Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 18:30:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на toni8301 - 20.06.2010  (Прочетена 27787 пъти)
 
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #60 -: юни 14, 2010, 07:57:32 »

Страхотно!!! yahoo yahoo yahoo
Браво на Вас, невероятни сте Bravo
Това списание не го знаех, но ако го срещна някъде ще купя няколко броя girl_wink
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юни 14, 2010, 09:21:06 »

Мименце, май се раздавало безплатно  pardon

Тони няма ли да се появи да разказва  beating
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юни 14, 2010, 22:47:11 »

цоп....момичета тук съм..ама не много  funnytooth честно казано незнам къде съм...
имам много да разказвам, но май ще е след сватбата...в момента е лека лудница при нас..почнаха да пристигат гостите от германия...а аз още съм на фаза чистене и подреждане...
харди в момента е на биричка с приятели а аз досега мих банята  nea.... да не си помислите че той не помага...помага и то много ама викам да го "пусна" и на по биричка...

обещавам много дълъг разказ за моминското парти...беше 1 ПЪТ...невероятно...


цунки и до скоро!!!
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #63 -: юни 18, 2010, 22:05:06 »

Честито законно семейство Крюгерови  girl_wink Bravo
Да се обичате все така, а в неделя да го покажете и на всички гости на сватбата в цялата си прелест  give_rose

Offtopic Днес ние празнуваме едно месече до кръглата годишнина, а вие - първи ден като официално семейство  Girl_hide
« Последна редакция: юни 18, 2010, 22:06:45 от Слънце » Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юни 20, 2010, 07:50:22 »

Тони,изживей един незабравим и неповторим празник на любовта ви с Харди,днес! give_rose give_rose give_rose
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юни 20, 2010, 13:22:24 »

ЧЕСТИТО, мило семейство!!!!

Желая ви в този прекрасен ден, любовта и щастието кацнали на вашите рамене, никога да не отлитат!!! Желая ви здраве и дълъг семеен живот, разбирателство и хармония в дома и в скоро бъдеще - сладки дечица!!!
Знам, че днес очите ви блестят по един особен, вълшебен начин - пожелавам ви и след години, на същият този ден, с такива прелестно блеснали очи да погледнете в очите на другия и те да кажат всичко помежду вас с простичките думички "Обичам те!"



Наздраве!!! И горчивоооо!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юни 20, 2010, 18:27:11 »

Мило семейство честитоооо !!!
Бъдете здрави и щастливи и много, много търпеливи.
Помнете истината стара, че бракът е като отвара, която всеки сам вари, но трябва с другия да сподели.
Обичайте се и дерзайте, Животът няма да е, знайте, само рози и мечти, защото има и бодли...
Но там, където любовта цари, убождането не боли give_rose give_rose give_rose
ГОРЧИВОООО CHEERS
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #67 -: юни 20, 2010, 20:21:01 »

Честито мило семейство!!!
Желая Ви много здраве, щастие и любов!
Рамо до рамо, ръка за ръка, сърце до сърце – нека винаги да е така до края на света!
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юни 20, 2010, 21:24:33 »

Честитооооооо! Желая ви много дълъг и щастлив семеен живот! Вървете винаги ръка за ръка и гледайте в една посока! Грижете се един за друг и следвайте мечтите си!

Чакаме снимки! Wink
Активен
Desi_Deskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юни 21, 2010, 17:03:52 »

Тони, Харди ЧЕСТИТО!!!!!!
Запазете завинаги любовта си така гореща и силна, бъдете опора един за друг в трудни моменти и изживейте хубавите рамо до рамо! Желая ти щастлив семеен живот  weddingday
Активен
Dallila
Професор
****
Публикации: 423



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юни 22, 2010, 09:00:38 »

Честито, мило семейство. give_rose
Нека любовта, хармонията и щастието не напускат дома ви и дано по-рядко се появяват облаци във вашата връзка.Бъдете много щастливи и се обичайте все повече.  twohearts
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юни 23, 2010, 15:58:19 »

Някой забрави да пише в темичката си........
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юни 23, 2010, 17:00:25 »

Честито и от мен  give_rose  Пожелавам ви щастлив семеен живот  smile
Активен
Adence87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 85



« Отговор #73 -: юни 24, 2010, 11:04:27 »

Честито !!!!!! Пожелавам ви винаги да сте така влюбени и щастливи както в този момент!!!!  nazdrave
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юни 27, 2010, 12:06:32 »

Ето ме и мен..точно седмица след големия ден.
Първо искам да Ви благодаря на всички за страхотните пожелания...този форум е едно от многото хубави неща свързани с моята сватба...Благодаря Ви!!!
Та...ако ви кажа че всичко мина като на сън, незнам дали ще ми повярвате...има моменти които не си ги спомням, а не съм пила никакъв алкохол...
Деня започна сравнително рано към 8ч. Събудихме се с милото..почнахме да се смеем и да се правим на много спокойни...аз отидох при майка, да и помогна с приготовленията и...да и навия косата..и тогава се обадиха кръстниците на нашите че са болни и няма да могат да дойдат...направо ми призля, защото мама е инвалид и това бяха хората които щяха да се грижат за нея по време на празненството....колко сълзи изревах...но благодарение на страхотните ми приятели и моята кръстница се справихме и с тази ситуация. Към 11ч. Дойте моята кума и нейния приятел..натоварихме колата с роклята, кошниците, и 100 др. Дреболий и се отправихме към хотела. Около басейна вече бяха насядали немските гости..пийваха си биричка и наблюдаваха суматохата около приготовленията по сватбата...Поздравих ги и видях с какво голямонетърпение очакват да стане 15ч и да започне ДЕНЯТ!!! В този момент ме завладдя лека паника.
Качихме се в моята стая...разопаковахме полвината неща и в 12ч пристигна гримиорката, след нея и фризиорката...и така грозното пате се превърна в красиво лебедче. През това време почнаха да пристигат 1 по 1 всички приятелки...спомням си само че всички ми казваха колко съм хубава... kiss2 Малко след това качиха и майка при мен в стаята...дойдоха и видеооператора и фотографа и беше супер забавно- снимкиииии, пози, чупки...
А през това време в другия край на хотела:

Взимането на булката беше леко нестандартно. Няколко налудничеви главици измислиха следния сценарий по взимането. Да заведат Харди при фалшива булка * нашата съфорумка лионелса*. Та така де...Нинка облечена като булка заедно със всички прятели стои и чака младоженеца...отвън се разиграва „купуването” на булката ..харди дава парички...германците се чудят какво става...най накрая влиза и какво да види..не е неговата булка!!! Много смешно...гледах едно любителско филмче от този момент..много смешнооооооооооо..Харди вика на Нинка на развален български: Сори аз не искам теб! А кума от страни вика наХарди : „ приятел и тази булка не е зле” ...та после му показали къде си е неговата булка.............

.....следва продължение...*дано не ви отегчавам...
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines