Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:29:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Огромно благодаря на Сватбарите!  (Прочетена 4864 пъти)
 
iskritsa
Новак
*
Публикации: 10



« -: юли 08, 2007, 15:44:46 »

Хриси и всички Сватбари,

С Део ви благодарим от сърце за прекрасния празник, който сътворихте за нас и нашите гости!  Bravo
Пожелаваме ви още много красиви празници и професионални успехи!

На всички момичета, на които предстои да минат през подготовката и осъществяването на техното сватбено тържество, с пълна убеденост препоръчвам Сватбарите. Можете да разчитате не само на професионализъм, коректност и зачитане на вашите желания и интереси, но и на съпричастност и подкрепа в нелесните моменти. Специално препоръчвам Хриси като водеща на сватби - ритуалите й създадоха неповторима атмосфера и дух за нас и всички наши гости и направиха сватбата ни наистина запомняща се.

Още веднъж, благодарим ви и ви желаем всичко най-хубаво!!!  give_rose
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 11, 2007, 15:47:28 »

Аз самата исках да започна тази тема и да изкажа също моята благодарност към Хриси, Дина, Ангел, DJ Антъни, които се справиха страхотно. Искам да им благодаря за коректността, подкрепата, красивото оформление за сватбата. Христина беше измисла много интересни игри и направи много красив ритуал по посрещането ни в ресторанта. Радвам се ,че се запознах с нея, защото ми помогна и ме успокои , точно когато покрай целия стрес аз не бях на себе си и се разплаках. Тя е просто повече от сватбен агент.
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 27, 2007, 20:52:49 »

Аз искам да благодаря на Стефока ,която изпълни сватбения ни ден с много цветя и прекрасна обстановка,на фотографа и на видеооператорът ни,на родителите ни и на жерните приятели ,които не спряха да създават весела атмосфера.....Благодарим Ви от все сърце,бяхте страхотни give_rose
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines