Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:44:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Име за бебето?  (Прочетена 144749 пъти)
 
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #30 -: февруари 19, 2007, 20:02:44 »

Още от сега,макар да не чакам дете сме говорили с милото по въпроса.Категорично против съм,ще кръстя децата си както си искаме ние двамата,никаква намеса не желая Mad girl

good good good

така и кръстхиме бебо Александър - на никого, на себе си - първо - няма да раждам 4ри деца, за да има на всеки, второ - не всеки заслужава  dirol и трето - вярвам, че ако се кръсти на някого определено малко или много взема и от характера на човека, на когото е кръстено детето....така че....

П.С. не че нямашепак сърдити  blum
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 19, 2007, 20:36:32 »

good good good

така и кръстхиме бебо Александър - на никого, на себе си - първо - няма да раждам 4ри деца, за да има на всеки, второ - не всеки заслужава  dirol и трето - вярвам, че ако се кръсти на някого определено малко или много взема и от характера на човека, на когото е кръстено детето....така че....

П.С. не че нямашепак сърдити  blum

напълно съм сагласна и аз и брат ми сме крстени на баба ми  и дядо ми и двамата много приличаме по характер на тях.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 20, 2007, 13:34:51 »

good good good

така и кръстхиме бебо Александър - на никого, на себе си - първо - няма да раждам 4ри деца, за да има на всеки, второ - не всеки заслужава  dirol и трето - вярвам, че ако се кръсти на някого определено малко или много взема и от характера на човека, на когото е кръстено детето....така че....

П.С. не че нямашепак сърдити  blum

напълно съм сагласна и аз и брат ми сме крстени на баба ми  и дядо ми и двамата много приличаме по характер на тях.

Дааа, така е!!! nea
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #33 -: февруари 25, 2007, 12:16:40 »

И ние ще измислим хубавиимена на децата си!!! Живот и здраве!!! Dance


give_rose пожелавам ви го от сърце да е много скоро
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 25, 2007, 12:36:01 »

И ние ще измислим хубавиимена на децата си!!! Живот и здраве!!! Dance


give_rose пожелавам ви го от сърце да е много скоро

Благодаря, Мария!!! give_rose
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 26, 2007, 20:39:28 »

Сега съм си харесала и името Симона, номилото само ме погледна така  nea Girl_sing и нищо повече не каза, ееееех..........

Харесала съм си и името ДАРА, тъкмо е с буквичката на милото - Денислав girl_in_love
« Последна редакция: март 05, 2007, 15:08:09 от Bulechka_TS » Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #36 -: март 17, 2007, 20:17:38 »

Още от сега,макар да не чакам дете сме говорили с милото по въпроса.Категорично против съм,ще кръстя децата си както си искаме ние двамата,никаква намеса не желая Mad girl

good good good

така и кръстхиме бебо Александър - на никого, на себе си - първо - няма да раждам 4ри деца, за да има на всеки, второ - не всеки заслужава  dirol и трето - вярвам, че ако се кръсти на някого определено малко или много взема и от характера на човека, на когото е кръстено детето....така че....

П.С. не че нямашепак сърдити  blum


 smile Wink good
И ние така направихме с нашата бебка Теодора.
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 28, 2007, 08:48:03 »

Ако е момче , искам да го кръстим на татко му  LOVING Стефан по принцип ми е едно от любимите имена, а и той много хареса идеята, чак не му се вярва, че аз съм навита на такова нещо  Girl_hide Сигурна съм, че така няма да има проблеми нито с моите родители, нито с неговите  danceg Ако е момиче много сме харесали името Лилия, звучи ми много нежно  girl_in_love А и двете заедно ще си празнуваме на Цветница  Wink  blum
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #38 -: март 28, 2007, 13:15:20 »

Танче, сестра ми се казва Симона  good-много хубаво именце.

Аз пък съм решила, че ще избера класическо име, което звучи хем българско, хем ще е и интернационално (да не ви разправям с моята ежедневна работа с чужденци как се обяснява името Деница и накрая никой така или иначе не е в състояние да го произнесе, ами си измислят всякакви варианти) и задължително ще има имен ден, защото аз нямам  cray
Та засега за момиченце сме избрали Анна, а за момче Михаил.

С малко въображение могат да се свържат с името на свекито-Мариана, но не съм си ги избирала по това. И все пак-нека се радва, защо не, тя поне заслужава.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: март 28, 2007, 13:21:53 »

когато си говорим с моят бъдеш съпруг той все се спира на "баналните"имена Александър и Виктория =]а на мен ми се иска да носят по интересни имена..незная как ще се разберем с тези неща beating
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 28, 2007, 13:26:27 »

когато си говорим с моят бъдеш съпруг той все се спира на "баналните"имена Александър и Виктория =]а на мен ми се иска да носят по интересни имена..незная как ще се разберем с тези неща beating
Банални,но са имена на победители.Много са символични.Нали знаеш че това е добра орисия да си кръстиш детето така!
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 28, 2007, 13:31:30 »

знаеш ли може би имената не ме дразнят толкова много колкото мисълта че той държи да са тези,а аз съм си свикнала да става по моята blushнали разбираш искам и моят глас да се чуе yahoo
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #42 -: март 28, 2007, 17:08:32 »

Ако е момче , искам да го кръстим на татко му  ... Ако е момиче много сме харесали името Лилия, звучи ми много нежно  girl_in_love А и двете заедно ще си празнуваме на Цветница  Wink  blum

Ита, попадаш точно в мойта категория: ние сме избрали името на таткото (ако е момче), а Лина (на свекърва ми и баща ми) за момиче.  good

Аз пък съм решила, че ще избера класическо име, което звучи хем българско, хем ще е и интернационално (да не ви разправям с моята ежедневна работа с чужденци как се обяснява името Деница и накрая никой така или иначе не е в състояние да го произнесе, ами си измислят всякакви варианти)

СЪЩАТА история. А моето име е далеч по-просто от твоето.

С обич: Elena, или иначе казано Elana, Elaina, Elaine, Ellen, Enena, Elemana, Lana да не изброявам...
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #43 -: март 28, 2007, 17:35:45 »

Ние сме си харесали името Emma, ако си имаме момиченце...а за момче...не сме стигнали до консенсус... girl_wink
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: март 28, 2007, 19:46:04 »

Ние сме решили, че като си имаме бебче, ако е момиче, ще е Яна, а за момче си мислехме Боян. Аз харесвам страшно много и Алекс, но не сме го решили сериозно.... като дойде времето пак ще го обсъждаме  girl_wink
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines