Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 11:52:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на toni8301 - 20.06.2010  (Прочетена 26102 пъти)
 
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #75 -: юни 28, 2010, 10:03:25 »

Тони то е било много емоционално girl_wink
Как ще ни отегчаваш, продължавай да разказваш girl_wink
И снимки покажи, още не съм те видяла като булка smile
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юли 10, 2010, 14:49:43 »

При все не дотам големия интерес към моята темичка, ще доразкажа аз започнатото...
След това цялата тайфа се качиха при мен. Мои стари приятелки и нови ( момичета от форума) продължиха да мъчат Харди и да не го пускат при мен, докато накрая горкия си дал и кредитната карта та го пуснали де...
Следва момент, който е трудно да се опише с думи...много много емоционален...Харди нещо се просълзи...отбули ме..целуна ме..аз само се усмихвах къде чаровно, къде истерично...закичих го...закичихме и другите членове на семейството и слязохме надолу във фоайето на хотела. .. и като се почнаха едни снимки........не е истина..чувствах се като „звезда на червения килим”. Имахме няколко малки дечица..бяха като ангелчета..много много сладки..та след множеството снимки започна и ритуала. Той се състоя отвън в хотела, покрай басейна...повечето ми женени приятелки си спомнят много силно този момент, аз явно съм била толкова развълнувана, че почти нищо непомня...знам само, че след подписа някой от гостите извика „Настъпи го” и аз....е настъпах го ))

Последва фотосесия...ресторант..танци манци...сватба в ресторанта докъм 2:00...след което продължихме до към 5 отвън на басейна..на следващата вечер с немските гости правихме афтерпарти пак на басейна..абе много весело беше..

Искам да благодаря на всички, които ми помогнаха в организацията на този прекрасен ден. Всички момичета от форума, начело с момичетата от варненската мафия .

  Специални благодарности на Аби от агенция”Бижу”, наистина бяхме очаровани от украсата на изнесения ритуал и ресторанта. Харди остана с отворена уста, като видя ресторанта...а той като един истински германец, трудно му се огажда...Абинце много много ти благодарим още веднъж. give_rose
  Благодарности и на нашият видеооператор и фотографка от ”Фотев стил”. Много мили хора и наистина добри профисионалисти. Много си харесваме снимките и често си гледам и видеото. Благодаря им! give_rose
  За настроението на сватбата се погрижи DJ Румен Черкезов. Нямаше хора които да не танцуваха. Случи се и неочакваното...германците проиграха българско хоро и се вихриха в стъпките на балканските ритми...Настроението беше на шест и всички се забавлявахме. Благодаря!  give_rose

  Специални благодарности и на персонала на хотел Романс. Съобразиха се с всички наши изисквания и бяха много мили. Обслужването беше на ниво!  give_rose

...когато много се вълнувам не мога да пиша..затова и поста ми е толкова...хм как да кажа „бърз”..имам толкова неща да разкажа и в същото време немога да смогна да ги опиша..затова спирам до тук...

Благодаря на господ, че този красив момент и чувстовото да съм булка се случи и на мен! любов заедно
« Последна редакция: юли 10, 2010, 14:52:52 от toni8301 » Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юли 10, 2010, 14:52:02 »

Тони, догодина може да го повоторим пак  girl_wink
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юли 10, 2010, 16:06:46 »

Благодаря на господ, че този красив момент и чувстовото да съм булка се случи и на мен! любов заедно

Тони,всяка жена заслужава да се преживее сватбата си така,че да се почувства като теб  good

Разказът ти е много вълнуващ,с радост ще прочета всичко останало,което искаш да споделиш за да ни направиш съпричастни към вашия празник. give_rose
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #79 -: юли 10, 2010, 17:48:22 »

Тони, ти много сбито си го разказала. Аз, като очевидец, мога да добавя, че купонът в ресторанта беше невероятно забавен, германците играха хоро без обувки, ние се првихме,че пеем на немски tease , играхме лимбо рок и имаше някои много гъвкави представители от двете нации  blum Видяхм и няколко инересни немски сватбени традиции, както и германците участваха в нашите - кумът игра ръченица и успя да си открадне пилето  danceg
Първата част на деня също беше много вълнуваща. Булката си беше порядъчно притеснена pardon , а всички дами се суетяхме около нея, както и около "фалшивата" булка (която с нейната си истинка булчинска рокля изглежда мноого по-добре blum ).  Това притеснение обаче значително намаля, когато Тони видя своя жених и го целуваше и прегръщаше влюбено, а по време на тържеството пък съвсем се изпари smile Ритуалът беше много красив, с класическа музика на живо. Мисля, че именно съфорумките изкрещяхме на Тони да я подсетим да настъпи младоженеца Wink Малките шаферки бяха изключително сладки, каот малки ангелчета heart
Има още много за разказване, но оставям това на булката  girl_wink
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юли 10, 2010, 21:52:39 »

Тони, малко позакъсняло, но честито и от мен, желая ви да сте винаго влюбени и да се подкрепяте и обичате, много инетерсно е било всичко, особено с фалшивата букла, браво за нестандартната идея, много сте хубави, а няма ли и още снимки
Активен
Мименце
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 455


Искам всичко!!!


« Отговор #81 -: юли 20, 2010, 11:06:31 »

Тони, честито първо месече семеен живот!!!
Много любов, блясък в очите и щастие heart
[/color]
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юли 20, 2010, 11:16:07 »



Тони, Харди, честита ви месец брачен живот!
Пожелавам ви скоро да заживеете под общ покрив и да градите свой собствен дом!
Нека вие и вашите близки да сте здрави и честити и много да ви помагат!
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юли 20, 2010, 15:25:21 »

Тони,честито първо месече брачен живот! give_rose
С много любов,много щастие и разбирателство да посрещате и всяки празник.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #84 -: юли 20, 2010, 15:26:07 »

Присъединявам се към пожленията на lionelsa give_rose Пожелавам ви още да продължавате да бъдете такива големи сладури и по-често да се виждаме и да има хубави поводи за отбелязване!  good
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юли 20, 2010, 21:06:15 »

Тони, честита месечинка !
Пожелавам ви много любов и разбирателство  give_rose
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: август 20, 2010, 14:08:37 »

Тони, честита месечинка !
Разкажи как е семейния живот .... нещо ново покрай вас ?
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: август 20, 2010, 14:13:14 »

Хей,Тони-честита месечинка и от мен! give_rose
Пожелавам с всяка нова месечинка да се увеличава любовта,щастието и разбирателството между вас!
Активен
dodo23
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2192



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: септември 20, 2010, 09:35:09 »

Тони,честита месечинка! give_rose
Активен
toni8301
Професор
****
Публикации: 346


...живота е чудо....


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: септември 20, 2010, 09:45:07 »

dodo - Благодаря ти, мила  give_rose!!! как лети времето.....
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines