Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:45:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: кола маската :)  (Прочетена 84748 пъти)
 
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 16, 2010, 08:00:31 »

Зачервяването на точки става на хора със светла кожа, и аз го имам, но след 1 ден изчезва. Аз ползвам епилатор Филипс от много години и съм доволна, веднъж купих Браун и не ми отскубна и един косъм smile и сега стои на склад smile
я разтапям в топла вода, съд на котлон и вътре ролката до ръба, да не влиза вода в ролката. Със стар чаршаф .... Страхотно е!
Естествено сте прави затова, че има трудни метса, да не кажа невъзможни за махане от непрофесионалист, но пък за крака и ръце е супер!  Bravo
Мен ако ме дърпа някой друг много ме боли, не давам и да се припари, но аз сама си се справям навсякъде, на деликатните места, сядам си на земята пред мен огледалцето и ставам като бебешко дупе smile А някой отдолу ако ме дръпне ще го издера жив smile  Аз съм ползвала дори и за тук съм си взимала от най-обикновенната КАРА ли е САРА ли е не помня кола маска и по същия описан от Дидка начин се маха всичко и съм доволна.
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 16, 2010, 08:07:00 »

Да, аз съм със много светла кожа и явно затова се получават тези червени точки, но поне при мен бързо минават....Днес ми донесоха апаратчето за кола маската и след малко ще го пробвам  smile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 16, 2010, 15:58:52 »

Да, аз съм със много светла кожа и явно затова се получават тези червени точки, но поне при мен бързо минават....Днес ми донесоха апаратчето за кола маската и след малко ще го пробвам  smile

Ти си си поръчала ли? Аз не съм разбрала нещо  Wink Чакаме те с отзиви  good

tweety bird аз съм точно обратното, сама не мога да си причиня болка никога, виж друг да е, няма проблем, отнасям се, мисля си за нещо друго...не знам не мога да го обясня, но определено предпочитам друг да ми свърши черната работа  blum
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 16, 2010, 16:33:46 »

Да Гери, поръчах си smile Реших да направя тази инвестиция smile smile smile Супер си е коламаската, точно като тази в козметичните салони! Ама за задната част на краката си е кофти. Аз си ги махах сама и сега гледам отзад тук таме съм попропуснала, та имаше работа и за пинцетката  blush Направих си цели крака, ръце и мишници и едно патронче ми стигна, даже и остана от него. Другия недостатък е че докато свикна и докато се сетя да си постеля нещо,  оклепах цялата стая  blush та трябваше доста да чистя след процедурата. Колата не се маха с вода, а само с бебешко олио, намазах се обилно и всичко беше ОК. Иначе специалния лосион, който предлагаха в сайта не съм си го поръчвала. Та това са ми впечатленията общо взето! Утре ще правя на сестра ми...та почваме да екплоатираме апаратчето с пълна сила Wink
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 16, 2010, 17:45:47 »

Ти перлената ли си взе?
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 16, 2010, 23:45:25 »

Не взех си обикновената (натурална) като за начало. По- нататък ще пробвам с останалите Wink
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 17, 2010, 06:51:28 »

vanessssa , от ще споделиш ли моля те от къде точно поръча комплекта? Благодаря  give_rose
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 17, 2010, 14:03:49 »

http://kolamaska.com/tag/%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BE-%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%B0/  донесоха ми го с куриер до нас! Ако не упееш да си направиш поръчката по нета  (като мен  blush), можеш да им се обадиш по телефона и да кажеш какво искаш, както и да поразпиташ за подробности!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 05, 2010, 10:39:44 »

Aу тъкмо седнах да си поръчам и този евтиния промо палет от 45лв. го няма  sad Най евтиния е 89лв., не мога да си позволя толкова и то без дори да съм сигурна че ще се справям  girl_impossible
Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 05, 2010, 10:43:46 »

Гери ето тук, също има Wink
http://amritalab.eu/arcocere/uredi/arcocere_rollon_kit
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 05, 2010, 12:58:37 »

Гери ето тук, също има Wink
http://amritalab.eu/arcocere/uredi/arcocere_rollon_kit
EЙ златна си  give_rose


А дали е необходимо да поръчвам и олио за почистване и някакъв успокояващ лосион за след колата?

И още един въпрос, първия или втория комплект ви се струват по удачни:
1.  http://amritalab.eu/arcocere/waxing_kits_and_packages/komplekt
2.  http://amritalab.eu/arcocere/waxing_kits_and_packages/arcocere_rollon_kit
« Последна редакция: юли 05, 2010, 19:03:49 от maria_lakova » Активен
Поли
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 464



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 05, 2010, 13:12:15 »

Гери, може би е по-добре другите момичета да кажат, които са ползвали, но втория не е ли по-добър заради самия нагревател, не съм много сигурна, да не те подвеждам  smile
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 05, 2010, 13:13:14 »

Gergancheto, аз се мажа с обикновено бебешко олио и е ок! Задължително обаче трябва да се намажеш, иначе много лепка, ама наистина много и не се отмива с вода!!!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 05, 2010, 13:43:03 »

Gergancheto, аз се мажа с обикновено бебешко олио и е ок! Задължително обаче трябва да се намажеш, иначе много лепка, ама наистина много и не се отмива с вода!!!

В смисъл само олио ползваш и за почистване на остатъците и за успокояване на кожата? А би ли ми казала кой от двата комплекта които съм пуснала би ми препоръчала Wink
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 05, 2010, 18:10:20 »

Ами да- само бебешкото олио ползвам! Правя си сметка да нямам излизане непосредствено след като съм се скубала  girl_impossible и така!

А линкчетата, които си пуснала нещо не мога да ги отворя  nea ще пробвам пак по някое време
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines