Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 14:30:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Име за бебето?  (Прочетена 144987 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: февруари 11, 2008, 13:45:36 »

Аз много харесвам нетрадиционните имена - за момиче -Сияна, Самира, Ермина и т.н., но за мъж нищо не ми идва наум.
Пускам една много интересна статия - "Името - дар или бреме? Какво име да дадем на детето си?"
http://www.imena.hit.bg/imenata.htm
Активен
Ivet
Ентусиаст
**
Публикации: 63


« Отговор #181 -: февруари 11, 2008, 13:58:37 »

Момичета малко да Ви развеселя  и да Ви споделя как се казват двете дечица на колежката ми с която работим в една стая, дъщеря и се казва ИВАНИНА на дядо Иван и баба Нина  това са родителита на съпруга и синът и ГОДИСЛАВ  на дядо Годи и баба Славка това са нейните родители  а на сестра и момиченцето е ГОРДИСЛАВА пак някъква комбинация от имената на дядо Годи и баба Славка blum
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: февруари 11, 2008, 14:07:56 »

Момичета малко да Ви развеселя  и да Ви споделя как се казват двете дечица на колежката ми с която работим в една стая, дъщеря и се казва ИВАНИНА на дядо Иван и баба Нина  това са родителита на съпруга и синът и ГОДИСЛАВ  на дядо Годи и баба Славка това са нейните родители  а на сестра и момиченцето е ГОРДИСЛАВА пак някъква комбинация от имената на дядо Годи и баба Славка blum

Иванина звучи добре, но Годислав и Гордислава  crazy Понякога родителите наистина не мислят какво име дават на детето си, но всеки има различни разбирания за хубаво име разбира се! Явно на тях това им харесва!  pardon
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #183 -: февруари 11, 2008, 14:09:04 »

Ивет, тази твойта колежка май-повече обича родителите си отколкото децата си crazy Какви са тези имена.
Имаше един случай преди време кръстили детето на бабите Мара и Тонка - Маратонка pardon,но тогава още нямало маратонки.А сега да ти викат като най-популярните обувки crazy
На мен лично за момиченце ми харесват Лора и Симона/"с" е буквата на таткото/
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: февруари 11, 2008, 14:35:17 »

ние сме си харесали александър и александра
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: февруари 11, 2008, 15:23:26 »

И ние бяхме мислили за Александра, но напоследък около нас все такива бебета и се отказагме. Иванина е хуабаво име, но сотаналите..... girl_impossible Аз съм против това "че ТРЯБВА да се кръщават децата на баби дядовци", ако ти харесва ОК, но по задължение.... NO NO NO
« Последна редакция: февруари 11, 2008, 15:25:34 от Little_Sweet_Didka » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: февруари 11, 2008, 17:45:08 »

аз реших че ако е мома ще се казва Симона  *INLOVE*пристрастна съм към името много ми харесва!и оиради тази причина че ако е мома няма да е на никой от родите(нямаме Симеон  или Симона в нито едно от семействата)ако е момченце пък не желая и да се казва Георги хем да няма сърдити хем и не ми харесва името изтъркано е  nea за момче все още  обмислям!!няма да е Симеон примерно малко банално би станало!!нямам си и на идея как да се казва ако е момченце но за женското име см непреклонна! blum
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: февруари 14, 2008, 14:02:05 »

ето втората част от темичката

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,6826.0.html
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines