Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 02, 2024, 00:36:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Всичко,което ни интересува за бебето и детето -3"  (Прочетена 154403 пъти)
 
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #120 -: юли 05, 2010, 20:33:44 »

Много много благодаря за бързата реакция  give_rose
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #121 -: юли 06, 2010, 18:00:18 »

Момичета, някой дава/л ли е кърма към Банката за кърма???
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: юли 07, 2010, 10:11:48 »

Мамита,аз искам да ви попитам от кога и какво сте давали за зъбките,нашата педиатърка ми даде само някакви брошурки,така че ако някой сподели опит ще ми е много полезно girl_wink Мая още няма,но съм чувала,че не е нужно да се чакат зъбките,за да се дават капки crazy
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: юли 07, 2010, 14:45:16 »

moyra, за какви капки става въпрос?  huhhuh.gif За пръв път чувам.
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: юли 07, 2010, 14:53:04 »

И аз за пръв път чувам за капки  pardon Помня, че ние мажехме с Калгел, а също доста съм чувала да мажат със сок от праз лук и много помагал  good
Активен
moyra
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: юли 08, 2010, 10:25:52 »

Извинявам се за нескопосания въпрос,но и на мен не ми е много ясно и затова така blush Става въпрос за капките Зимафлуор например и още някакви,но има много противоречиви мнения за флуора и събирам мнения give_rose
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #126 -: юли 08, 2010, 13:16:30 »

ellie_bellie традицийте не са това което бяха girl_wink Една приятелка в Англия прави бебешко парти и с жени и с мъже, така че си е въпрос на избор  girl_wink
Кати за даване на кърма трябва да питаш директно в Банката, че ако не се лъжа се дава кърмата до определено време след изцеждане и при определена температура, имат си изисквания. За холиките ние освен всичко друго при Ели сме слагали и загрята с ютия кърпа на коремчето, но и тя има временно действие като сешуара, дано ви минат скоро  good
 За зъбките мажем с Дентинокс, ползвахме и Генгигел, но нещо не останах доволна и мисля че Дентокинт се казваха хомеопатичните хапченца за зъбки  smile
moyra   на нас също ни ги предписаха, но и аз чувам лоши отзиви  girl_impossible
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: юли 08, 2010, 13:30:28 »

pepche, aз споделям как е все още в САЩ, защото имам пресни наблюдения, в Англия могат да правят каквито модификации си искат.  pleasantry
moyra, аз не бих давала флуор на детето.
Активен
vivianka
Професор
****
Публикации: 304



« Отговор #128 -: юли 08, 2010, 14:35:39 »

Момичета, да ви питам в какъв съд преварявате водичката на бебето и как измервате каква температура е преди да я дадете?
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: юли 08, 2010, 16:06:41 »

Виванка, ние преди да се роди малкия купихме нови тенджерки за него - една по-малка имам за водата и преварявам в нея. Там не слагам нищо друго освен водичка, след като заври засичам 5 мин и готово. Измивам я с вода и препарат за бебешки съдове на Бочко след всяко преваряване.
Температурата меря като капна с биберона върху сгъвката на лакътя - ако не усещам нищо, нито студено, нито топло, значи е добре. Но попринцип гледам да ми е леко топло, в нашия край казват - марно да е  smile
Активен
hukuta
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1022


Мама на сладко бебе Ивелина


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: юли 08, 2010, 20:26:47 »

moyra за зъбките аз давам Дентокинд и смея да твърдя, че помагат  good-хомеопатични са!
Мажех и с Дологел, ама май нямаше ефект от него  nea
Иначе една мама ми беше споделила, че дава Хамомил (пак са хомеопатични) и благодарение на тях изобщо не са разбрали кога са изникнали зъбките  pardon (ама това само на теория).
Активен
vivianka
Професор
****
Публикации: 304



« Отговор #131 -: юли 08, 2010, 20:31:42 »

Бебче, много благодаря  give_rose
Въобще не се бях сетила за тенджерки за бебо, а наистина си е много удачно. Друго си е вече мама с опит да ти каже  smile
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: юли 08, 2010, 22:26:56 »

Бебче, много благодаря  give_rose
Въобще не се бях сетила за тенджерки за бебо, а наистина си е много удачно. Друго си е вече мама с опит да ти каже  smile

Хихи, моля, миличка! Винаги съм насреща, ако мога да съм полезна.. give_rose
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #133 -: юли 09, 2010, 15:23:04 »

Момичета,да ви питам коя е нормална телесна температура при бебетата?Мие вчера имахме ваксина и сега я проверявам от време на време и е ту 36.6 ,ту 37??? *crazy*Иначе се храни,даже се и посмява!Чудя се по какво мога да разбера ,че има тепм,че се криви без причина,че няма да иска да плачка ли?Много ви благодаря предварително! give_rose
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: юли 09, 2010, 19:09:34 »

Няма смисъл да се притесняваш излишно. Това, че са ви били ваксина не означава, че ще вдигне температура. Щом досега не си забелязала нищо обезпокоително, значи всичко е наред.  smile
Определено под 37.5 не е висока температура.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines