Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:27:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: кола маската :)  (Прочетена 84747 пъти)
 
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« -: юни 09, 2010, 15:15:53 »

С настъпването на лятото започвам да търся по ефективни методи за махане на космите и мисля че кола маската е един от тях, но честно да си кажа цените които са напраскали по салоните не ми се струват реални. Момичета какво ви е мнението за кола маската, използвате ли този метод за обезкосмяване и влияе ли на месечният бюджет?! Колко често ви се налага да посешавате салона?
Активен
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #1 -: юни 09, 2010, 15:30:18 »

Ето тази http://kolamaska.com/tag/%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BE-%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%B0/ е за домашна употреба също.
Утре ще пиша повече.  Wink
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 09, 2010, 15:38:30 »

vanessssa, аз не използвам кола маска.
Пробвала съм и топла и студена, но не са за мен по много причини. Майка ми и баба ми имат разширени вени и това е друга причина да не я ползвам - тя предразполага към появата им. Имам епилатор, с който махам по всяко време и най-малките косъмчета. Понякога дори преди да изляза за 10-на мин се минавам и няма и помен от тях. Предният ми изкара около 6-7 години. Наскоро купих и този за около 100-на лв(исках по-хубав модел). Разделено на годините експлоатация ми идва по 1 лв/месечно разход.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 09, 2010, 15:43:11 »

Ето тази http://kolamaska.com/tag/%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BE-%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%B0/ е за домашна употреба също.
Утре ще пиша повече.  Wink

Не трябва ли някаква машинка или само с рол она?!  crazy

Аз да кажа тъй като тази година за пръв път се престраших.... Наистина идва малко скъпо, по тази причина за сега само ръце и подмишници чистя по този начин  blush И нещо хич не съм доволна, не знам къде е проблема, но подмишниците спрециално на втория ден вече са избили и то толкова че да не ми е конфортно да изляза  girl_impossible Та пак им теглих бръснача, налагаше се да изляза, а нямаше как да отида до козметичката  Wink

Нинка може ли информация с какъв епилатор си, моя ужасно къса космите  angry
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 09, 2010, 15:58:47 »

Gergancheto, и моят като остаря повечко започна много да къса. До сега все на Браун съм ползвала, но какъв модел е точно, не мога да ти кажа  pardon
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 09, 2010, 16:00:11 »

Аз също ползвам и епилатор, но при него понякога се появява ефекта на "бръснатите крака", което много ме изнервя, особено лятото! Иначе съм доволна- чиста работа. Разгледах сайта- за тези ролони ще трябва нагревател който е около 50 лв. и мисля че инвестицията си заслужава- все пак е еднократно! Права бях, че цените в козметичните салони са завишени и то доста! Мерси момичета!
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 09, 2010, 16:01:27 »

Аз също ползвам и епилатор, но при него понякога се появява ефекта на "бръснатите крака", което много ме изнервя, особено лятото!

В какво се изразява този ефект?
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 09, 2010, 16:03:15 »

Ами стоят ми като бръснати на черни точки! Сякаш косъма е срязан, а не отскубнат от корен!
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 09, 2010, 16:15:14 »

Ми Нинка моя е този :

Не е стар, купен е преди две години де, обаче е ползван няма и пет пъти  blush  Аз сигурно нещо не се справям, понякога ми се струва че бързо минавам и затова се късат  crazy


Иначе това с кола маските е супер оферта, довечера ще питам мъжа ми за мнение, но определено си заслужава  good

За цени, айде да говорим конкретно, значи моята не взема скъпо попринцип. Ръце 10-12лв., подмишници - 5лв., за краката обаче не знам колко ще ми вземе, а искам до горе целите  blush Мисля че около 20лв. и то си излиза близо 50лв. два пъти в месеца ми идват доста   NO
Активен
vanessssa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 548


Когато сме двамата всичко е по- хубаво!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 09, 2010, 16:34:20 »

Gergancheto, точно за такива цено говоря и аз! Сподели какво е казал мъжа ти и аз чакам моя, за да се консултирам  pardon pardon pardon
Активен
kriseto
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45



« Отговор #10 -: юни 09, 2010, 16:48:22 »

 моми4ета според мен лично не е много оферта да дадете толкова пари за този уред отделно и за самата кола и за лентички.Не всичко опира само до самата кола маска иска се и майсторлък-например на трудно достъпните места като отзад на бедрата кой ще ви я прави, а и мишниците ако до сега сте ги бръзнали нчма да мойете сами повчрвайте ми пробвала съм и няма отлепяне после от болка чак вадички ми се стичаха по челото cray. Според мен при козметичка си е най-добре а и с времето космите намаляват и не е нужно да ходите 2 пути месечно.Пък и за рацете и епилатора върши добра работа,а относно цените на мен тези които Герганчето е написала ми се струват много и в Пловдив И в София мишници съм ходила на по 3, крака-16 (е не е кой знае колко по-ефтино май).Айде че станах много подробна.
П.С Онзи ден в магазина до нас видчх нчкаква нова кола като ролон беше 12 лв и доволно като количество, но не съм я пробвала ако някои има наблюдения за този тип, моля да каже. give_rose
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 09, 2010, 20:08:30 »

Крисе аз лично разчитам на мъжа ми за труднодостъпните места  Wink Той също си чисти разни части от тялото, тъй че ако си купим този комплект ще го ползваме и двамата - аз на него, той на мен  blum Не е много романтично, но пък после ще ни е хубаво  girl_wink
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 09, 2010, 21:30:26 »

Здравейте момичета!

Имам този апарат, за който говорите по-горе и го ползвам с перлена кола маска в пълнители и големите ролки. Също така имам и епилатор Philips Satinelle Ice, от който съм доволна. Но наистина при епилатора кожата ми не е толкова гладка колкото с кола маската. Най-малкото кола маската се явява не само средство за обезкосмяване, но и вид пилинг на кожата.


Но от всичко, което някога съм ползвала съм най-голям фен на кола маската, която е на водна основа и която си правя при козметичката ми. Кожата е гладка поне за седмица и после за 4 седмици космите порастват, но неравномерно и нарядко. А най-големият недостатък на перлената кола маска е, че не е на водна основа, т.е. маха се от кожата само с олио (например бебешко). Е, няма да ви казвам каква бъркотия става и колко трудно се маха, как се лепи по всичко и как омазнявааш после всичко, до което се докоснеш...  nea
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #13 -: юни 09, 2010, 22:10:18 »

Чувствам се много съпричастна към проблема с космите и реших и аз да се изкажа.
Първо за епилаторите - аз използвам на Браун, никога не съм имала друг и не мога да сравня, но приятелката ми твърди, че Филипс са на светлинни години по-добри от Браун. Тя винаги е използвала Филипс и е била много доволна, но миналото лято си купи Браун, от който получи страхотни рани, направи рекламация и го върна в магазина.
За колата маска - и аз имама такъв уред, купувам си патрони и лентчки. Определено е най-евтия начин за обезкосмяване в дългосрочен план. Аз също използвам перлена коламаска. Само се чудя дали патроните са универсални и съвместими с всички нагреватели  crazy Найстина е трудно да се обезкосмяваш на някои места, но практиката учи и както казва Герганчето, точно за задната част на бедрата и аз използвам мъжа ми. Не съм съгласна с Ариел, че коламаската се маха трудно и става голямо мазало, може би и това е въпрос на навик. На мен все още са ми пресни спомените от коламаската, която се продаваше на калъпи и се разтапяше на котлона. Хем пареше, хем найстина ставаше мазало... та пред нея перлената като песен ми се вижда.
На последък имам една порочна мисъл в главата си - много ме боли обезкосмяването на деликатните зони и се каня да си купя от аптеката крем с лидокаин за рани и да се намажа малко преди процедурата. Мястото се обезболява и се надявам да е по-лесно.
Активен
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #14 -: юни 10, 2010, 07:22:35 »

Ехх, добро утро. Включвам се и аз, че вчера само пуснах бомбата и избягах  tease
Значи тая кола в рол-он я ползвам вече няколко години. Не знам дали е точно същата като в сайта, аз си я купувам от магазин за козметика в Пловдив.
Но ефектът е  .....УАУ. Нямам апарат (мисля че кобур му казват), но я разтапям в топла вода, съд на котлон и вътре ролката до ръба, да не влиза вода в ролката. Със стар чаршаф .... Страхотно е! Цената на ролката е 3 лв, а може да изкара мноооогооо дълго (примерно 2 пъти цели крака и ръце, и мишници ....)
Естествено сте прави затова, че има трудни метса, да не кажа невъзможни за махане от непрофесионалист, но пък за крака и ръце е супер!  Bravo
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines