Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:59:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: кола маската :)  (Прочетена 84754 пъти)
 
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 07, 2010, 10:07:39 »

Поръчах си, да видим дали ще се справям  Wink
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 07, 2010, 10:18:03 »

Гери, кой комплект си поръча?!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 07, 2010, 10:40:37 »

Гери, кой комплект си поръча?!

Този http://amritalab.eu/arcocere/waxing_kits_and_packages/arcocere_rollon_kit   

Току що дойде, нямам търпение дребосъчи да заспи и да го пробвам  danceg
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 07, 2010, 13:13:19 »

Гери, после да кажеш дали си доволна.

аз ползвам епилатор от повече от 10 години, но за триъгълника ползвам течната кола маска на сара или кара.
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #49 -: юли 12, 2010, 09:46:19 »

vanessssa , Gergancheto  вие справяте ли се с колата-маска?
Аз си взех същия комплект от магазин във Варна за професионална козметика, но не се справям никак pardon Тази ролка, не нанася равномерно колата-маска sad Бързо изстива и , а и цялата се омазвам до ушите направо pardon
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 12, 2010, 11:13:02 »

Тази ролка, не нанася равномерно колата-маска sad Бързо изстива и , а и цялата се омазвам до ушите направо

Ако ми позволиш, понеже по-горе съм споменала в моя пост за същия проблем.  smile Ето аз какво направих - махнах главата на ролката (не е лесно, но с помощта на милото) и използвам колата с дървена шпатулка за намазване. Същата работа може да ти свърши и тъп нож, който не използваш.  smile
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #51 -: юли 12, 2010, 11:52:42 »

Ariel много ти благодаря за идеята give_rose
Ще се пробва при първа възможност smile
Аз толкова се бях изнервила с колата-маска, че не съм чела назад в темичка give_rose
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 12, 2010, 12:03:19 »

Няма проблем, аз минах през същото.  smile Тя като си изстине колата това, че е без ролка няма да е проблем, защото ще се втвърди и няма да се разсипва. А като я топлиш в машинката ще я държиш изправена и пак няма да се разсипва. За махането на ролката използвай нещо много здраво (само не и нож, защото аз счупих два така  girl_impossible) - използвай голяма отверка например. Успех!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 12, 2010, 12:04:27 »

Ами моята като се нагрее много се разнася хубаво, ама седи в нагревателя над един час  pleasantry Върху себе си още не съм пробвала че се бях изчистила преди да дойде, на милото чистих ръката както споменах преди време в една друга тема blum Та супер се изчисти, нито един скъсан косъм, около лакътя има едно като раничка, явно малко кожа съм свалила, но там 100 пъти дърпах и не можах да изчистя и той "Пак пробвай", аз искам да оставя така и с пинсетка да ги изчистя тия 5 косъма...ама мазах и дърпах хиляда пъти на едно място  Girl_hide Иначе съм доволна, тия дни ще си я пробвам и на мен, само да намеря малко време  girl_wink
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 12, 2010, 18:24:21 »

Аз също съм доволна, вече няколко пъти си правих и свикнах, дори и не се омазвам толкова, но за всеки случай си постилам едно като мушама, за да мога спокойно да си посядам!!! При мен проблема е че не мога сама да си махам космите от задната част на краката, триъгълник и мишниците са кофти! Сгъвам се във всякакви пози и от там може би ми идва "омацването"! Иначе ми ги маха перфектно космите, дори рядко се налага да повтарям! Краката ми стават (както се изразява кума ми) "гланц"  danceg
Активен
janin4eto_87
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #55 -: юли 12, 2010, 20:25:34 »

Здравейте!Аз съм нова във форума.Досега следих темата с интерес,а сега си поръчах такъв нагревател за кола маска и исках да ви попитам дали някоя си е правила триъгълника с такава машинка..мисълта ми е,ако може да се махне ролката,то после слага ли се обратно...
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 12, 2010, 23:10:19 »

Здравейте!Аз съм нова във форума.Досега следих темата с интерес,а сега си поръчах такъв нагревател за кола маска и исках да ви попитам дали някоя си е правила триъгълника с такава машинка..мисълта ми е,ако може да се махне ролката,то после слага ли се обратно...

Ако се махне после няма слагане обратно. Де факто се чупи!  smile
Активен
janin4eto_87
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #57 -: юли 15, 2010, 15:30:15 »

Дойде ми машинката..ами много съм доволна...на сестра ми оправих ръцете за 10 минути,а кола маската загря за 10-15 мин.Представях си го по-трудно smile
Активен
Persiana
Професор
****
Публикации: 409



« Отговор #58 -: август 25, 2010, 07:21:35 »

Ние също ползваме от http://kolamaska.com
една позната ни купи комплект промоционален директно от магазина им,
 че сме малко старомодни с тия поръчки smile
 между другото  ролката отгоре /белия капак/ се маха лесно
 и си доливахме от кутия вътре не се чупи лесно  ролона така че махайте смело
 но това отначало само защото си правех някакви куци сметки по-евтино да излезе, но то един ролон стига за много така че отдавна не сме се занимавали с такива операции smile
 някакъв пакет с една ролка голяма взехме... още не сме я преполовили
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 26, 2010, 15:48:13 »

А момичета тези кола маски от тези дето се белят самите те ли са или трябва с лентички?
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines