Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 06, 2024, 17:28:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mademoiselle - 3 Юли 2010  (Прочетена 29157 пъти)
 
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юли 05, 2010, 11:11:36 »

Снимките се отварят  yahoo
Толкова си нежна и лъчезарна -страхотна булка. Да те поздравя и за грима - много добре изпипан и много ти подхожда. good С нетърпение ще чакам разказче и още снимки.

Пожелавам ви много слънчеви дни в семейния живот и винаги, когато сте един до друг - да сияете така.
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юли 05, 2010, 13:36:16 »

mademoiselle, честитооо! Много сте хубави на снимките! Чакаме разказчееее! Желая ви всичко най-най завинаги!
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юли 05, 2010, 15:04:44 »

Честито, mademoiselle! Много обич и семейно щастие ви желая, а усмивките, които виждам на снимките, да не слизат от лицата ви!
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юли 05, 2010, 15:09:10 »

mademoiselle, ЧЕСТИТО!  yahoo
Страхотна булка си била - нежна, красива...  girl_in_love Поздравления!  give_rose
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юли 05, 2010, 15:11:02 »

Честито и от мен, изглеждате прекрасно, дано и сватбата ви е била прекрасна. Чакаме разказче  girl_wink
Активен
Nastiq
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


Бъдещо мамче :)


« Отговор #80 -: юли 05, 2010, 15:12:01 »

mademoiselle, честито и от мен!  give_rose
Много семейно щастие и много любов ви пожелавам  heart
Била си страхотна булка и както виждам по снимките, сте много щастливи.... по усмивките ви си личи  Bravo
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юли 07, 2010, 16:06:30 »

Момичета, изминаха няколко дни от нашата приказка, но аз все още се вълнувам, такч сякаш предстои да се случи. Всичко беше невероятно! Ето как протече финалът на подготовката и старта на незабравимото събитие:
На 02 юли следобяд отидох при моите родители, защото се бяхме разбрали да спазим традицията и да спя там. Обстановката беше ужасно изнервена. Във въздуха не витаеше онова празнично настроение,а по-скоро стрес и напрежение. Нервите ни бяха толкова обтегнати, че успяхме да се скараме в последния момент. Това ме разтревожи ужасно много, защото тези емоции са неприсъщи за нашата връзка.
С майка ми украсихме бутилките шампанско и направихме списък с масите, който щях да връча на шаферите, за да настанят гостите. Подредихме всичко необходимо за гражданското, църквата и ресторанта в отделни торби с етикети. Направихме една семейна вечеря и младоженецът си тръгна.
Почти не мигнах през нощта,дали от вълнение,дали защото бях разстроена заради нашето сдърпване..не знам.
Вече е сутрин, телефонът ми звъни. Поглеждам - 6:30 ч. Спи ми се, а сърцето ми бие толкова лудо, че ще изкочи    heart
Чувам гласове - родителите ми са станали, бръмчат като пчелички из апартамента пиейки кафе. Ставам и аз. Не чувствам вълнене, а ужасен страх. Показвам се на мама, а тя ми се радва и ме прегръща...аз чувствам единствено стегнатата топка в стомаха ми. Все пак рших, че е добре да хапна и да пия едно кафе, защото не се знаеше кога през деня ще ми се отдаде тази възможност. След закуската си взимам душ. Още не съм излязла от банята и чувам, че се звъни на вратата - леля ми, тя ще ми направи прическа.
Вече е 8:30 ч., времето навън е ужасно мрачно и има мъгла. Леля започва да ми оформя прическата. След 30 мин. отново се звъни на вратата - кумата. Тръгнала на фризьор, но преди това минава през мен да я гримирам. Тя вкара малко ведро настроение в иначе посърналия апартамент.
Към 11:00 ч. прическата ми е готова и на вратата позвънява фотографката. Посрещам я усмихвайки се, но родителите ми продължават да изглевдат напрегнати.
"Погребение ли правим или сватба?!" питам аз и сипвам по едно уиски на присъстващите,пускам музика и с фотографката започваме да се снимаме. Заставам пред огледалото за да се гримирам.
Вече привършвам с грима и към 12:00 ч. започват да идват моите шафери  danceg
Обличам булчинската рокля, слагам бижутата и се започва със снимките.
Най-близките ми гости идват. Апартамента се изпълва с хора, всеки ми се радва и ме снима. Весело е ,музиката звучи, чашите звънят, а аз продължавам да чувствам онова напрежение.
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юли 07, 2010, 16:10:35 »

ааа, не е честно, разакзвай още smile до тук притеснението си е нормално smile
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юли 07, 2010, 16:21:47 »

13:30 ч.,отвън се чува силна музика. ИДВАТ!!!  yahoo
Аз бързо се скривам в една от стаите заедно с приятелките и братовчедките ми. Чувам, че музиката се усилва, вече са на етажа! Една братовюедка взима обувката ми и хуква навън, след 5 мин. се връща запъхтяна, а обувката пълна с пари.
"Знам, че си тук не се крий!" чувам гласа на моя любим. Пред стаята става лудница - ужасно много хора и оркестър. Бутат вратата, момичетата се смеят и се опитват да отвърнат на напъна, а сърцето ми ще се пръсне. Усещам горещина по цялото тяло, ръцете ми започват да треперят, искам да го видя!
Викове, крясъци, силна музика и изведнъж нахлуват в стаята. Най-накрая! Ето го - прекрасен е! Около нас е пълно с хора, но аз виждам само него. Гледаме влюбено и ми се усмихва. Казва ми, че съм прекрасна и не се сдържа, навежда глава към мен и ме целува. Прегръща ме толкова силно, сякаш никога няма да ме пусне. ОБИЧАМ ГО!
В този миг напрежението се изпари, настроението е страхотно, весело, изпълнено с усмивки. Готова съм за голям купон! yahoo
Всичко мина безпроблемно. В гражданското и църквата ни беше толкова забавно, че за миг не застанахме сериозно. Направихме си страхотна фотосесия, която ще покажа след 2 седмици.
В ресторанта купонът беше невероятен! Ди Джеят се справи повече от перфектно.
Денят ни беше просто уникален. Изкарахме до 5 сутринта yahoo
Активен
Vessy
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188


влюбена в живота и в мъжа си :-)


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юли 07, 2010, 16:33:00 »

ох, просълзи ме.Прекрасно е. особено момента в кйто влиза при теб. И при мен бе същото усещане, прекрасно и чувството е неповторимо. Много хубаво си го преразказала. Поздрави
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юли 08, 2010, 09:50:02 »

И аз наистина се просълзих. Ще чакаме по обстен снимков материал  pardon
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юли 08, 2010, 10:21:06 »

Ама бая сте се стресирали в началото...  funnytooth Разкъзът е много хубав!
Активен
Le_Chat
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10


В едно голямо мъжко сърце...


« Отговор #87 -: юли 08, 2010, 10:46:13 »

Честито и ГОРЧИВО!!!  weddingday
Много красив разказ, истински ме трогна .. все едно съм била там.
Бъдете здрави, щастливи и все по - влюбени!
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юли 08, 2010, 15:29:02 »

Благодаря ви, мили момичета! give_rose
Ще показвам снимки след 2 седмици - тогава ще са готови професионалните и филмчето ни.
Искам да ви кажа, че съм повече от доволна от тортата. Хората я бяха направили точно, като на снимката и беше невероятно вкусна  Torte
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юли 08, 2010, 16:13:59 »

А откъде беше тортата?
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines