Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 07:45:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на orchidee-26. 06 .2010  (Прочетена 7673 пъти)
 
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« -: юни 01, 2010, 08:00:02 »

orchidee започна да тече и твоя месец  Сватбаааа wedding Сватбаааа
Пожелавам ти прекрасни емоций покрай последните моменти от подготовката ви   yahoo

Любовта и животът са една приказка с общо начало и преплетени пътища защото любовта е, която дарява живот! Любовта не е само миг от вечността, тя е безгранична и вечна. Когато пътищата се преплитат, когато искате да задържите мига завинаги подарете си семейство създадено с Любов


Очакваме те да споделиш как върви подготовката ви  smile


* images.jpg (3.81 KB, 117x118 - видяно 2152 пъти.)
« Последна редакция: юни 01, 2010, 08:01:54 от savka » Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 01, 2010, 08:23:55 »

ЧЕСТИТА ТЕМИЧКА, ORCHIDEE!   Flower
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 01, 2010, 09:58:27 »

хайде Кате, то много малко остава Bravo
включвай се и докладвай smile
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 01, 2010, 10:43:54 »

наистина малко остана....много хубави моменти в оставащите дни по приготовленията...
ииии много много спокойствие  give_rose
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 01, 2010, 12:01:28 »

Честита тема и от мен!  give_rose
Остава ти най-вълнуващият последен месец... изпълни го само с положителни емоции и трепети и нека винаги си спомняш с вълнение за тези последни дни, в които мечтаната ти сватба малко по малко се е превръщала в реалност!  give_rose
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 01, 2010, 12:22:49 »

Честита темичка, orchidee! give_rose
Пожелавам ти приятни и емоционални дни до голямото събитие и дано се получи сватбата, за която си мечтала. smile
Как върви подготовката, какво ви остава да направите?
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 03, 2010, 22:18:52 »

Момичета благодаря Ви много  give_rose за темата
наистина малко остана вече  Wink
При мен нещата са почти готови.
На първи си взех роклята и съм страшно доволна  yahoo  снимки още не съм направила, но в първия удобен момент ще направя.
От моите приготовлениа остана чанта и бельо  girl_wink
По-организацията - днес поръчахме тортата - страшна торта - ужасно вкусна , при положение че аз не обичам торти   smile
Още за украсата се чудя и мая - какво да е второто цвете - дали бели рози или бели хортензии ?
Ох, колко бързо мина времето и сватбата дойде, и ще мине като миг   ........
Сeга се чудя как да изненадаме кумовете , защото съм сигурна че кумата е  измислила хиляда неща
пък аз освен две изненади за кума , нищо друго. Дайте някакви идеи
  Girl_hide
« Последна редакция: юни 03, 2010, 22:22:02 от orchidee » Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 04, 2010, 06:46:58 »

orchidee
честита темичка и от мен!!! Пожелавам ти да се насладиш на последните си дни като неомъжена жена  Curtsey, а също така и най-прекрасния сватбен ден
  wedding wedding wedding
Ще споделиш ли с нас какви изненади си подготвила за кума  girl_wink
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 04, 2010, 08:33:32 »

Мерсии,  give_rose
ами едната изненада е че сме му поръчали две момичета да ме потанцуват , но не обичайните ориентали и балкански ритми, а направо сценка от филм с две агентки от FBI  Wink
Другата е кумската торта ще е специално за него правена  във формата на герб на любимия отбор  smile
На кумата букет от фрути арт и така  поне за сега, ако не измисля нещо друго ощеф scratch one-s head
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 06, 2010, 18:57:54 »

Вече не остана много време и развитето при нас е следното
- поръчахме тортите  yahoo страхотни  едно голямо благодаря на tweety  give_rose give_rose give_rose-
- утре на пробед грим и вдруги ден на прическа
макар че за косата ми е най притесненоь тъй като незнам какво искам и  незнам какво ще правя  blush

Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 10, 2010, 09:41:37 »

orchidee  нещо се загуби -какво стана с пробната прическа и грима  smile Успяхте ли да измислите прическа която да ти хареса -включвай се да разказваш  give_rose
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 11, 2010, 08:08:19 »

 smile наистина се позагубих  blush
На бързичко  ще разкажа за преживяванията през последните дни:
- бях на пробед грим на три места така да се каже- при една приятелка,която гримира, при Роман  и в Харем. Снимки нямам тъй като все с различни видове  грим и на двете очи си тръгнах и в резултат на всичките проби, приятелката ще прави грима, тъй като от проф. гримьори   не се справиха акто очаквах. аз исках те да предложат а не,дай снимка и айде готово.В интерес на истината на роман предложението беше оригинално,но въпреки това ми се стори прекалена екстравагантно.И понеже следващата седмица пак ще  правя пробен при приятелката ще се погрижа и снимко да има  smile
Прическата- пробна пак при Роман - нещо като испански кок,но  още се чудя и в понеделник пак ще хода   Wink общо взето на мен гримът и прическата са ми май най сложната част от сватбата  girl_wink
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 11, 2010, 22:33:12 »

Браво орхидейче много неща си отметнала. И на мен са ми проблем прическата и грима и още се чудя към кой да се обърна особено за грима. До някъде ми се иска сама да си ги правя, но едва ли ще имам нерви. Хубаво е, че поне си ги пробвала и си се спряла на приятелката си.Сигурно ще ти е по-спокойно и двете ще изберете най-подходящото за теб. Страното, че гримьорите са очаквали идеи от теб, а не са се опитвали да си налагат те някакви неща. С каква козметика работят повечето, че ми е интересно обръна ли внимание?
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 12, 2010, 10:20:59 »

Alexis не успях да видя , тъй като палитрите им са с прозрачни капаци и няма надписи, иначе и на мен ми беше интересно.
Смятах да ходя и при Слъви, но  тъй като той направо правел грим, нямало пробен и ми се струва доста  два пъти да давам по 70 лв  crazy
Активен
AlexiS
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 228



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 12, 2010, 19:32:22 »

Хмм това не го знаех. Кофти наистина. Аз например държа много да имам пробен, за да видя как ще ми издържи през деня понеже си знам проблемната кожа и ми е ясно как ще лъсна на втория час особено в тези жеги. То е почти абсурдно да се поддържа идеален грим в 40 градуса, но все пак си има значени кой и как ти го е правил и ако след някой час изглеждам все едно аз съм се гримирала няма смисъл. Ще се напъна някак и сама ще се оправям. Освен това не ми харесват типичните леки булчински гримове. Всеки си има някаква специфични черти и не при всеки лекия грим играе чудеса. Аз например обичам повече малко по-силния грим, защото формата на очите ми го изисква, за да се подчертаят.
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 13, 2010, 08:16:15 »

AlexiS наистина  е хубаво да има пробен грим. И аз харесвам по - силния грим, но за съжаление съм много бяла, въпреки солариума  smile, и не ми  не ми стои добре с бялата рокля.Ако решиш  мога да ти пратя на лични още поне един два контакта на гримьори  smile
Активен
tweety
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #16 -: юни 18, 2010, 18:04:03 »

orchidee, какво стана с прическата? спря ли се на нещо?
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 19, 2010, 16:48:18 »

Още ну точно, но знам къде ще е правя и горе долу какво smile
Аз не ти ли пратих снимки girl_impossible
Много взех да забравям  blush
Активен
tweety
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #18 -: юни 19, 2010, 17:11:54 »

не си ми пратила, но ти е простено, все пак вълнението си оказва своето, ако имаш време-прати

Айдееее, не  останааа, госпожице!  danceg
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 20, 2010, 21:12:07 »

 Wink верно не остана.
Да кажа какво правя в момента : номера на маси, схеми на маси и т.н  huhhuh.gif
От ресторанта ме посъветваха да направя и меню  за да не се притесняват хората да си искат безалкохолно и сокове ,тъй като те ще стоят в хладилниците.Какво ще кажете? Идеи.....
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 06, 2010, 11:52:01 »

уааа, Кате, ние те забравихме, боже, как може
 честито weddingday
 пожелавам ви да сте все така влюбени и много щастливи, късмет и успехи, само хубави неща да ви се случват.
 Сега видях, че и снимки си качила, страхотна прическа и грим, много сте хубави и двамата.
поздравления и за кумовете и те са много хубави  tease
 моля те разкажи, как мина всичко smile
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 06, 2010, 12:11:18 »

Много нежна булка!  Bravo
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 07, 2010, 09:05:15 »

Момичета благодаря ви  give_rose
Всичко мина много добре и мога да кажа доста весела сватба беше.
Голямо благодаря на фризьорката Паци, на гримьорката - Рада- сега от опит мога да кажа че определено не си заслужава да се пръскат луди пари за известен и прехвален фризьор и гримьор.
Та как премина сватбения ден - доста спокойно -да мое учудване,всичко беше без притеснения и без нерви  smile даже родителите ми се  изнелвиха от моето спокойствие. Станах, пих едно кафе, направих пилето за кума  blum,с което много се гордея, и към 12 на фризьор. После се прибрах , обядвах си докато  нашите приготвяха нещата за гостите, дойде гримьорката и фотографа, малко снимки, после приятелките и така. на момичетата които им предстои им препоръчвам и ако е възможно да си облекат роклята в последния момент, така ще се чувстват по добре. При мен нещата с обличането бяха 30 мин преди да дойде младоженика  smile danceg
За сега толкова  smile
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 07, 2010, 10:16:22 »

Ах, че си красивааа!  Bravo Много нежна булка, изглеждаш просто прекрасно!
Честито! Пожелавам ви дълъг и изпълнен с топлина и обич семеен живот!
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 14, 2010, 09:41:49 »

Прекрасна и изящна булка.  heart Роклята е толкова феерична , че си като някоя фея.Страхотна си.
Пожелавам ви да се обичате дълги години, в дома ви да цари хармония и щастие.  give_rose
Активен
orchidee
Ентусиаст
**
Публикации: 118



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 14, 2010, 16:29:24 »

 give_rose Благодаря за страхотните пожелания  give_rose give_rose
Не ми остава време напоследък да следя какво се случва из темите, вчера взехме dvdто , просто съм вазхитена от работата на оператора, чакам фотографа  със снимките, за да мога да кача  smile
Активен
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines