Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 01:16:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Относно мненията на Pachoran и цензурата  (Прочетена 9976 пъти)
 
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« -: юли 05, 2007, 18:57:22 »

Към недоволните от мненията на Pachoran:
Едно е някой да се заяжда с даден потребител – съвсем друго е някой да изказва отрицателно мнение. Този форум не е място само за положителни мнения. Понякога критиката е точно това, от което има нужда. Може би е “по-прям” в изказванията си или тона е малко остър. Но ние от екипа четохме няколко пъти постовете и не открихме нищо, с което да се “заяжда”. Посочете ми един такъв пост и ще се съглася.


Към модераторите: Триенето на мненията, защото на част от потребителите не им харесват си е чиста цензура. Цензурата в този форум абсолютно не се толерира. ВСЕКИ ИМА ПРАВО НА МНЕНИЕ! Хубаво е да знаете, че всяко ваше действие се записва в лог файлове, които се преглеждат системно от администраторите.

Към Pachoran: преди да пуснеш 20 мнения и да създаваш работа на администраторите да трият мнения във всички теми, може да пишеш на когото трябва или да използваш контактите на сайта. Винаги разглеждаме и взимаме отношение. Изтритите разискванията в “Да планираме снимките на сватбата” може би са за друга тема. Добре познавам проблема, за които пишеш, може би ще стане добро разискване на проблема.


Мненията, които са изтрити са върнати.


 
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 05, 2007, 19:03:12 »

ОК, Тео, съгласна съм с теб!!! good
Какво ще кажеш за този пост, който се повтаря N пъти в най-различни теми?!???!!!


Модераторите на този форум са пълни нещастници ! Позаинтересувайте се защо !
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 05, 2007, 19:38:42 »

ОК, Тео, съгласна съм с теб!!! good
Какво ще кажеш за този пост, който се повтаря N пъти в най-различни теми?!???!!!


Модераторите на този форум са пълни нещастници ! Позаинтересувайте се защо !
Аз лично няма да правя нищо с тези постове и няма да вземам отношение! Ако някой иска да каже нещо на опрделен човек, нека го направи лично   Girl_sing
Аз не го приемам лично, но ако е насочено и към мен - няма да му обърна внимание! Другите от форума, обаче, явно обръщат и не им е приятно  nea
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 05, 2007, 19:48:15 »

ОК, Тео, съгласна съм с теб!!! good
Какво ще кажеш за този пост, който се повтаря N пъти в най-различни теми?!???!!!


Модераторите на този форум са пълни нещастници ! Позаинтересувайте се защо !

Не става дума за този пост. Определено този пост е пречинен от изтритото мнение за което говорихме.
Не оправдавам действието, но оправдавам причината.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юли 05, 2007, 20:56:53 »

ОК, Тео, съгласна съм с теб!!! good
Какво ще кажеш за този пост, който се повтаря N пъти в най-различни теми?!???!!!


Модераторите на този форум са пълни нещастници ! Позаинтересувайте се защо !

Не става дума за този пост. Определено този пост е пречинен от изтритото мнение за което говорихме.
Не оправдавам действието, но оправдавам причината.


ОК, но си има тема "За модераторите" и ако някой иска да каже нещо на модераторите д аго каже там или ЛИЧНО (както е казала Мария), а не да пишеш това във всички теми!!! crazy
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 06, 2007, 00:10:09 »

Аз преди малко се зачетох в правилата на форума и обърнах внимание на следните две правила, цитирам:

Предупреждение „за развод“ получават потребители, които:

    * Лош тон, заяждане с другите потребители (крайно нежелателно) 

„Развеждаме” се с потребители, които извършат рецидив, т.е. вече са предупредени веднъж и продължават да не спазват условията, както и за:

    * Опити да се пречи на работата на модераторите - разправии и т.н. angry

Лично мое мнение е, че въпросния потребител многократно е нарушил първото, а днес и второто правило. В правилата пишеше също така, че сме длъжни да се съобразяваме с решенията на модераторите, които от своя страна не са длъжни да ни дават обяснения щом са преценили, че дадено мнение трябва да бъде изтрито. Днешното мнение на въпросния господин, според мен, си беше абсолютно предизвикване на модераторите, а за предишните му мнения смятам, че на няколко пъти той си позволи доста хитро и замаскирано с остроумни фрази да "прекрачи" границата на добрия тон. Лично за мен заяждането е доста разтегливо понятие и не мисля, че едно заяждане трябва да е обида в прав текст, за да бъде третирано като такова. Напротив, заяждането е точно онзи тънък подход да засегнеш някого чрез финно лазене по нервите му, който този потребител така умело използва.
Извинявам се, но не мисля, че е честно спрямо останалите потребители, които се стараят да се съобразяват с правилата, този потребител да бъде защитаван и оправдаван за действията си. Не е хубаво да има цензура, но е хубаво да има равенство между правата и задълженията на всички потребители и щом правилата трябва да се спазват от всички, това важи с пълна сила и за въпросния господин.
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #6 -: юли 06, 2007, 01:07:37 »

Тео, и моето мнение съвпада с това на prin4ipessa.

Мисля, че не е редно да се поощрява човек, който не е допринесъл с нищо градивно досега във форума.

Вие, като администратори, имате друг поглед върху нещата, но истината е, че форумите трябва малко или много да се цензурират. В противен случай, все повече и повече хора без друга работа (аз им викам losers) ще намират излаз тука, подкрепяни от вас, уж защото критикуват. Мене лично от критика не ме е страх, но двама трима такива и бих спряла да пиша. Сигурна съм, че и другите ще са така.

Молбата ми е, недейте да пренебрегвате мнението на болшинството заради една криво разбрана справедливост.  good

 
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 06, 2007, 08:19:34 »

На това ли му викате критика : Общо взето масова практика е да няма определени критерии, важното е да не се дават пари. Над 70% от населението в страната е такова. Причините са много-възпитанието през първите 7 год., град или село, 1-4-12 клас и т.н. е не ми е приятно да бъда "критикувана" по този начин!!!!! Извинете не знаех, че хората от село нямат право да се изказват в темата за планиране на снимките!!!!
Активен
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 06, 2007, 08:38:19 »

fanimira изцялото те подкрепям, в това, което си написала, тъй като аз бях първата, която прочете този пост и много се засегнах и обидих. Както също се присъедидявам към мненията на prin4ipessa и silverarrow
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 06, 2007, 09:46:44 »

аз лично много избягвах тази тема,но вече не мога да се сдържам Mad girl
Pachoran ми е познат с мненията си много отдавна от един друг форум,където също като тук изказваше супер негативни мнения и страшно много се заяждаше,но вчера наистина прекали nea предполагам грозната му реакция беше провокирана от това,че му беше изтрит поста от темата за "менюто",но това не го оправдава.Също така според мен(незнам дали съм права)този пост е бил изтрит по погрешка както е ставало и при мен и после е бил връщан,но аз само помолих да ми обяснят защо е изтрит за да знам къде съм сгрешила,така можеше да направи и той Wink
Но с това което изсписа вчера N-пъти си заслужи категорично ban-чето,така мисля аз,но уважавам мнението на модераторите те решават какво ще се случи.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 06, 2007, 13:53:53 »

Според мен най-справедливо ще бъде ако въпросът, дали Pachoran да бъде отсранен от форума или не, бъде подложен на гласуване. Така решението ще е най-демократично.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines