Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 01:16:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ASYRA - тестване за непоносимост към храните  (Прочетена 8111 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« -: май 16, 2010, 18:06:26 »

ASYRA

тестване за непоносилмост към храните
(т.н.Вега тест)
открийте дали храните ,които ядете всеки ден ви разболяват

Каква е разликата между хранителна алергия и хранителна непоносимост?

Хранителната алергия е неблагоприятна (често непосредствена) реакция към храната ,която включва цялата имунна система.Имунната система реагира към тези храни и прави опит да се отърве от тях веднага щом това е възможно.

При хранителната алергия е засегната Ig Е.

Симптомите на хранителна алергия включвата –подути устни ,уста и език; повръщане;обриви и др.

Тази реакция може да бъде много тежка и животозастрашаваща.

Диагностицирането и изисква кръвен тест ,а терапията трябва да бъде назначена от специалист.

Храните предизвикващи хранителна алергия най –често са :фъстъци ,плодове и ракообразни.

Хранителната непоносимост се проявява с различни симптоми от хранителната алергия.Те се появяват няколко часа или дни след консумация на съответната храна.В случаите на хранителна непоносимост частично смлени хранителни частици влизат в кръвообръщенито и отново задейстат реакция на имунната система.В този случай се засяга Ig G.Тази реакция може да доведе до дългосрочни здравни проблеми като :храносмилателни смущения – подуване ,куркане,газове, запек; напълняване; отпадналост; главоболие; мигрена; мускулни и ставни болки; нарушения на съня;проблеми със синусите;хиперактивност;кожни проблеми и др.

Най- често хранителната непоносимост се проявява към следните групи храни:пшеница ,млечни произведения; цитруси; чай; кафе; захар и шоколад.

 
Къде можете да направите тест за хранителна непоносимост?

Системата ASYRA  може да направи този тест за хранителна непоносимост .

Тя е подходяща за всякакви възрасти – бебета ,деца и възрастни.

Колко време отнема?

Това зависи от вашия здравословен проблем.

Първата консултация отнема около 2 часа, а следващите –около 1 час.

 
Как работи системата ASYRA?

Думата ASYRA буквално означава “лечителя ,който използва резонансен анализ”.

Естественият баланс на енергията на организма както и темперетурата не са константни величини.Ако термометърът се използва за измерване на телесната температура ,системата ASYRA е високочувствителен галванометър (инструмент, който се използва за определяне наличието ,посоката и силата на тока в проводниците),който измерва колебанията и отклоненията в съпротивлението на човешкото тяло посредством двете ръце.Системата изпраща електрични сигнали (представляващи тест елементите – храни ,витамини ,минерали,аминокиселини, билки и др.)чрез кожата и АSYRA записва реакцията на тялото като я сравнява с реакцията на здрав организъм и отбелязва всяка слабост или стрес,които са индикация за непоносимост (към храните), дефицит (на минерали ,витамини, аминокиселини и мастни киселини) или дисбаланс в енергетиката на организма.

 
При какви проблеми може да помогне изследването със системата ASYRA?

Подобряване на общото здравословно състояние могат да получат хора,които имат следните оплаквания:

    * Candida                                                               
    * Запек
    * Дерматит
    * Лошо храносмилане
    * Екзема
    * Умора
    * Главоболие
    * Менопауза
    * Мигрена
    * Паразити
    * Кожни проблеми
    * Синузит
    * Стрес
    * Увеличаване на теглото
    * Загуба на тегло

 
Какво ще се случи по време на теста със системата ASYRA?

Първо ще бъдете помолени да разкажете за вашите хранителни предпочитания и навици и какви оплаквания имате.

След това ще ви бъде направено изследването със системата ASYRA.Няма нужда от никаква предварителна подготовка за изследването освен измиване на ръцете  с топла вода и сапун.

След приключване на изследването с ASYRA ще получите информация за това как могат да бъдат решени проблемите.Пълен анализ и план за лечение ,както и хранителен режим ,ако има нужда, ще получите след 3 работни дни по електронната поща или на място в кабинета.

Според резултатите от изследването ще ви бъдат препоръчани и съответните природни продукти ,билки ,хранителни добаки и др ,които ще подобрят здравето и общото енергийно състояние.


Източник
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 16, 2010, 18:07:16 »

Имете ли информация или лично мнение/наблюдение, моля споделете good

Аз лично мисля другият месец да си направя теста и ще споделя моите впечатления good

Смятам, че това е добра алтернатива на диетите, аз лично не мога да пазя диета, но ако знам към кои храмни имам непоносимост, т.е. пълнея от тях лесно бих могла да ги игнорирам от менюто си Wink


Една колежка на майка ми, беше доста пълна (да не кажа дебееела), направила си теста и се оказало, че има непоносимост (пълнее) към храните, които мисли за диетични и на които набляга, а тестените понася отлично и наистина след като игнорира храните, от които пълнее отслабна доста Wink

« Последна редакция: май 16, 2010, 18:10:58 от ˙·٠Bulechka™٠·˙ » Активен
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #2 -: май 17, 2010, 08:31:24 »

Аз си правих Вега тест преди около два месеца. Резултатите бяха доста ....Абе храни, които съм мислела за диетични, както казваш ти - излиза, че имам пълна непоносимост към тях. Ако се спазва режима, сигурно би било много добре, но аз излязох относително несериозна спрямо този хранителен режим.
Активен
BulkaBeglec
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #3 -: ноември 10, 2010, 00:17:59 »

къде може да се направи теста и колко струва горе долу?
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: ноември 10, 2010, 19:17:32 »

къде може да се направи теста и колко струва горе долу?

Пише в сайта, който е посочен като Източник, най-долу на текста!!! good

.................................
Източник
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #5 -: ноември 10, 2010, 19:40:51 »

Аз съм ходила на Вега теста в Палах,но честно казано няма ефект. Излезе ми,че мога да ям майонеза и свинска мас,масло, бял хляб и скумрия.Категорично ми забрани зехтина,черния хляб,риба тон,пилешко,маргарин. Все неща,които аз ядях. После четох,мисля в английски сайт,че Вега теста не бил точен. Просто показвал какво се е натрупало в органима и кое липсва. Свинска мас,майонеза,чипсове са неща,които не съм опитвала от години. Пилешко,риба тон ям почти всеки ден. Като се замслих-има логика.
За момента, в цяла Европа като най-надежден метод,се използва кръвния. Струва около 2000 лева, а резултатите се обработват в Холандия,не и тук.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines