Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 13:22:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща на форумците от София - VI-та част  (Прочетена 120161 пъти)
 
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: ноември 25, 2010, 20:49:50 »

Дени, аз съм обратно на теб, работя до Илиенци а живея в Дружба smile но се обади един клиент дето ни дължеше пари от доста време и реших да ходя да ги взема докато не е размислил  tease

 Бубка,незнам за варненки, но мисля че ние никога неможем да ги стигнем.

Мисс, идеята за коледна среща е добра, но.... съм малко скептично настроена.

хайде болните да оздравяват и другата седмица малко по-сериозни.
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #391 -: ноември 26, 2010, 15:50:45 »

Според мен направо задължително е да имаме коледна среща  good. Наде, хайде да ни организираш  Wink give_rose.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: ноември 27, 2010, 10:29:07 »

Аз също се включвам за Коледна среща, както и за каквато и да е, защото ми е много приятно с вас!  Girl_hide good Надявам се наистина скоро да се съберем, че нашите срещи или по-скоро уговарянето ни за такива си е цяла одисея ...... pardon
Нека си каже кой кога не му е удобно и да изберем ден - аз засега нямам никакви планове, така че нямам претенции, а ако излезе нещо ще пиша!  good
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: декември 01, 2010, 22:36:54 »

Да, наистина беше отдавна Коледната ни среща, обаче беше страхотно, Теди беше супер организатор и беше страхотно!!!!!!!!!!!!!!!! yahoo yahoo yahoo
Даже тогава си размениха подаръците и много момичета от подаръчната тема, та и сега може да стане така, стига да има подаряващи и получаващи на срещата, де girl_wink
Аз съм за, давайте да се организираме, наистина!!! yahoo
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: декември 02, 2010, 09:03:44 »

може да кажете че съм най-черногледия човек, но невярвам да се съберем за тази коледа. каквито сме организирани може да успеем за другата. та ние за една обикновена среща на кафе, без резервации, без ангажименти се уговаряме и накрая пак нищо не излиза. ето декември дойде, а тук никой нищо не пише. сслед седмица-две ще почнат банкетите, на кой няма да му е удобно днес, на друг утре.... то ще стане Коледа, когато всеки ще тръгне на някъде... много хубаво би било, но не вярвам да се случи...
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: декември 02, 2010, 10:08:41 »

Вярно е, че сме много неорганизирани, но аз предлагам да се разберем направо за следващата събота - 11.12.2010 някъде в центъра, за да може на всички да им е удобно.  good Трябва да се поразмърдаме малко, защото наистина няма много време.  pardon
Хайде чакам мнения дали ви е удобно и ще помоля всеки да каже на когото се сети от София за срещата, защото пак няма всички да прочетат и ще се включат късно!
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #396 -: декември 02, 2010, 10:10:58 »

Пуснах едно съобщение и във фейсбук групата ним да видим, макар че и аз съм малко скептична за тази Коледа. Иначе и на мен 11-ти ми харесва като дата, после действително ще е трудно с коледните тържества и фирмените банкети. Хайде да помислим за място.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: декември 02, 2010, 10:45:25 »

Мацкиии, на 11-ти се отработва 31-ви, така че ако е тогава, е хубаво да е след работно време  girl_wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: декември 02, 2010, 11:20:31 »

Здравейте и от мен момичета.Аз съм на 15-ти в Сф.Много ще се радвам ако успея да си видя с някой от вас:lol
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: декември 02, 2010, 11:23:25 »

Здравейте и от мен момичета.Аз съм на 15-ти в Сф.Много ще се радвам ако успея да си видя с някой от вас:lol
Еее, супер и аз ще се радвам да се видим с теб!  yahoo Къде ще ти е удобно и към колко часа?
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: декември 02, 2010, 11:23:53 »

fiibi_bg това е чудесно. вечерта на 15 ако си свободна ще ми е приятно да се запознаем. кажи къде ще отсядаш, за да се съберем някъде наоколо да ти е удобно.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: декември 02, 2010, 12:03:49 »

На 15 и 16-ти съм в Сф ,но на 15-и вечерта имаме фирмено парти ,само че за съжаление все още незнам в кой хотел ще сме.Предполагам и партито ще е от към 19 часа ,но нямам инфо.Като разбера всичко с подробности ще ви драсна.Нямам проблем с придвижването - познавам София много добре,а и ще съм с личен автомобил и ще имам време преди партито.Като науча подробности ще драсна:)
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #402 -: декември 06, 2010, 15:42:06 »

Драги ми смехурковци,

Във фейсбук вече сме 12 човека за среща. Уточнихме и два варианта за място, от които сега избираме. Тук е линкът с уточненията за срещата: http://www.facebook.com/home.php?#!/event.php?eid=128448073883160 .

За тези, които нямат регистрация или по някаква причина не са получили покана там, нека знаят, че се колебаем между две места:

1. Този - http://www.lincontro.bg/ или
2. Този - http://barwhite.com/pizzagray/Default.aspx

За момента надделяват мненията за среща в центъра, в първия ресторант.
Датата за среща е тази събота - 11.12.2010г., а време - 18ч., защото е работен ден (отработва се 31.12.).

Ако някой иска да се включи, нека пише тук или в групата във фейсбук, за да можем да запазим достатъчно места.
Активен
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: декември 07, 2010, 16:45:48 »

Аз и във фейса писах, че е съм 90% сигурна, но и тук се записвам. Уточнихме ли вече къде ще е срещата?
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #404 -: декември 08, 2010, 16:40:55 »

hoty, мисля, че везните наклониха към италианския ресторант в центъра (|'Incontro Allegro).

Мисля да се обадя утре за резервация. Дотук преброих 13 човека. Някой планира ли да дойде с половинката, за да предвидя още места или ще сме си в този състав?  smile
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines