех ,но сега тук ми е много интересно и си пиша тук. Computer
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #46 -: август 20, 2008, 09:57:05 »

Засега само тук. Преди време и във фритехното, ама откакто се появиха торентите, тц. Чат - пат влизам и на булфа във форума, ако някой съюзник има проблем, но това е веднъж на високосна.

Иначе чета и още един форум за булки, оранжев. Само че не мисля, че в момента имам сили да пиша в два форума. Ще стана многостаночничка. Освен това, тук ми е достатъчно.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: август 20, 2008, 14:06:06 »

Пиша само тук, но съм се регистрирала и следя БГ мама  Wink
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: август 20, 2008, 16:22:54 »

Регестрирана ДА good и то май в доста,но честно да си кажа да пиша май само в още два само,часът на мама,и понякога в Бг.хелп
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #49 -: август 22, 2008, 07:19:38 »

Аз пиша в gotvetesmen.com.Там ми е изключително забавно правим всекидневен отчет със снимки на това което сме готвили,възхищавам се на момичетата там толкова неща научих.А най хубавото е ,че мъжа ми е много доволен от резултатите който постигнах с готвенето. когато заживяхме заедно готвеше той аз не можех ,но благодарение на този форум ситуацията в кухнята коренно се промени.Другото място в което пиша е тук и съм доволна от контактите който имам
« Последна редакция: август 22, 2008, 07:23:09 от juji » Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 24, 2008, 11:58:11 »

Ами аз пиша само тук smile
Приятно ми е и намирам нови приятели  good
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: август 24, 2008, 12:40:40 »

пиша само тук , но попрочитам  и нещо в страни. Wink
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 29, 2008, 14:05:34 »

пиша-да,в бг мамма<там следя няколко раздела,които са малко далеч от бебешката тематика>,в още един сватбен,и в един женски,но тук ми харесва най-много smile и в още един милион съм само регистрирана,общо взето не крия,че посещавам и други форуми,даже в изброените до тук съм е еднакъв аватар и подпис,май само името ми е различно в някои от тях blum
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: август 29, 2008, 14:18:55 »

Писала съм няколко пъти в бг мама, но тук си се чувствам в свои води. Иначе имам регистрация в още един бебешки сайт, но там дори не съм писала.
Този форум си остава мой фаворит - тук мога да намеря приятели (мисля, че вече съм открила такива), да бъде себе си, няма злобни критики... Абе, кефя си се тук!
Активен
Patita
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



« Отговор #54 -: август 29, 2008, 14:31:04 »

Пишех в бг-мамма, но спрях, тук е много по-забавно, и всички са много  приятелски настроени kiss2

И аз така, не съм писала там от мноого време, може би откакто установих, че в огромна част от темите никой не чете написаното преди него, ако темата е с въпрос отговаря само все едно за статистиката, има една група на хипер-редовни потребители, които пишат абсолютно навсякъде и по много пъти само за да трупат рейтинг- и съответно повечето им мнения са пълен спам... имам чувството, че бг-мамма заради прекалената си популярност се развали като форум, просто стана прекалено препълнен с хора, което е хубаво до един момент, а после започва да пречи.

Пишех също в един форум за животни, дог.бг, там в друг период и поради други емоционални нужди, даже доста се бях пристрастила и там. Но то си е малко като секта и неусетнозапочва да ти влияе силно и в реалния живот. Затова сега влизам доста рядко там.

После на по-небрежна вълна писах съвсем малко в розали, ама там по-скоро за бъзик, писах някои неща, които ми бяха актуални в конкретния момент. Там като цяло е доста глупаво, пишат или деца, или лелки, които се правят на отракани каки, та не се задържах много.

Сватбата орг съм го виждала, но този е много по-хубав форум.

В бг-мамма и дог.бг съм със същия ник, в розали бях инкогнито  blum
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: октомври 20, 2008, 11:54:31 »

И аз съм писала в розали, ама там каквото и да кажеш яхват метлата и почват да се заяждаш, изкарват те злобна, проста или незнам си каква....нямам за цел да оплювам форума, но точно така стоят нещата. Има си две заформени групички и не допускат никой да им се бърка....  NO Тук е различно и затова пиша само тук. И чета изцепките в космополитън  funnytooth
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: октомври 20, 2008, 12:18:56 »

Аз никога не съм писала в други форуми.
Дори и в този не съм си представяла, че ще изпиша толкова много за такова кратко време (поне за мен е много). Просто неусетно стана всичко - започнах да чета някой конкретни неща, които ме интересуваха и постепено ми стана приятно и забавно с хората тук.  give_rose
Не съм си представяла, че ще влизам всеки ден с такова удоволствие.
Малко стана  Offtopic
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: октомври 20, 2008, 12:24:44 »

Мда, във flowersnet.info и тук.
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #58 -: октомври 20, 2008, 12:35:51 »

Ооо, искам и аз да си кажа smile

Никакви друго форуми не признавам и не обичам и даже преди се чудех какво им харесват хората на форумите - няма реално общуване, разхвърляно, отвсякъде "цъфтят" хиляди аватари, снимки, картинки, девизи и какви ли не глупости - все имах чувството като погледна към някой такъв, че попадам в някакъв луд хаос. Еее, тук по случайност влязох заради сватбен албум и вратите на спокойствието се отвориха - чистичко, подредено, свежо, без излишни глупости, всичко  си е по теми, бързо се ориентира човек. Да не говорим за отношението - то бива да са добронамерени всички, бива, ама да ги чувствам като приятели - няма повече накъде. За мен сватбата си е единственият форум! smile
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: октомври 20, 2008, 13:07:16 »

И аз съм писала в розали, ама там каквото и да кажеш яхват метлата и почват да се заяждаш, изкарват те злобна, проста или незнам си каква....нямам за цел да оплювам форума, но точно така стоят нещата. Има си две заформени групички и не допускат никой да им се бърка....  NO Тук е различно и затова пиша само тук. И чета изцепките в космополитън  funnytooth

Напълно съм съгласна, точно това, се канех да напиша и аз! Затова вече почти не пиша в Розали, сайтът ми харесва, но повечето от коментарите са просто... bad
Там цари една такава атмосфера на напрегнатост, постоянно заяждане, постоянно изместване на темите, коментарите, по които много често се превръщат в чат  sad Абе с две думи - отблъскваща атмосфера.

Иначе съм регистрирана и в БГ-мама (ама там почти не влизам) и във форума на all.bg - там също много рядко пиша, обикновено само когато имам конкретно питане по даден въпрос, различен от сватба и семеен живот  Wink, оттам съм по-доволна като атмосфера, но определено си оставам най-активна тук с писането. Иначе чета от дъжд на вятър доста форуми, но тук се чувствам на мястото си просто!
Атмосферата е много приятна, споровете - конструктивни, а критиката - градивна и всичко това - в рамките на добрия тон! Много съм щастлива, че открих този форум! Не само полезно, но и приятно местенце! А някои от съфорумките направо си ги чувствам като близки приятелки, без да ги познавам лично!  Bravo Bravo Bravo good good good
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines