Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:33:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Всичко,което ни интересува за бебето и детето -3"  (Прочетена 152915 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« -: май 19, 2010, 18:29:11 »

                                                     

« Последна редакция: май 19, 2010, 18:31:03 от Данитка » Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #1 -: май 24, 2010, 19:20:37 »

Мамчета,според вас в това време с какво е най-добре да мажа бебка?С олио или с мляко?Вярно ли е,че  е вече топло за олиото?
И кремчето против подсичане при всяка смяна ли мазахте или само при нужда?
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 24, 2010, 19:39:10 »

Руби за кремчето ти отговорих,то и за другото на ЛС де,но лично аз знам,че над 18 градуса вече се минава от олио на мляко  good
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #3 -: май 25, 2010, 08:15:23 »

Благодаря мила и на мен така ми казаха в Шейново!Да си я мажа с мляко.А олиото май мама ще го ползва!
А имате ли идея електрическия стерилизатор колко време трябва да стерилизира?В смисъл колко е нужно на шишетата и бибите,за да не се и повредят!Моя е от 15 до 30 мин  зависимост от бройките шишета.А аз до скоро мислех,че за бибите е нужно околоо 5 мин,или това е само за преваряването?
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 25, 2010, 09:47:54 »

Руби,
И аз така мислех, че вече трябва да се маже с мляко, обаче нашето педи като дойде да ни види след изписването ни, ми каза да е мажа с олио. Може би понеже на нас ни се белеше кожичката лекичко. Та за сега аз си е мажа с олиото и определено й действа добре. Кремчето за подсичане е мажа ако видя, че се зачервила, не при всяка смяна на памперса, но поне два-три пъти на ден е мажа, като единия е след баня вечер.
Моят стелиризатор стерилизира за 8 минути, може би зависи от модела и фирмата му. Иначе аз слагам всичко вътре, шишета, биби, капачки на шишетата...
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #5 -: май 25, 2010, 13:11:40 »

Мамчета имате ли отзиви за козметиката на Хип?
В Шейново ползват изцяло тяхн и останах с добро впечатление там!
Активен
Дидка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 25, 2010, 14:38:54 »

Аз досега ползвам само на Penaten, но ми свърши олиото а на магазина нямаха и взех на хип.За сега съм доволна, по мазно е от пенатена и кожичката на беболина така хубавичка става и си държи до сутринта.Май ще премина изцяло на тая марка. Така че съм за  good хипа.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #7 -: май 25, 2010, 15:12:18 »

Дидка ,мерси мила! give_rose
Аз имам на Бюбхен,ама нали ще тр да пращам и за към родителите ни козметика,та се замислих да взема за в нас на Хип.И олио и кремчета и душ гел!
А ти сега с олио ли мажеш?Питам,защото аз съм в чуденка дали е добре с олио или с кремче за в това време?
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 25, 2010, 19:12:15 »

Шампоана на Хип люти на очите  Wink Олиото е добро  girl_wink
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 25, 2010, 19:21:24 »

Във връзка с мазането, аз искам да питам до каква възраст трябва да се мажат децата след баня?
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #10 -: май 25, 2010, 21:12:15 »

Значи сега разбрах ,че мазането с;ед всяка смяна на пелените е добре да е с някако хидратиращо кремче,а не само с крем против подсичане!Нали така?
Аз днес си взех на Хип мляко и душ гелче и сега се чудя дали да си взема и кремче хидратиращо!
А значи да не употребявам олио лятото!Нали водило до прегряваме?
Активен
Дидка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 25, 2010, 22:30:45 »

И на мен така ми казаха, 4е за лятото е по добре да се мажат с мляко.Аз още месец поне ще ползвам олиото и преминавам на мляко.Все пак няма такива жеги, а и времето  не предразполага за мляко.Поне така си мисля аз  tease
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 26, 2010, 12:13:15 »

Във връзка с мазането, аз искам да питам до каква възраст трябва да се мажат децата след баня?
Аз мазах доста малко месеци, не повече от 6, ако не се лъжа. При всички положения ако искаш да прекратиш мазането - няма да сбъркаш. Кожата си има естествена мазнинка, която си е най-добрата. А и в тези жеги, които започват, като че ли е по-добре да не се натоварва допълнително кожата.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 26, 2010, 12:32:33 »

За козметиката - ползвам изцяло всичко на Бюбхен  good и съм изключително доволна  smile
Сега за пъпките на Габи взех един крем на Хип за подсичане и от него останахмн доволна.
За стерилизатора -Рубиииииии 100% пише в указанията за употреба колко време стерилизира душаааа  tease

За олиото -не се маже когато е топло  good от раждането я мажа смляко
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 26, 2010, 12:45:59 »


За стерилизатора -Рубиииииии 100% пише в указанията за употреба колко време стерилизира душаааа  tease


Aaa сто, сто ама друго си е да питаш... Извинявам се за  Offtopic

Аз мазах доста малко месеци, не повече от 6, ако не се лъжа. При всички положения ако искаш да прекратиш мазането - няма да сбъркаш. Кожата си има естествена мазнинка, която си е най-добрата. А и в тези жеги, които започват, като че ли е по-добре да не се натоварва допълнително кожата.

Съгласна съм, мисля в големите жеги да не се мажем с нищо  Wink

Между другото купих си мляко Клоран, което май нещо му има и преди бяхме с такова и е много леко и много хубаво се нанася, а сегашното мляко стой доста мазно, дори лепкаво  crazy
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines