Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 10:40:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на mademoiselle - 3 Юли 2010  (Прочетена 28662 пъти)
 
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« -: юни 03, 2010, 11:39:59 »

   Мила mademoiselle,  остава месец до вашия сватбен ден - затова сподели тук с нас  своите радостни емоции, свързани с подготовката и организирането на приказното тържество.   give_rose
« Последна редакция: юни 03, 2010, 11:43:33 от lunno momiche » Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 03, 2010, 11:47:52 »

Хайде mademoiselle на опашката за булки!  Сватбаааа Party time

Разказвай как се чувстваш и всичко, което ти хрумне, ние ще следим с интерес!

Честита темичка!
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 03, 2010, 14:13:12 »

Момичетааааа...! Как ме изненадахте само  give_rose  yahoo  blush
СТРАХОТНИ СТЕ!!!
Искам предварително да се извиня, че не отделям много време на форума, тъй като по цял ден съм на работа и няма как  pc-mainiak
Активен
eva_87
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 178



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 03, 2010, 14:23:23 »

Честита темичка!Желая ти прекрасна сватба и много хубави емоции! give_rose
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #4 -: юни 03, 2010, 14:24:33 »

И от мен честита темичка! Ще четем!  Bravo
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 03, 2010, 14:25:34 »

Честита темичка и от мен, mademoiselle! give_rose
Пожелавам ти спокоен месец преди сватбата, много приятни емоции по оставащата подготовка и един приказен празник на любовта ви.  twohearts
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 03, 2010, 14:27:45 »

Ще започна с малко предистория:
Преди 5 години имах едно гадже, за което си мслех, че е единстевния. Да ама не!  NO Разделихме, аз се затворих в себе си, тъй като той беше първата ми голяма любов. Бях на ръба на отчаянието. Както и да е, минаха няколко месеца от раздялата ни и тъй като сме запазили приятелските си отношения той ме покани на неговия рожден ден, където всъщност се запознах с моя бъдещ съпруг  blush
В интерес на истината първоначално не ми направи впечатление, не бих казала, че е красавец, но кагато ме заговори....с това чувство за хумор.... heart
"Преследвах" го 2 месеца - кафета, разходки и накрая поддаде.
Интересното за мен беше, че в тази връзка чувствах как го обиквам с всеки изминал ден, бях влюбена във всяка негова черта...с една дума "ПЕПЕРУДИ".
Размотавахме се в продължение на 1 година, след което се събрахме и заживяхме заедно  twohearts
Минала година на рождения ми ден той падна на колене, с пръстен в ръка и ми предложи да стана негова съпруга. И така до началото на нашата семейна приказка остава само 1 месец  weddingday
Активен
stefanel
Сватбар
***
Публикации: 212


Не искам много,искам всичко :)


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 03, 2010, 14:40:00 »

Страхотна история  heart Много ме развълнува.Желая ви много щастие  twohearts
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 03, 2010, 15:25:51 »

Ихааа, колко романтична история!  twohearts nea Така е, животът ни изненадва по много интересни начини, но накрая винаги си заслужава! Хайде булче, успех в подготовката!
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 03, 2010, 15:57:56 »

Благодаря ви, мили момичета!  give_rose
Мисля, че вървим добре с подготовката. Остава да си харесаме и поръчаме торта, да облечем младоженеца  blush  и да поръчаме балони за ресторанта.
Много нерви изхабих покрай тази подготовка, но слава Богу вижда му се краят  chee
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 04, 2010, 14:38:35 »

Честита темичка! Още малко остава, постарай се нервите да са по - малко и хубавите емоции покрай подготовката на това прекрасно събитие - повече  give_rose
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 04, 2010, 16:09:46 »

divanetata, много благодаря за подкрепата!   Flower

Ние с бъдещия младоженец решихме сами да си направим сватбеното тържество т.е. без финансова помощ от родители. Поради тази причина започнахме с подготовката по-раничко. Купихме алкохол още през ноември месец, списъкът с гостите беше готов може би през септември, още тогава избрахме ресторант, обредна зала и църква, които запазихме през февруари.
Сватбата ще е около 120 човека. Аз, като една практична бъдеща съпруга реших, че може да спестя някои малки разходи и саморъчно си направих поканите за гостите, както и кошниците за подаръчетата.
Ресторантът, който сме избрали е доста озеленен и няма нужда от допълнителна цветна украса, за това реших вместо цветя по масите за гостите да сложа свещници и да украся с декоративни камъчета  Money
Утре ще ходим за костюм. Надявам се да ни остане малко време да се разходим до Романс за торта.
Следващата седмица ще си взема роклята и воала, ще ходя на пробна прическа, мисля да купя бутониери и да разгледам за възглавничка за халките. Някой може ли да ме насочи към магазин в София, където да има такива възглавнички или кошнички за халки? В сватбения магазин от където ми е роклята си харесах една, но тя беше ужасно малка м/у 8 и 10 см. диаметър и струваше 20 лв. не че няма да ги дам, но все пак ми се струва множко за такъв аксесоар.


Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 04, 2010, 16:40:29 »

Аз също бих се присъединила към питането за кошнички и възглавнички. Стува ми се, че адски им надуват цените, само защото е за сватба.  nea Иначе съм решила да обиколя магазините за булчински аксесоари на Пиротска, повечето неща, които ги има в Сватбения център ги има и там.  smile
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 07, 2010, 14:57:05 »

Момичета, в събота "облякохме" младоженеца. Купихме всичко от-до, дори вместо вратовръзка се спряхме на фишу и стои много добре  danceg Моят мъж ще има спортно - елегантна визия.
В неделя ходихме до Романс да попитаме за торта. Чесно казано останах доста разочарована  sad Първо изборът за пълнеж беше доста ограничен, предложиха ми трите "Романса" - бял, кафяв и фин млечен, но те са ужасно тежки и според мен не са подходящи за сватбена торта. Другото, което ми предлижиха беше еклерова торта с малини, която не беше лоша, но чесно казано не останах очарована. Каталогът със сватбени торти, който ми показаха беше същият който е публикуван в сайта им - натруфени сметанови торти.
Второ никой не пожела да ни обърне внимание. Една жена ни държа прави на вратата на цеха им и чакаше ние да говорим и да отправяме предложения. Цената излиза 3 лв. на парче, окрасата се плаща отделно 0,80 - 1,00 лв. за захарно цвете. Моят мъж се ядоса и каза, че е по-добре да дадем 100 лв. повече и  да си поръчаме тортата на Лагуна, която първоначално си бяхме избрали  smile
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 07, 2010, 15:31:49 »

Жалко, че са се държали така! Наистина в такъв случай не си заслужава да се пести - и аз бих постъпила като вас и бих поръчала малко по-слъпата торта, но да знам, че ще е това, което искам.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines